سقوط مرگبار صخره‌ بر روی قایق گردشگران

20/10/1400 03:15:00 ب.ظ

سقوط مرگبار صخره‌ بر روی قایق گردشگران جزئیات بیشتر🔽

طبق گزارش‌های اولیه همگی قربانیان این حادثه برزیلی و بین ۱۴ تا ۶۸ سال سن داشتند. در این حادثه مرگبار بیش از ۳۰ نفر مجروح و چندین نفر هم ناپدید شده اند. ۹ نفر از مجروحان حادثه همچنان در بیمارستان بستری هستند.

ژائیربولسونارو، رییس جمهور برزیل با انتشار ویدیوهایی از زمان حادثه در شبکه‌های اجتماعی ضمن تقدیر ازتلاش نیروهای امداد از این فاجعه ابراز تاسف کرده است..January 8, 2022.«علی‌عباس شفیعی» در گفتگو با ایسنا، با اعلام این خبر، اظهار کرد: مرز مهران بر روی تجار، سرمایه گذاران و بازرگانان ، طلاب حوزه‌های علوم دینی، دانشجویانی که در دانشگاه های ایران مشغول تحصیل هستند، افرادی که نوبت پذیرش در مراکز درمانی ایران را دارند، افرادی که مهر مراجعت پاسپورت از پلیس مهاجرت را دارند و افرادی که دارای اقامت در ایران بوده با رعایت الزامات بهداشتی و کنترلی مجاز به تردد در مرز مهران هستند.ف.Send.

.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

جای خالی عاشقانه‌ها | علی دهقان

... گاهی اوقات ساده بودن بهترین اتفاقی است که می‌شود به آن تکیه داد و با خیالی آسوده هر چه در درون می‌چرخد، کلمه کرد و در هوا رهایش ساخت. امروز و اینجا که نامش نوشته‌ای برای روزهای پایانی سال، یا روزهای نخستین یک سال جدید است، می‌خواهم این‌گونه باشم. مثلا فارغ از همه بگومگوهایی که در روزهای متعدد چنگی شد و بر صورت‌مان نشست، بنویسم که وقتی به عقب نگاه می‌کنم مخدوش‌ترین صورت، چهره سیاست است. شاید ساده‌تر هم بگویم بهتر باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تجمع خانواده‌ قربانیان هواپیمای اوکراینی در دومین سالگرد این حادثههمزمان با دومین سالگرد سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی، شماری از خانواده‌های قربانیان این پرواز و دادخواهان شلیک به هواپیمای 752 توسط سپاه پاسداران، در سگهای آل_سعود درحالیکه مخالفان خود را با اره تکه تکه میکنند، خاشوخچی، به مزخرف گویی علیه ایران ادامه میدهند... حکومتی که به اصطلاح شاهش تا کمر حم میشه تادست زن کشور دیگری که اونها رو گاو_شیرده نامیده، بوس کنه، چه بهش میشه گفت؟ 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

مرز مهران کماکان به روی زائران و گردشگران بسته استفرماندار مهران گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا تردد از مرز مهران به سمت جمهوری اسلامی ایران فقط به روی گروه‌های تصویب شده در ستاد ملی کرونا کشور باز است.

سقوط هواپیما روی راه‌آهن؛ خلبان پیش از برخورد قطار نجات داده شداداره پلیس لس آنجلس با انتشار تصاویر دوربین متصل به لباس ماموران خود در حین عملیات نجات در یک پست توئیتری از آن‌ها واکنش سریع و قهرمانانه تقدیر کرده است.

طالبان با انتشار پوسترهایی دو الگوی موردنظرش برای حجاب زنان را معرفی کردبر روی این پوسترها نوشته شده است: «براساس حکم شریعت زن مسلمان باید حجاب را رعایت نماید.» ویدئو را تماشا کنید رعایت حجاب و شئونات اسلامی در این مکان الزامی است!!!! ورود خانمهای بدون چادر ممنوع می باشد! لطفا حجاب اسلامی را رعایت فرمایید! پیامک حجاب و توقیف خودرو... اینها مال طالبان نیست ها ، متعلق به جزیره ثبات منطقه است چنددهه دیگه آمریکا متوجه میشه کجاباید تحریمهای حقوق بشری رااعمال کنه. اتحادیه سوسیالی اروپا آماده پَذیرایی موج آوارگان خاورمیانه ای و افغان ها باشد👌🏼

آتش‌سوزی مجتمع مسکونی در نیویورک جان دست کم ۱۹ نفر را گرفتبه گفته شهردار نیویورک، علت این آتش سوزی مرگبار در دست بررسی است ولی طبق شواهد اولیه به نظر می‌رسد که منشا اولیه این حادثه یک وسیله گرمازا بوده است.

استقبال گردشگران از ساحل «قونیه‌آلتی» و پیست اسکی «ساکلی کنت» در آنتالیااستقبال گردشگران از ساحل «قونیه‌آلتی» و پیست اسکی «ساکلی کنت» در آنتالیا گردشگران در آنتالیا همزمان در یک روز از شنا در ساحل «قونیه‌آلتی» و اسکی در مرکز اسکی «ساکلی کنت» لذت می‌برند.