العربية

العربية

سفیر آمریکا: تعیین جایزه برای سر ترامپ نشان از ماهیت تروریستی ایران است

سفیر آمریکا: تعیین جایزه برای سر ترامپ نشان از ماهیت تروریستی ایران است #العربية

21/01/2020 10:18:00 ب.ظ

سفیر آمریکا: تعیین جایزه برای سر ترامپ نشان از ماهیت تروریستی ایران است العربية

سفیر ایالات‌متحده آمریکا روز سه‌شنبه 21 ژانویه 2020 گفت که تعیین جایزه برای سر ترامپ به ماهیت

به گزارش رویترز «رابرت وود» سفیر آمریکا در امور خلع سلاح هسته‌ای در ژنو، قرار دادن این جایزه برای سر ترامپ را اقدامی مضحک توصیف کرد.رابرت وود در ادامه گفت: «این جایزه به ماهیت تروریستی حکومت ایران اشاره دارد.»گفتنی است روز سه شنبه 21 ژانویه 2020 احمد حمزه نماینده مردم کهنوج در مجلس ایران با بیان این‌که «اگر همه کرمانی‌ها در راه حاج قاسم شهید شوند، ابایی ندارند»، اعلام کرد که به نیابت از مردم کرمان برای هر کس که ترامپ را به قتل برساند «سه میلیون دلار جایزه نقدی» می‌دهد.

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم برگزاری مراسم تنفیذ ابراهیم رئیسی؛ علی خامنه‌ای: حضور مردم در انتخابات خوب بود اسرائیل: اروپا با اعزام دیپلمات به مراسم تحلیف رئیسی به تجاوزگری مشروعیت می‌دهد

او در ادامه افزود «این جایزه به نیابت از مردم کرمان به عنوان زادگاه سردار شهید قاسم سلیمانی است و هر کرمانی برای تامین این جایزه 1 دلار خواهد پرداخت.»حمزه با بیان اینکه اگر امروز جنگ‌افزار هسته‌ای داشتیم از تهدید مصون بودیم از عدم انجام تعهدات توسط اروپا خبر داد و تاکید کرد که ایران باید هر چه سریع‌تر از NPT خارج شود و انفجارهای شکاف و جوش هسته‌ای را انجام دهد و به دنیا اعلام کند که به باشگاه قدرت‌های هسته‌ای پیوسته است.

او جنگ افزار هسته‌ای را مصونیت‌آفرین دانست و در دستور کار قرار گرفتن موشک‌هایی با بُرد زیاد و دارای ظرفیت قابل حمل کلاهک‌های نامتعارف را خواستار شد و آن را حق طبیعی ایران قلمداد کرد. ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

I'm writting to you Donald Trump: be sure that one day Even when you feel safe, an Iranian will shoot you in the head and take revenge for General soleimani... خفه بابا! ... اون موقعی که ترامپ دستور ترور داد باید فکر اینجاشم میکرد ایران نه، جمهوری اسلامی kianomadi مرگ بر جمهوری اسلامی براندازم چه تفاوتی بین ترامپ و بن لادن و البغدادی وجود دارد ؟!!! هر سه نفر دستور «کُشتن انسان ها» را به زیر دستانشان با «ترور» داده و می دهند ؟!!! منتها ، ترامپ قمارباز تروریست با هواپیما و موشک ، اون ها با انتحاری...؟!!!

سفیر یمن: ترور ژنرال ایرانی توسط آمریکا در کشور عراق نشان از ماهیت تروریستی آمریکا نیست؟! ماهیت تروریستی ج ا نه ایران ونه کشوره ایران نه مردم ایران لطفا دراملای جمله دقت بفرمایید حرومزاده اون ترور کرد شعور نداشته هم خوب چیزیه

سفیر آمریکا در امور خلع‌ سلاح: ایران رفتارهای بدخواهانه را پایان داده و با آمریکا مذاکره کندسفیر آمریکا در امور خلع‌ سلاح: ایران رفتارهای بدخواهانه را پایان داده و با آمریکا مذاکره کند به گزارش خبرگزاری رویترز، رابرت وود در واکنش به تهدید وزیر خارجه جمهوری اسلامی در مورد خروج از ان‌پی‌تی گفت: «چنین کاری پیامی بسیار منفی خواهد فرستاد.» از مذاکره حرف میزند و فرمانده ی ایرانی را ترور میکند ملت ایران از دولت تروریست آمریکا می خواهد رفتارهای خبیثانه و شرورانه خود را پایان داده ، و پای میز مذاکره با ایران بیاید. وگرنه چاره ای جز خروج از خاورمیانه ندارد. (یک نفر میگفت عصبانی باش واز این عصبانیت بمیر) 'رفتارهای بدخواهانه'چیزی است که مدتهاست از جانب دولت متکبّر و تروریست امریکا که قرار داد برجام را نقض کرد،و از جانب اروپائی های منفعل و دنباله رو او،صادر می شود. ایران،برخلاف شما پیمان شکنان، مردانه پای تعهداتش ایستاد. طبیعی است که تعهدات ناشی از قرار دادها اموری 'دوطرفه'هستند.

ظریف: اقدام سفیر انگلیس را با شدیدترین لحن جواب دادیممحمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران که امروز به مجلس رفته بود درباره حضور سفیر بریتانیا در مراسم یادبود کشته‌شدگان هواپیمای اوکراینی در تهران و بازداشت او پس از آن، گفت که 'مداخله سفیر انگلیس در تظاهرات تهران را با شدیدترین لحن جواب دادیم'. سخنگوی وزارت خارجه ایران هم گفته است نمی‌دانیم سفیر بریتانیا بازمی‌گردد. شدتش در حد حمله به پایگاه خالی آمریکا بود یا بیشتر؟ در زمان شاه سابق ایران،وقتی سفیربریتانیا پاش رو از گلیمش درازتر کرد، وزیرخارجه وقت ایران جناب اردشیرذاهدی ان رو بلافاصله عنصر_نامطلوب خواند... حالا هم که ظاهرا مستقل هستیم،البته وزیر خارجه داریم🤔😁 انگلیس هم با شدیدترین لحن جواب ظریفو داد: تحریم حزب الله و عدم رسیدن پول به دوستان آقای ظریف در بی بی سی فارسی و پروپاگاندای رژیم.

پرونده حضور سفیر انگلیس در تجمع مقابل دانشگاه امیرکبیر باز استسخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی موضوع حضور سفیر انگلیس در تجمع مقابل دانشگاه امیرکبیر بعد از سقوط هواپیمای اوکراینی، گفت: آقای عراقچی در این‌باره تاکید داشت که رفتار سفیر انگلیس برخلاف روابط و رفتارهای دیپلماتیک بوده است؛ پرونده مفتوح است و راه‌های لازم جهت اعتراض و برخورد در دستور کار قرار می‌گیرد. یخورده عقل و شعور و بلوغ از خودتون نشون بدین. جای دوری نمیره

فرود چند راکت در نزدیکی سفارت آمریکا در بغدادبه گفته منابع «العربیه / الحدات»، شامگاه دوشنبه، سه فروند راکت کاتیوشا در نزدیکی سفارت آمریکا در فرود؟؟؟؟ خواب راحت برای تروریست های آمریکایی ممنوع خبر جدیده؟

وزرای خارجه آمریکا و بولیوی پس از بیش از یک دهه با هم دیدار کردند🔺وزرای خارجه آمریکا و بولیوی پس از بیش از یک دهه با هم دیدار کردند ⚡️مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا که برای شرکت در کنفرانس ضدتروریسم وزیران خارجه کشورهای نیمکره غربی به کلمبیا سفر کرده است، با وزیر خارجه بولیوی دیدار کرد. استثمار بولیوی طرح جدید استعمارگر

نامزد ریاست جمهوری آمریکا خواستار توقف اخراج دانشجوی ایرانی شددرخواست آزادی یک دانشجوی ایرانی در آمریکا | الیزابت وارن نامزد پیشتاز حزب دموکرات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در ارتباط با جلوگیری از ورود یک دانشجوی ایرانی از سوی اداره گمرکات این کشور، رفع بازداشت و جلوگیری از روند اخراج او از آمریکا را خواستار شد.