سفیر جدید فلسطین در تهران سوگند یاد کرد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سفیر جدید فلسطین در تهران در برابر رئیس تشکیلات خود گردان فلسطین سوگند یاد کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از المیادین، سلام الزواوی،سفیر جدید فلسطین در جمهوری اسلامی ایران شنبه شب در برابر محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین سوگند یاد کرد.بر اساس این گزارش، سلام زواوی دختر صلاح زواوی است که به تازگی از سمت خود خداحافظی کرد.

پیش از این، حمیدرضا دهقانی در صفحه توییتر خود نوشت : آقای صلاح زواوی سفیر ۴۲ ساله فلسطین در تهران پس از دیدار با جناب آقای دکتر امیر عبداللهیان وزیر محترم امور خارجه با سمت سفیری خداحافظی کرد. او نزدیک به چهار دهه شیخ السفرا در تهران بود.

همسر آقای صلاح چند سال است که‌ به‌ رحمت خدا رفته و در بهشت زهرا مأوا گزیده است. رحمت خدا بر او و همه رفتگان. امیدوارم آقای زواوی که همچنان میهمان ماست، عمرش بلند باشد و فرزندش راه پدر را ادامه دهد و نگذارد چراغ سفارت در این خاندان خاموش شود.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فلسطین کدوم گوریه!؟ کجای نقشه اس؟ ما فقط یک کشور اسرائیل داریم و بس

در تهران نه اشتباه تایپ کردید در عمان

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترکیه تصمیم اسرائیل در احداث واحدهای مسکونی جدید در قدس را محکوم کردوزارت امور خارجه ترکیه تصویب طرح احداث 3557 واحد مسکونی جدید از سوی اسرائیل در قدس اشغالی را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ٖتصاویری از توکیو و اولین برف زمستانی در سال جدیدپیش‌بینی‌ها همچنین حکایت از آن داشت که کولاک و بارش سنگین تا ساعات پایانی عصر ادامه داشته باشد و ارتفاع برفِ نشسته بر زمین به ۱۰ سانتی‌متر برسد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ در جست‌وجوی آسترازنکا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ادامه پیشروی ارتش یمن در مأرب و بازپس‌گیری مناطقی در استان شبوهبا ادامه نبردها در استان‌های شبوه و مأرب، ارتش یمن و گردان‌های العمالقه، توانستند در چندین منطقه پیشروی‌های چشمگیری را محقق کنند.مرکز رسانه‌ای ارتش یمن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

افشای اسرار حزب‌الله لبنان در پی سرنگونی پهپاد آن در اسرائیلدر پی سرنگونی پهپاد حزب‌الله در مرز لبنان و اسرائیل در سه‌شنبه گذشته، عکس‌هایی از رهبران و عناصر حزب‌الله لبنان فاش شد که در حافظه دوربین این پهپاد ذخیره
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نماینده رشت در مجلس: ارتفاع زباله در سراوان به ۹۵ متر رسید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »