سقوط یک فروند بالگرد در استرالیا

16/06/1398 01:40 ب.ظ

یک فروند بالگرد خصوصی حامل پنج نفر از جمله یک زن در ایالت نیو ساوت ولز استرالیا به علت شرایط نامساعد جوی سقوط کرد. 07.09.

07.09.2019 ملبورن/ خبرگزاری آناتولی به گفته فرماندهی نیروهای امنیتی استرالیا در ایالت نیو ساوت ولز، یک فروند بالگرد خصوصی حامل پنج نفر از جمله یک زن شامگاه دیروز در ساحل منطقه «انابی» به علت شرایط نامساعد جوی سقوط کرد.

گفته شده تیم امداد و نجات به علت وقوع طوفان در محل حادثه نمی تواند به بقایای بالگرد دست یابد و این نگرانی وجود دارد که سرنشینان بالگرد جان خود را از دست داده باشند. از سوی دیگر، سازمان امنیت دریایی استرالیا نیز طی بیانیه‌ای اعلام کرد که هنوز اطلاعاتی دال بر اینکه سرنشینان بالگرد زنده هستند یا نه؟ به دست نیامده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ویدئو؛ برخورد قطار بین شهری با یک خودرو در ژاپنبرخورد قطار بین شهری با یک خودرو در ژاپن ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

پمپئو: اولین بار است که چنین اقدامی را علیه یک نهاد دولتی به کار می‌گیریمپمپئو: پاداش ۱۵ میلیون دلاری برای هرگونه اطلاعاتی که باعث اختلال در سازوکار مالی سپاه پاسداران ایران شود، در نظر گرفته است. اولین بار است که ایالات متحده چنین اقدامی را علیه یک نهاد دولتی دیگر به دلیل دست داشتن در فعالیت‌های تروریستی اتخاذ کرده است

ولیعهد ابوظبی: سعودی و امارات در رویارویی با چالش‌ها در یک سنگر قرار دارندشیخ محمد بن زاید آل نهیان ولیعهد ابوظبی و جانشین فرمانده کل نیروهای مسلح دولت امارات متحده عربی

یک شهروند بهایی در شیراز بازداشت شدیک شهروند بهایی در شیراز بازداشت شد یک شهروند بهایی ساکن شیراز به نام «شهناز ثابت» توسط ماموران امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

تامین نیاز دارو و مواد اولیه داروسازی ها برای یک سالوزیر بهداشت: برای عبور از دالان‌های تاریک فساد هیچ راهی جز شفافیت در پیش رو نداریم متاسفانه برخی پزشکان در نسخه‌ها برند خارجی می‌نویسند در صورتی که مشابه داخلی باکیفیت وجود دارد

تشکیل دولت سودان پس از عمر البشیر؛ برای نخستین بار یک زن وزیر خارجه شدنخست وزیر سودان روز پنجشنبه از تشکیل نخستین دولت پس از سرنگونی حکومت عمر البشیر خبر داد.

یک فروند بالگرد خصوصی حامل پنج نفر از جمله یک زن در ایالت نیو ساوت ولز استرالیا به علت شرایط نامساعد جوی سقوط کرد.

07.09.2019

ملبورن/ خبرگزاری آناتولی

به گفته فرماندهی نیروهای امنیتی استرالیا در ایالت نیو ساوت ولز، یک فروند بالگرد خصوصی حامل پنج نفر از جمله یک زن شامگاه دیروز در ساحل منطقه «انابی» به علت شرایط نامساعد جوی سقوط کرد.

گفته شده تیم امداد و نجات به علت وقوع طوفان در محل حادثه نمی تواند به بقایای بالگرد دست یابد و این نگرانی وجود دارد که سرنشینان بالگرد جان خود را از دست داده باشند.

از سوی دیگر، سازمان امنیت دریایی استرالیا نیز طی بیانیه‌ای اعلام کرد که هنوز اطلاعاتی دال بر اینکه سرنشینان بالگرد زنده هستند یا نه؟ به دست نیامده است.

در این بیانیه همچنین گفته شده که پیش بینی ما این است طی 24 تا 48 ساعت آینده شرایط جوی برای انجام عملیات نجات و جستجو نامساعد خواهد بود. اما آنچه در توان داریم برای نجات آنها انجام خواهیم داد.