سقوط هواپیمای فوق سبک در استرالیا؛ 2 کشته

30/06/1398 04:52:00 ب.ظ

استرالیا, استرالیا

سقوط هواپیما ی فوق سبک در استرالیا ؛ 2 کشته

21.09.2019ملبورن/ خبرگزاری آناتولیپلیس ایالت نیو ساوت ولز استرالیا اعلام کرد که در ساعات اولیه صبح امروز یک فروند هواپیمای فوق سبک چهار نفره مدل Mooney M20 در این ایالت سقوط کرد.به گفته پلیس، بر اثر سقوط این هواپیما دو نفر از سرنشینان آن که پدر و پسر بوده اند، جان باختند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

فغانی: در استرالیا قانون و احترام وجود دارد/ نمی‌توانم رقم قراردادم را بگویماحساس غربت سخت است اما... فغانی: در استرالیا قانون و احترام وجود دارد/ نمی‌توانم رقم قراردادم را بگویم

فغانی در لیگ استرالیا قضاوت می‌کندداور بین‌المللی کشورمان در لیگ استرالیا داوری خود را ادامه می‌دهد. هر کی که داشتیمو فراری دادین ...لعنت بر پدر مادر تون

علیرضا فغانی به لیگ برتر فوتبال استرالیا پیوستفدراسیون فوتبال استرالیا تایید کرد که علیرضا فغانی، 'یکی از بهترین داورهای دنیا'، در فصل ٢٠٢٠-٢٠١٩، داور تمام وقت لیگ برتر فوتبال استرالیا موسوم به اِی‌لیگ خواهد بود. یعنی این خبر مهمی هست واقعا این همه دانشمند و نخبه از ایران رفتند صدای کسی در نیامد اونوقت این دماغ گنده مهم شد

آغاز اعتصاب جهانی دانش‌آموزان در اعتراض به تغییرات آب و هواییتصاویر منتشرشده از تظاهرات روز جمعه در استرالیا نشان دهنده حضور گسترده جوانان و نوجوانان این کشور در تجمعات شهرهای مختلف است. قرار است این تظاهرات در سطح جهانی برگزار شود.

الجزایر؛ ۲ کشته در درگیری بین پلیس و معترضان در منطقه «غلیزان»اعتراضان در این شهر پس از آن آغاز شد که یک نوجوان در جریان تعقیب و گریز یک خودرو از سوی پلیس کشته شد.

AFC: فغانی از فصل پیش رو در لیگ برتر استرالیا قضاوت می کندتهران- ایرنا- براساس تایید فدراسیون فوتبال استرالیا و همچنین اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی)، علیرضا فغانی یکی از داوران مطرح جهان از فصل ۲۰۱۹ - ۲۰۲۰ به طور تمام وقت و با قراردادی رسمی در لیگ برتر استرالیا موسوم به ای لیگ قضاوت خواهد کرد.

یک فروند هواپیمای فوق سبک چهار نفره در ایالت نیو ساوت ولز استرالیا سقوط کرد و 2 تن از سرنشینان آن جان باختند.به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، علیرضا فغانی، داور بین‌المللی کشورمان که چند روز قبل به استرالیا مهاجرت کرد تا در این کشور ادامه زندگی بدهد و امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه او قرار است در لیگ استرالیا قضاوت کند و به جمع داوران این رقابت‌ها اضافه شده است.به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، علیرضا فغانی، داور بین‌المللی کشورمان چند روز قبل به وعده خود برای مهاجرت از ایران و اقامت در کشور استرالیا عمل کرده بود، حالا رسماً به جمع داوران لیگ استرالیا پیوسته است.این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود پنجره همرسانی را ببندید حق نشر عکس Getty Images فدراسیون فوتبال استرالیا تایید کرد که علیرضا فغانی،"یکی از بهترین داورهای دنیا"، در فصل ٢٠٢٠-٢٠١٩، داور تمام وقت لیگ برتر فوتبال استرالیا موسوم به اِی‌لیگ خواهد بود.

21.09. پارسال در زمان جام جهانی به همین واسطه توانستم ویزای کشور استرالیا را بگیرم.2019 ملبورن/ خبرگزاری آناتولی پلیس ایالت نیو ساوت ولز استرالیا اعلام کرد که در ساعات اولیه صبح امروز یک فروند هواپیمای فوق سبک چهار نفره مدل Mooney M20 در این ایالت سقوط کرد.. به گفته پلیس، بر اثر سقوط این هواپیما دو نفر از سرنشینان آن که پدر و پسر بوده اند، جان باختند.   * استرالیایی ها از حضورم استقبال کردند من صحبت های اولیه ای با فدراسیون فوتبال استرالیا از قبل انجام داده بودم. مقامات امنیتی گفتند که تیم‌های نجات و جستجو به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی بعد از ظهر به محل حادثه اعزام می‌شوند." "تجربه بین‌المللی او ارزش عظیمی برای این مسابقات خواهد داشت، علاوه بر این که او راهنمای داوران جوان و در حال رشد خواهد بود.

.   * امیدوارم خاطرات خوبی از خودم به جا بگذارم استرالیا، ژاپن و کره جنوبی کشورهایی هستند که در قاره آسیا به تعداد محدودی داور فول تایم می پذیرند .