سفر بورل به تهران فرصتی برای ارسال پیام تعهد جدی اروپا بر حفظ برجام است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اتحادیه اروپا: سفر بورل به تهران فرصتی برای ارسال پیام تعهد جدی اروپا بر حفظ برجام است

به گزارش ایسنا، اتحادیه اروپا با انتشار اطلاعیه‌ای که روی وب سایت آن قرار گرفته است، اعلام کرد جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا قرار است روزهای سوم و چهارم فوریه به ایران سفر و با رئیس جمهور، رئیس مجلس و وزیر امورخارجه ایران دیدار کند.

در این اطلاعیه آمده است: سفر بورل فرصتی را برای گفت‌وگو درباره تحولات اخیر در منطقه فراهم می‌کند. مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از سوی وزیران خارجه کشورهای عضو اتحادیه موظف شده است که برای کاهش تنش‌ها و یافتن راه‌حل‌های سیاسی برای بحران کنونی با بازیگران منطقه‌ای وارد گفت‌وگو شود. اتحادیه اروپا همچنین در بیانیه خود آورده است: این سفر پس از سفر جوزپ بورل به اردن در روز دوم فوریه انجام خواهد شد. او در اردن با پادشاه و وزیر امورخارجه این کشور دیدار می‌کند.

در ادامه این بیانیه آمده است: این سفر، علاوه‌براین فرصتی است برای ارسال پیام تعهد جدی اتحادیه اروپا بر حفظ برنامه جامع اقدام مشترک و رایزنی درباره روابط دوجانبه و همکاری‌ها میان ایران و اتحادیه اروپا.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

لازم نیست.مرسی

Sod off, Europe!

چشممان روشن حال بعد از اون خانم این آقا میخواهد ما رنگ کند در انتخابات این چنین افرادی باعث تحمیل خسارتهای محض میشود

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جوزف بورل به تهران سفر می کندسخنگوی وزارت خارجه ایران از سفر هماهنگ کننده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا به تهران خبرداد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه‌ٔ اروپا دوشنبه راهی تهران می‌شودمسئول سیاست خارجی اتحادیهٔ اروپا درست یک‌ماه پس از آن راهی ایران می‌شود که این کشور گام پنجم و نهایی را در کاهش تعهدات برجامی خود را برداشته است. خوب می اد پول بده؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا در سفر به قزاقستان: برای پایان دادن به سرکوب مسلمانان اقلیت «ایغور» در چین به ما بپیوندید🔺وزیر خارجه آمریکا در سفر به قزاقستان: برای پایان دادن به سرکوب مسلمانان اقلیت «ایغور» در چین به ما بپیوندید ⚡️مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا در سفر به قزاقستان با «مختار تیلوبردی» وزیر خارجه همتای قزاقستانی خود دیدار و گفت‌وگو کرد. امریکا = فرشته ی زمینی❤️❤️❤️❤️❤️❤️ KAG2020 در افغانستان یمن فلسطین سوریه مسلمانان بدست مستقیم آمریکا و یا وابستگان آنان قتل عام می شوند اونوقت وزیر خارجه دولت تروریست آمریکا بفکر مسلمانان ایغور چین افتاده است، تاریخ قضاوت خواهد کرد که تمامی این اقدامات فقط برای منافع آمریکا و تضعیف دولت چین می باشد. به زودی گورتون رو از منطقه ما گم خواهید کرد، یا به صورت عمودی و روی پا، یا به صورت افقی و روی دست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بورل: بالکان غربی باید بخشی از اتحادیه اروپا باشد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ ممنوعیت سفر علیه 6 کشور دیگر را گسترش داد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimترامپ ممنوعیت سفر علیه ۶ کشور دیگر را گسترش داد محدودیت‌های جدید مسافرتی آمریکا منجر به تعلیق صدور ویزا و اقامت دائم برای شهروندان اریتره،قرقیزستان،میانمار و نیجریه خواهد شد آمریکا همچنین صدور ویزاهای متنوع برای اتباع سودان و تانزانیا را نیز متوقف کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

خوان گوایدو سفر بین‌المللی خود را بدون دیدار با ترامپ پایان دادرئیس جمهوری خودخوانده ونزوئلا اعلام کرد پس از میامی به کشورش باز می‌گردد و به تلاش برای سرنگونی دولت نیکلاس مادورو ادامه می‌دهد. اینم فهمیده ترامپ حقه بازه مهره سوخته CIA
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »