سفر تاریخی پاپ فرانسیس به عراق و دیدار با آیت‌الله سیستانی | DW | 03.03.2021

از سفر رهبر کاتولیک‌های جهان به عراق به عنوان رویدادی تاریخی یاد می‌کنند. رویدادی که اهمیتش بیش از سفر یک رهبر مذهبی است. پاپ فرانسیس در طول سفر سه روزه خود از جمله از شهرهای نجف، موصل و اربیل دیدن می‌کند.

پاپ_فرانسیس, پاپ فرانسیس

03/03/2021 03:40:00 ب.ظ

از سفر رهبر کاتولیک‌های جهان به عراق به عنوان رویدادی تاریخی یاد می‌کنند؛ رویدادی که اهمیتش بیش از سفر یک رهبر مذهبی است. پاپ_فرانسیس در طول سفر سه روزه خود از جمله از شهرهای نجف، موصل و اربیل دیدن می‌کند.

از سفر رهبر کاتولیک‌های جهان به عراق به عنوان رویدادی تاریخی یاد می‌کنند. رویدادی که اهمیتش بیش از سفر یک رهبر مذهبی است. پاپ فرانسیس در طول سفر سه روزه خود از جمله از شهرهای نجف، موصل و اربیل دیدن می‌کند.

پس از آن بازدید از شهر تاریخی اور پاپ فرانسیس در ادامه سفر خود به موصل و اربیل می‌رود و با بازگشت به بغداد، به سفر سه‌روزه خود پایان می‌دهد.با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و همچنین گسترش دامنه حملات موشکی به منطقه سبز بغداد و دیگر نقاط عراق، سفر پاپ به این کشور خالی از خطر نیست.

از این رو، رهبر سابق کاتولیک‌های جهان، پاپ بندیکت شانزدهم سفر جانشین خود را به عراق"سفری خطرناک" خوانده است.محمد مسجدجامعی، دیپلمات سابق جمهوری اسلامی ایران در واتیکان در یک گفت‌وگوی مفصل با روزنامه"ایران" درباره اهمیت سیاسی سفر پاپ به عراق گفته است که دولت عراق در مجموع خود مشتاق انجام این سفر است و آن را به سود خود می‌داند.

ادامه مطلب: DW فارسی »

این فدراسیون غصبی‌ست

رییس سابق فدراسیون فوتبال در اولین گفت‌وگو پس از کنارگذاشته‌شدنش از فدراسیون، درباره حواشی دوران مدیریتش صحبت کرده است. ادامه مطلب >>

خوبه خودتون هم میدونید این سفر فراتر از سفر یک رهبر مذهبی است.اهداف دیگری دارند جناب پاپ_فرانسیس !!! مگه سیستانی رهبر شیعیان جهان بود؟ 😂 این سفر یک رهبر مذهبی با موقعیت جهانی است. اخبارش و دنبال کنید تا بدونین هیچ محبوبیتی در دنیا ندارید و لقب رهبر شیعیان جهان یا امام مسلمین فقط مصرف داخلی دور و بریهای خودی لواسان نشین داره و ما خوابیم

دمش گرم.

نتانیاهو از ترس حمله موشکی حوثی‌ها در آسمان عربستان از سفر به امارات انصراف دادبنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل گفت که به دلیل خطر حمله موشکی حوثی‌های یمن از سفر هفته گذشته به امارات عربی متحده عربی از طریق حریم هوایی عربستان سعودی انصراف داده است. راست میگه اسمان عربستان اصلا امن نیست شما هم بهتره از اونجا رد نشید!! GhoreishiG ترس برادر مرگ است! GhoreishiG ترسو مثل موش!

تصاویری از سفر تاریخی پاپ به عراق | DW | 07.03.2021 پاپ فرانسیس در سفری سه روزه از عراق دیدار کرد. پس از اعمال محدودیت‌های کرونایی در ایتالیا و واتیکان این نخستین باری است که پاپ به کشوری دیگر سفر می‌کند. او در این سفر با مقامات سیاسی، مذهبی و مسیحیان دیدار و گفت‌وگو کرد. دوتا مثلا رهبر دینی دنیا هست. هیچ کدوم ماسک نزدن!!!! واقعا جهل و نادانی از سر کله ادیان میریزه بیرون بدبخت پاپ زهرش رفته😨 ميرغضب و خميني رو قاطي كردن شده سيستاني دوتا دین فروش که با فروختن دروغ به مردم صاحب مال و ثروت و رفاه شدن

آسوشیتدپرس به نقل از دو منبع: رئیس سیا اخیرا به افغانستان سفر کرده بودآسوشیتدپرس به نقل از دو منبع: رئیس سیا اخیرا به افغانستان سفر کرده بود خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از یک «سیاستمدار ارشد» و «یک چهره» شناخته شده عمومی گزارش داده است که ویلیام برنز، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، سیا، اخیرا به افغانستان سفر کرده بود موهم نیست ریس سیا سفر کند یاسفید تا به ایمروز امریکاهمان سیاست ناکام روس که درافغانستان سر تاجکها سرمایه ګزاری کردتعقیب میکند امریکا که سیاست خود تغیرندهند هیچیز بدست آورده نمیتواند غیر از شکست وشرمانده ګي .

دولت اسرائيل به شهروندان خود نسبت به سفر به امارات هشدار داد | DW | 29.03.2021اداره امنیت ملی اسرائيل به شهروندان این کشور درباره مسافرت توریستی به امارات و سایر کشورهای منطقه هشدار داده است. این نهاد گفته است که شهروندان اسرائیل از گزند جمهوری اسلامی ایران، یعنی خصم اصلی اسرائیل، در امان نیستند. ما فکر کردیم، اسرائیل قصد داره، برای امنیت امارات اونجا یه پایگاه نظامی بزنه! عجب؟ از چند کشور نام برده شده است که گمان می‌رود برای شهروندان اسرائیل همچنان ناامن باشند: گرجستان، جمهوری آذربایجان، ابوظبی، دبی و.... دبی و ابوظبی کشور نیستند. خارشون گ ا یی دست

درخواست جمعی از نمایندگان از قالیباف برای رسیدگی به «تغییرات بودجه بعد از تصویب»بیش از۱۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس با طرح این ادعا که ارقام جداول بودجه و برخی تبصره‌ها بعد از تصویب مجلس، تغییرات گسترده کرده، آن را رکوردی جدید در عدم تمکین به قانون آیین نامه و ایجاد رانت برای چند نفر عنوان کرده و خواستار اقدام رییس مجلس در این زمینه شدند.