سفر «میلیونی» به استان‌های شمالی با وجود شروع «موج دوم کرونا»

15/03/1399 10:53:00 ق.ظ

با وجود اینکه به نظر می‌رسد «موج دوم کرونا» در استان‌های شمالی ایران آغاز شده است، مقام‌های رسمی از سفر «میلیونی» به این استان‌ها در روزهای گذشته خبر داده‌اند.

با وجود اینکه به نظر می‌رسد «موج دوم کرونا» در استان‌های شمالی ایران آغاز شده است، مقام‌های رسمی از سفر «میلیونی» به این استان‌ها در روزهای گذشته خبر نادر رحمانی، رییس مرکز اطلاعات پلیس راهور نیروی انتظامی، روز پنجشنبه ۱۵ خرداد خبر داد که ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس نیمه‌سنگین است.

در همین حال خبرگزاری ایرنا از «هجوم مسافران» به مازندران با وجود هشدار مسئولان و قرار داشتن شهرستان‌های این استان در وضعیت قرمز و زرد خبر داد.

به نوشته این خبرگزاری، هجوم مسافران از جاده کندوان به مازندران در روز چهارشنبه ۱۴ خرداد، باعث قفل ترافیک شدن این محور برای چند ساعت شد. در همین حال مهران حسنی، معاون اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی مازندران، اعلام کرد که در ۱۰ روز نخست خردادماه حدود دو میلیون مسافر وارد مازندران شدند.

هر ساله به مناسبت عید فطر و همچنین تعطیلات ۱۴ و ۱۵ خرداد، تعدادی زیادی به استان‌های شمالی ایران سفر می‌کنند. بر اساس گزارش مقام‌های رسمی، بخشی از این افراد امسال نیز به این استان‌ها سفر کرده‌اند. علی‌اکبر آشوری، مدیر مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، اعلام کرد که در تعطیلات عید فطر ۴۰۰ هزار خودرو از تهران و کرج به سمت شمال کشور سفر کرده‌اند. او پیش‌بینی‌ کرد که تعداد سفرها در روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد کمتر از تعطیلات عید فطر باشد. headtopics.

ادامه مطلب:
ايران اينترنشنال »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت های سرمایه گذاری استانی به طور منظم به دارندگان سهام گزارش دهندرئیس جمهوری در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت: شرکت های سرمایه گذاری استانی به طور منظم به دارندگان سهام گزارش دهند تاکید بر لزوم توجه به حقوق دارندگان سهام عدالت و برخورداری آنان از حق مدیریت در فروش، ‌تبدیل دارایی و نگهداری آن

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 4100 نفر رسیدشمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان با شناسایی 87 مورد جدید به 4100 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: بازگشت سیروس عسگری به ایران هیچ ارتباطی به مبادله زندانیان نداردسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: بازگشت سیروس_عسگری به ایران هیچ ارتباطی به مبادله زندانیان ندارد مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده، هرگونه مبادله زندانی میان ایران و آمریکا در ارتباط با بازگرداندن سیروس عسگری به ایران را رد کرد. آری! این را قبل از شما سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت. نکته اساسی این است که با تبرئه دانشمند ایرانی،معلوم شد اتهامات امریکا همه واهی بود!

از جورج فلوید تا آدام ترائوره؛ اعتراض به خشونت‌های پلیس به فرانسه رسیدآدام ترائوره، جوان سیاهپوست ۲۴ ساله در ۱۹ ژوئیه سال ۲۰۱۶ میلادی هنگامیکه در بازداشت نیروهای ژاندارمری فرانسه به سر می‌برد، جان باخت. مرگ او حدود دو ساعت پس از دستگیری در شهر «بومون‌سور‌اواز» فرانسه و پس از تعقیب و گریزی میان او و نیروهای ژاندارمری روی داد. zoheirasna اعتراضات_جهانی 👌👏✊

اعتراضات به کشتن یک فلسطینی مبتلا به اوتیسم توسط پلیس اسرائیل | DW | 03.06.2020کشتن یک مرد فلسطینی به دست ماموران پلیس اسرائیل موجی از اعتراضات را برانگیخته است. علاوه بر تظاهرات اعتراضی و موضع‌گیری سیاستمداران و کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل، خاخام اورشلیم هم به دیدار خانواده قربانی رفته است.

دانش‌آموزان در سنگاپور ماسک به صورت به مدارس بازگشتندمدارس،‌ آموزشگاه‌ها و اغلب کسب و کارها در سنگاپور از ابتدای ماه آوریل بواسطه اجرای مقررات قرنطینه بسته شده بود.