سفیر آمریکا در آنکارا: ترکیه شریک مهم ما است

07/11/1400 09:12:00 ق.ظ

سفیر جدید آمریکا در آنکارا تاکید کرد ترکیه متحد و شریک مهم ما است. - خبرگزاری آناتولی

سفیر جدید آمریکا در آنکارا تاکید کرد ترکیه متحد و شریک مهم ما است. - خبرگزاری آناتولی 27.01.

2022 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی ​​​​​​​​​​​​​​جفری فلیک، سفیر جدید آمریکا در آنکارا طی مقاله‌ای پس از ارائه استوارنامه خود به رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه اظهار داشت: ترکیه عضو ناتو است و متحد ضروری و شریک مهم ما در منطقه‌ای که مدام تغییر می‌کند، است.

وی افزود: همکاری ایالات متحده و ترکیه برای مقابله با جدی‌ترین تهدیدات صلح و امنیت جهانی به نفع منافع ملی ماست. فلیک ادامه داد: آمریکا و ترکیه از شراکت اقتصادی نزدیک مبتنی بر تجارت متوازن، سرمایه‌گذاری، نوآوری و همکاری سود می‌برند. ترکیه امروز محل استقرار نزدیک به 2000 شرکت آمریکایی از جمله برخی از بزرگترین و مشهورترین برندهای ما است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

غیبت‌های متوالی در اردوی تیم ملی؛ دستِ خالی اسکوچیچ در خط حمله مقابل عراقبا افزایش تعداد بازیکنان مبتلا به بیماری کووید و همچنین مشکلاتی که در پرواز مهدی طارمی به وجود آمده، ممکن است دراگان اسکوچیچ مجبور شود در خط حمله تیم ملی، از ترکیبی ناشناخته استفاده کند. به فیوت فنا رفتیم

چرا و چگونه مردم عادی در سراسر اروپا، در کشتار همسایگان یهودی خود سهیم شدند؟وهمین موارد در جنایتهای رخ داده در افریقا آسیا خاورمیانه وسایرمناطق صدق میکند.

مدافع حقوق همجنسگرایان در زندان ارومیه در خطر اعدام است | DW | 25.01.2022یک کنشگر جامعه جامعه ال‌جی‌بی‌تی در ایران با اتهام 'فساد فی‌الارض' رو به رو شده و در خطر اعدام قرار دارد. عفو بین‌الملل می‌گوید زهرا صدیقی همدانی در زندان ارومیه مورد آزار و توهین و تهدید قرار گرفته است. اگه همجنسبازی فساد نیست، فساد دقیقا چیه؟

پژوهش جدید در آمریکا: ده دقیقه ورزش روزانه می‌تواند از هزاران مرگ در سال پیشگیری ‌کندپژوهش جدید در آمریکا: ده دقیقه ورزش روزانه می‌تواند از هزاران مرگ در سال پیشگیری ‌کند پیتر کاتزمرزیک، متخصص چاقی کودکان و مدیر اجرایی جمعیت و علوم بهداشت عمومی در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا، می‌گوید روش مورد استفاده برای انجام این مطالعه دقیق بود.

اسلام‌هراسی در میان افراد ثروتمند و تحصیل کرده در انگلیس رایج استدانشگاه بیرمنگام اعلام کرد که نگرش ضد اسلام یا مسلمانان در میان افراد ثروتمند و تحصیل کرده در انگلیس رایج است. - خبرگزاری آناتولی

رییس‌خانه مداحان: در پی اقدام دشمنان است که در هیات‌ها لخت می‌شوند