سقوط یک هواپیمای نیروی دریایی آمریکا

11/06/1399 01:20:00 ب.ظ

یک فروند هواپیمای نیروی دریایی آمریکا سقوط کرد | سخنگوی نیروی دریایی آتلانتیک ارتش آمریکا خبر سقوط عصر روز گذشته(دوشنبه) این هواپیمای نیروی دریایی از نوع «آواکس» E-۲C Hawkeye را تایید کرد و گفت که این هواپیما در پرواز آموزشی به سر می برد که سقوط کرد

تهران- ایرنا- یک هواپیمای نیروی دریایی آمریکا در منطقه ویرجینیا سقوط کرد که تلفاتی به دنبال نداشت. خدمه این پرواز که شامل دو خلبان و دو عضو دیگر بودند، توانستند به موقع خود را نجات دهند. سقوط این هواپیما به مکان یا تاسیسات عمومی در این منطقه ویرجینیا آسیبی وارد نکرد.

خدمه این پرواز که شامل دو خلبان و دو عضو دیگر بودند، توانستند به موقع خود را نجات دهند. سقوط این هواپیما به مکان یا تاسیسات عمومی در این منطقه ویرجینیا آسیبی وارد نکرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

آمریکا یک شرکت چینی را بابت تولید کالا با استفاده از نیروی کار اجباری جریمه کرد🔺آمریکا یک شرکت چینی را بابت تولید کالا با استفاده از نیروی کار اجباری جریمه کرد ⚡️اداره گمرک و حفاظت مرزی آمریکا اولین مورد جریمه برای کالاهای ساخته شده با استفاده از نیروی کار اجباری را تحت یک قانون نظارت بر تجارت مصوب سال ۲۰۱۵ اعمال کرد.

جنجال انتشار داستان و تصویر یک نماینده فرانسوی در شمایل یک بردهانتشار تصاویر دنیل اوبونو، نماینده پارلمان فرانسه در شمایل یک برده و داستانی تخیلی درباره او در دوران برده داری در مجله محافظه‌کار ولور اکتول (Valeurs Actuelles) به یک جنجال سیاسی بزرگ در فرانسه بدل شده است.

ورود یک خودرو به داخل جمعیت عزادار در شهر قدس

هند رکورد جهانی بیشترین موارد جدید بیماری کووید۱۹ در یک روز را شکست🔺هند رکورد جهانی بیشترین موارد جدید بیماری کووید۱۹ در یک روز را شکست ⚡️هند روز یکشنبه ۹ بیش از ۷۸ هزار مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ تنها در یک شبانه روز را گزارش داد که بالاترین افزایش روزانه موارد ابتلا در یک کشور از زمان آغاز همه‌گیری کرونا است.

کرونا در عراق طی یک روز گذشته 68 قربانی گرفت

شرکت ایلون ماسک در مغز یک خوک تراشه کار گذاشتشاید بیشتر شبیه فیلم‌های تخیلی به نظر برسد، اما یکی از شرکت‌های تحت مالکیت ایلون ماسک در مغز یک خوک تراشه‌ای کار گذاشته که از طریق اتصال بلوتوث به یک سیستم رایانه‌ای وصل می‌شود. این گزارش را بخوانید.