سقوط یک فروند جنگنده آمریکایی در دریای چین جنوبی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک فروند جنگنده F-35C آمریکا هنگام فرود در دریای چین جنوبی سقوط کرد. - خبرگزاری آناتولی

واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی

ناوگان هفتم نیروی دریایی آمریکا در اقیانوس آرام با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که یک فروند جنگنده F-35C مستقر در ناو هواپیمابر کارل وینسون هنگام فرود در جریان رزمایشی در دریای چین جنوبی سقوط کرد.خلبان جنگنده نجات یافته و 7 سرباز در حال خدمت در کشتی در این سانحه مجروح شده‌اند.گفتنی است گروه‌های ناو کارل وینسون و آبراهام لینکلن در حال انجام رزمایش عملیاتی ناو دوگانه در دریای چین جنوبی بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک کشته و یک مصدوم بر اثر آتش‌سوزی در مسافرخانه‌ای در میدان راه‌آهن تهراندر پی حادثه آتش‌سوزی در مسافرخانه‌ای در میدان راه‌آهن تهران که منجر به محبوس شدن ۳۰ مسافر در ساختمان شده بود، یک نفر کشته و یک نفر مصدوم شد. جلال ملکی، سخنگوی سازمان...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

خطیب‌زاده: به دنبال یک توافق پایدار در وین هستیمخطیب‌زاده: به دنبال یک توافق پایدار در وین هستیم خطیب‌زاده: توافق موقت در وین یا چیزهای شبیه این هیچگاه در دستورکار ما نبوده و ایران به دنبال توافق پایدار است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یک روز پرهیجان در پیست اسکی دیزین به روایت تصویر | DW | 24.01.2022پیست اسکی دیزین برای طرفداران تفریحات زمستانی در ایران نامی آشنا است. این پیست که از قدیمی‌ترین پیست‌های ایران است در ارتفاعات رشته‌ کوه‌های البرز واقع شده است. عکس‌های خبرگزاری آلمان از یک روز پرهیجان در دیزین:
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دولت انگلستان برکناری یک وزیر به دلیل «مسلمان بودن» را بررسی می‌کنددولت انگلستان برکناری یک وزیر به دلیل «مسلمان بودن» را بررسی می‌کند دفتر نخست وزیری انگلستان با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که، تحقیقات درباره ادعاهای مرتبط با علت برکناری نصرت غنی، وزیر مشاور سابق در امور حمل و نقل این کشور آغاز شده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی در مسافرخانه میدان راه‌آهن تهران یک کشته بر جای گذاشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دولت بریتانیا دربارۀ ادعای اخراج یک قانونگذار به دلیل «مسلمان بودن» تحقیق می‌کندنصرت غنی، وزیر پیشین حمل و نقل و متولد کشمیر تحت کنترل پاکستان می‌گوید هنگامیکه در سال ۲۰۲۰ میلادی تنزل مقام یافت، یکی از اعضای دولت به او گفته است که «مسلمان بودنش، همکاران را ناراحت می‌کند».
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »