سفر چند ساعته رئیس جمهوری سوریه به ایران؛ اسد با خامنه‌ای دیدار کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نورنیوز، منبع نزدیک به شورای عالی امنیت ملی ایران نوشت بشار اسد پس از این دیدار و گفتگوها ساعتی پیش تهران را به مقصد دمشق، پایتخت سوریه، ترک کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه، روز یکشنبه در سفری از پیش اعلام نشده همراه با یک هیئت سوری به ایران رفت و با آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، و ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران دیدار و گفتگو کرد.

نورنیوز، منبع نزدیک به شورای عالی امنیت ملی ایران نوشت بشار اسد پس از این دیدار و گفتگوها ساعتی پیش تهران را به مقصد دمشق، پایتخت سوریه، ترک کرد. به گزارش خبرگزاری فارس، آیت‌الله خامنه‌ای از اینکه مقامات برخی کشورهای عربی با مقامات اسرائیل «نشست‌و‌برخاست دارند و با یکدیگر قهوه می‌نوشند» انتقاد کرد و به اسد گفت: «احترام و اعتبار سوریه اکنون بسیار بیشتر از گذشته است.»در همین حال، نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل نیز اخیرا با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه که از حامیان بشار اسد به شمار می‌رود، تلفنی گفت‌و‌گو کرده است. مواضع ایران و نیروهای مورد حمایت آن بارها در سوریه هدف حملات هوایی اسرائیل قرار گرفته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حالا نمیشد اون کراوتشو در بیاره بی ادب😄😄

البته با چند چمدان پول.

چشم پرزیدنت بایدن روشن که امکان گردهمایی دیکتاتورها اینقدر ساده وفراهم است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس جمهوری چچن: کنترل پوپاسنا در شرق اوکراین را در اختیار داریمدر حالی که عملیات نظامی روسیه در خاک اوکراین وارد هفتاد و چهارمین روز خود شده و نبردها در شرق اوکراین همچنان ادامه دارد، رمضان قدیروف، رئیس جمهوری چچن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رئیس ستاد ارتش یمن: به‌رغم نقض‌های مکرر حوثی‌ها همچنان به آتش‌بس پایبندیمرئیس ستاد کل ارتش یمن و فرمانده عملیات مشترک، بر پایبندی نیروهای خود به آتش‌بس، به‌رغم نقض‌های مکرر آن از سوی شبه‌نظامیان‌ حوثی تاکید کرد.ژنرال صغیر بن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رئیس مجلس ایران: گرانی‌های اخیر مردم را به شدت ناراحت کرده استرئیس مجلس ایران: گرانی‌های اخیر مردم را به شدت ناراحت کرده است رئیس مجلس ایران از ناراحتی شدید مردم این کشور در گرانی‌های اخیر بویژه در موضوع افزایش قیمت ماکارونی سخن گفت. این حرفهای جاهلان و ملاها و اوباشان تشگیلات و حکومت جاهلیت فاشیسم شئونیزم فارسی ایرانشهری شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران همه شئونیزم فارسی بازی با فکرهای جاهلانه است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

به ازای فروش نان، یارانه به حساب نانوا واریز می‌شودوزیر اقتصاد: *به ازای فروش نان، یارانه به حساب نانوا واریز می‌شود *قیمت نان افزایش نمی‌یابد *تعدیل قیمت آرد موجب کاهش قاچاق می‌شود *دولت اجرای طرح در خصوص «نان سنتی» را به خود ما سپرد که از این هفته در برخی استان‌ها آغاز می‌شود در این صورت چه تضمینی هست که نانوا آرد را بطور آزاد نفروشد؟ تصور کنید نانوا هستید لیست فروش فیک میسازید و آرد را بصورت آزاد میفروشید. یارانه به جیب شما میرود و نیازی به کار کردن ندارید 1 nun khali mardom dashtan a, unam ....
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نماینده مجلس: واقعیت را باید به مردم گفت که برجام به نتیجه نمی‌رسدمحمود احمدی بیغش، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، با اعلام اینکه «ما نمی‌توانیم از اصول انقلابی دست برداریم»، گفت اختلاف ما با آمریکا و اروپایی‌ها مبنایی است. آیا انقلابی بودن به معنای زندگی در بدبختی و فلاکت است؟ مگر فلسفه انقلاب رهایی از بدبختی نبود؟ شما گه میخورید مبناي بيشعوري و حماقت و دزي و چپاول كشور
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

واردات ۲۰۰ هزار تن روغن خام به کشور/ بازار به تعادل می‌رسدمعاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از واردات ۲۰۰ هزار تن روغن خام به کشور برای تامین نیاز کشور خبر داد و اعلام کرد: تا آخر این هفته بازار روغن به تعادل می رسد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »