سقوط جرثقیل در شرق تهران تاکنون ۲ کشته داشته است

13/07/1398 02:14 ب.ظ

تهران- ایرنا- رییس مرکز اورژانس تهران اعلام کرد: در حادثه سقوط جرثقیل در شرق پایتخت تاکنون ۲ نفر کشته شده‌اند.

تهران- ایرنا- رییس مرکز اورژانس تهران اعلام کرد: در حادثه سقوط جرثقیل در شرق پایتخت تاکنون ۲ نفر کشته شده‌اند. وی ادامه داد: تا پایان عملیات نمی توان آماری از میزان مصدومان این حادثه داد اما تا این لحظه ۲ نفر در این حادثه کشته شده اند. رییس مرکز اورژانس تهران ادامه داد: پس از پایان عملیات درمانی تکنسین های اورژانس آخرین آمار این حادثه اعلام می شود.

همچنین سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به خبرنگار ایرنا گفت: تیم های عملیاتی آتش نشانی در محل حادثه مشغول امداد رسانی و ایمن سازی در محل هستند. به گفته وی، جزئیات بیشتر این حادثه پس از پایان عملیات اعلام می شود.

ساعت ۱۲:۱۸ امروز حادثه سقوط یک دستگاه جرثقیل سنگین در بزرگراه شهید محلاتی تقاطع بسیج به وقوع پیوست. تیم های اورژانس و آتش نشانی در محل مشغول خدمات امدادی و درمانی به مصدومان هستند.

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

سرقت‌های خرد توسط معتادان متجاهر؛ بزرگترین مشکل در تهران/ فراوانی پایین جرائم جنایی در پایتخترییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه بیشتر جرائم در صحنه جرم کشف می‌شوند، گفت: بزرگترین مشکل ما در تهران سرقت‌های خرد است که توسط معتادان متجاهر انجام می‌شود.

زوج استرالیایی در ایران آزاد شدند، دانشجوی بازداشت شده ایرانی در استرالیا آزاد شدوزیر امور خارجه استرالیا تائید کرده که ایران دو شهروند این کشور را که سه ماه در بازداشت بودند، آزاد کرده است. در همین حال منابع ایرانی از آزادی رضا دهباشی، دانشجوی ایرانی بازداشت شده در استرالیا خبر داده‌اند. مقام‌های ایران و استرالیا در باره آزادی هم‌زمان این افراد هنوز اظهارنظر نکرده‌اند. مبادله با رضا دهباشی فیک نیوز بی ناموس وطن پرستان جهان بزودی شما رو له خواهند کرد ولکام تو امپراطوری کورش بزرگ

12هزار کودک در جنگ‌های سه سال اخیر در افغانستان کشته و زخمی شدندسازمان ملل متحد پنج‌شنبه 3 اکتبر اعلام کرد که در جنگ‌های سه سال پسین در افغانستان، بیش از 12000 کودک

دو زندانی استرالیایی در ایران و یک زندانی ایرانی در استرالیا آزاد شدندیک تبعه استرالیایی دیگر به نام کایلی مور گیلبرت با پرونده «جاسوسی و امنیتی» هنوز در ایران زندانی است. به به چ گروگانگيري اين ج. ا يعنى يه ايرانى مى ارزه به دو تا اجنبى،آرمان هاى انقلاب داره به ثمر ميرسه گروگانگیری شاخ و دم نداره. چشم فاطمه مرکل و زینب موگرینی روشن.

مرگ جوان افغان در قشم تکذیب شددادستان قشم: - کشته شدن تبعه افغان درست نیست، اما ضرب و جرح وی صحت دارد. - متهمان شناسایی شده‌اند و پرونده قضایی آنان در حال تکمیل است. لطفا تصاویری از متهمان و شکنجه گران حیوان صفت وحشی نشان بدید تا مطمئن بشیم که دستگیر شدند از کجا معلوم شما درست بگید

وجود ۱۰۰ هزار کودک بازمانده از تحصیل در سیستان و بلوچستان/ ایران از برجام عقب‌نشینی نکرده است/ طرح افزایش سن ازدواج در مجلس پذیرفته نشدرئیس فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه والدینی که با وجود توانایی مالی اجازه تحصیل به فرزندان‌شان را نمی‌دهند مرتکب جرم شده اند، گفت: در حال حاضر شاهد تعداد قابل توجهی کودک بازمانده از تحصیل در شهرهای کشور هستیم بطوریکه حدود ۱۰۰ هزار دانش ‌آموز بازمانده از تحصیل در سیستان و بلوچستان وجود دارد.