سقوط یک جنگنده ائتلاف عربی در استان «الجوف» یمن

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سقوط یک جنگنده ائتلاف عربی در استان «الجوف» یمن العربية

سرهنگ ترکی مالکی، سخنگوی نیروهای ائتلاف عربی به رهبری سعودی اعلام کرد این جنگنده هنگام انجام ماموریت پشتیبانی از نیروهای ارتش ملی یمن که در حال انجام عملیات نظامی در استان الجوف است، سقوط کرد.

به گفته المالکی این جنگنده در ساعت 23 و 45 دقیقه جمعه شب به وقت محلی در تاریخ 15 فوریه در استان الجوف واقع در شمال یمن سقوط کرده است. به گزارش خبرگزاری «واس» سرهنگ ترکی مالکی، همچنین اعلام کرد این هواپیما که از نوع تورنادو و متعلق به نیروی هوایی ارتش سعودی بود. سرهنگ ترکی المالکی تاکید کرد که عملیات جستجو در محیط اطراف مکان سقوط این جنگنده برای نجات خلبان در حال انجام است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سقوط یک بالگرد دیگر ارتش سوریه در غرب حلب؛ دو خلبان کشته شدندشورشیان تحت حمایت ترکیه روز سه‌شنبه گذشته نیز یک بالگرد ارتش سوریه را در نزدیکی روستای النیرب سوریه سرنگون کرده بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دستگیری ۱۲ مظنون به عضویت در یک گروه راستگرای تروریستی در آلمان | DW | 14.02.2020دادستانی کل آلمان ۱۲ نفر از اعضا و حامی یک گروه تروریستی راست افراطی را دستگیر کرد. در میان دستگیرشدگان یک کارمند پلیس نیز دیده می‌شود. هفته‌نامه اشپیگل نوشته است که سلاح گرم نیز در حین بازداشت این افراد کشف‌ شده است. Jane_Doe______ بهترِ به این فکر کنند که کدام سیاستمداران از قبل تا به کنون، در دامن زدن به این گروهک ها فعال بودند !
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

یک بالگرد نظامی وابسته به نیروهای رژیم اسد در حومه حلب سرنگون شدیک بالگرد نظامی وابسته به نیروهای رژیم‌اسد در حومه حلب سرنگون شد یک فروند بالگرد نظامی رژیم اسد در منطقه کاهش تنش در حومه حلب سوریه سرنگون شد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طرح‌ریزی یک «سازمان تروریستی» برای کشتار مسلمانان و پناهجویان در آلماندفتر دادستان فدرال آلمان: «هدف این سازمان تزلزل و در نهایت نابودی نظام دموکراتیک و انسجام اجتماعی جمهوری فدرال بود تا شرایط شبیه به جنگ داخلی در کشور ایجاد شود. آنها در حال برنامه ریزی حملاتی علیه سیاستمداران، پناهجویان و مسلمان بودند اما این حملات قریب الوقوع نبودند.» وقتی تو یه روز (کریسمس ) به چندتا از زنان آلمانی تجاوز میشه اونم توسط سوری هایی که بهشون به خاطر جنگ پناه داده شده، نتیجش میشه همین دیگه. ها ؟ چرا خب ؟ مسلمان کشی جرمه ؟ هرچی از مسلمون های وحشی کمتر بشه، دنیا جای بهتری میشه. موساد ‼️‼️
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یازده شهروند افغانستان در یک حمله هوایی کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نابودی 92 هکتار جنگل در آلمان توسط یک شرکت آمریکایی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »