سفیر آمریکا در سازمان ملل: رژیم ایران با نقض قطعنامه‌های شورای امنیت از گروه‌های تروریستی و نیابتی حمایت می‌کند

01/08/1399 12:51 ق.ظ

🔺سفیر آمریکا در سازمان ملل: رژیم_ایران با نقض قطعنامه‌های شورای امنیت از گروه‌های تروریستی و نیابتی حمایت می‌کند ⚡️کلی کرفت می‌گوید که ایران با حمایت کردن از گروه‌های تروریستی و نیابتی، بسیاری از قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل را نقض کرده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. کلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد، می‌گوید که ایران با حمایت کردن از گروه‌های تروریستی و نیابتی، بسیاری از قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل را نقض کرده است.

خانم کرفت شامگاه سه‌شنبه ۲۹ مهر در پیامی در توئیتر در واکنش به توئیت وزیر خارجه جمهوری اسلامی نوشت: «اگر جواد ظریف واقعا به آن‌چه امروز گفت باور می‌داشت، در آن صورت ایران می‌بایست حمایت خود از بازیگران غیردولتی را متوقف می‌کرد و به تعهدات بین‌المللی‌ خود پایبند می‌‌ماند.»

سفیر آمریکا در سازمان ملل افزود:‌ «ولی به جای آن، [ایران] با نقض بسیاری از قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل از گروه‌های تروریستی و نیابتی حمایت می‌کند. شما نمی‌توانید هر دو [ادعای پشتیبانی از صلح و ثبات، همزمان با حمایت از تروریسم] را با هم داشته باشید.»

توئیت خانم کلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان ملل (۳۰ مهر ۱۳۹۹) خانم کرفت در جلسه «بررسی جامع وضعیت خلیج فارس» که روز سه‌شنبه ۲۹ مهر ماه در شورای امنیت برگزار شد، نیز گفت: «ایالات متحده تشخیص می‌دهد که ایران بزرگترین تهدید برای صلح و امنیت خاورمیانه است. ما می‌دانیم که وقتی کشورها در کنار هم بایستند و با ایران مقابله کنند، جهان مکان امن‌تری خواهد بود.» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

خب پس دیگه با هواپیما یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار پول براشون نفرستید تا بیشتر از این خاورمیانه رو به آشوب بکشند. بیشتر از حرف زدن و اطلاع رسانی عمل کنید، برای مهار کارهای تروریستی جمهوری اسلامی کاری می توانید انجام دهید و اگر نمی توانید راه چاره پیدا کنید. دوصد گفته چو نیم کردار نیست. نیابتی؟ داداش حزب الله و انصار الله و... خودشون نیروی رسمی کشور محسوب میشن😏 تازه تحریم که نیستیم بخواهید چیز بخورید

تعیین تروریست بودن یا نبودن افراد یا گروهها بعهده امریکای قلدر نیست! امریکا خود نقض کننده قطعنامه 2231 است! اسرائیل سالهاست قطعنامه های شورای امنیت را نقض می کند و امریکا از او حمایت می کند کلی کرفت باید خجالت بکشد از دروغگویی! سفیر آمریکا غلط کرده، آمریکا خودش بزرگترین تروریست، وبزرگترین تروریست پروره، وحامی تروریسته. جنایتکارتر از آمریکا نداریم.

اگراز تروریست بپرسیم چرا؟ نام خدارا به زبان می آورد و رضایت او را دلیل جنایتش مینامد. این همان خدایی است که بروجردی،سال‌هاست در مورد آن هشدار میدهد. خدایی که ادیان ساختند. خدایی بسیار حقیر که به تعبیر بروجردی، ناکارآمد است و به وعده‌هایش عمل نمی کند. ساموئل_پتی کوچکترین اقدامِ نظامی ترامپ علیه جمهوری اسلامی انجام بده؛، جمهوری اسلامی به طرف ساخت سلاح هسته ای پیش خواهد رفت !! ما می توانیم 💪💪🇮🇷🇮🇷

کدام ویژگیِ این خانم باعث شد توسط ترامپ به عنوان نماینده آمریکا در سازمان ملل انتخاب بشه؟! 😅😅😅 بگم یا معلومه؟؟؟ خلاصه این خانم و ترامپ روزهای آخرشونو سپری می‌کنن 😉

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد: ایران بزرگترین تهدید علیه صلح و امنیت در خاورمیانه استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. این همان تهدیدیست که توسط صاحبان کارتلهای نفتی وتسلیحاتی برای چپاول ثروت خاورمیانه با استفاده از دولتمردان ایالات متحده وانگیس در ایران ساخته ومستقر گردید.به امید نابودی استعمار این حرفهای تکراری دیگه خسته‌مون کرده! یا یک کاری بکنید که این رژیم از بین بره یا دیگه حرفش و انقدر نزنید. خودتون اینها را به جون ما انداختید حالا میخواهید که ما جان بدهیم تا این رژیم عادی بشه مثل سایر کشورها؟ RegimeChange4iran پیمان_نوین آمریکا این منشا تعصبات مذهبی‌، خود کامگی ها، اختلافات و جنگ‌ها و خرابی‌‌ها و بد بختی از خاورمیانه گورشو گم کنه همه چیز درست میشه.

خسته نشدید از اینهمه اراجیف ؟ شما اگر میتوانستید با منطق خود دنیا را قانع کنید موفق میشدید تحریم تسلیحاتی ایران را تمدید کنید !

سازمان گزارش‌گران بدون مرز خواستار دخالت فوری سازمان ملل در پرونده روح‌الله زم شد

وزارت دادگستری آمریکا: برای پایان دادن به نقض قانون ضد انحصاری ممکن است گوگل تجزیه شوددولت ایالات متحده می‌گوید برای جلوگیری از نقض قانون ضد انحصار، ممکن است لازم باشد که گوگل تجزیه شود. روز سه‌شنبه وزارت دادگستری آمریکا از گوگل، این شرکت تریلیون دلاری، شکایت کرده و آن را به تحت فشار گذاشتن رقبایش در بازار متهم کرد

'نوزده میلیارد دلار کمک آمریکا برای بازسازی افغانستان هدر رفته است' - BBC News فارسیبازرس ویژه آمریکا برای بازسازی افغانستان (سیگار) در تازه‌ترین گزارش خود نوشته که حدود ۱۹ میلیارد دلار از کمک‌های آمریکا به بازسازی افغانستان حیف و میل شده است. در گزارش جدید سیگار آمده است که از سال ۲۰۰۲ تا به حال، کنگره آمریکا حدود ۱۳۵ میلیارد دلار را به منظور بازسازی افغانستان اختصاص داده است. از آن میان، سیگار ۶۳ میلیارد آن را تفتیش قرار کرده که ۱۹ میلیارد دلار آن حیف و میل شده است. هر چی ساخته شده طالبان خرابش میکنه Azim95785897 دولت آمریکا از ریز و درشت حیف و میل و فساد با خبر هستند، خودشان شریک این اختلاس ها و فساد هستند. اگر شریک نبود، قطعا یک مکانیزم برای مصرف کمک ها تعریف میکرد. Azim95785897 کمک ها میلیاردی حیف و میل میشود، بازهم از مهاجرین مقیم ایران که درآمد ناچیز ریالی دارند، هزینه های کنسولی را دالری در یافت می کنند. کاهش_هزینه_تذکره_پاسپورت_کنسولی

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایران یک عضو سپاه را زیر پوشش سفیر به یمن فرستاده استسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایران یک عضو سپاه را زیر پوشش سفیر به یمن فرستاده است نماینده دائم ایالات متحده در سازمان ملل متحد روز پنجشنبه ۲۴مهر از اعضای شورای امنیت خواست به فراخوان آمریکا برای پایان دادن فوری حمایت ایران از شورشیان حوثی در یمن بپیوندند آمریکا شروع به دوروغ حداکثری را شعار انتخاباتی ترامپ فقط زر زدن در مورد ایرانه تا كنون چند كشور جواب دادند به اين فراخوان ؟ مقامات دولتی ،نمایندگان، مدیران شرکت ها،سفرا،در ج.ا اغلب سپاهی هستند، این مملکت رو انگشت سپاه میچرخه.

آمریکا از پیشرفت در مذاکرات «استارت نو» استقبال کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.