سفر رئیسی به خوزستان؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز سیلی خورد

05/06/1400 08:04 ب.ظ

طی سفر ابراهیم رئیسی و بازدید بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت دولت سیزدهم از مراکز درمانی شهرستان اهواز، فردی به صورت رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز سیلی زد. اخبار_ایران خوزستان

این فرد علاوه بر سیلی با قطع صحبت‌های ابول‌نژادیان او را «دروغگو» خطاب کرد. روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در اطلاعیه‌ای، فرد را یک دامپزشک معرفی کرده و گفته «دامپزشک هتاک بازداشت شده است».

هم‌چنین ابراهیم رئیسی در جریان این سفر وضعیت کرونایی خوزستان را بسیار ناراحت کننده دانست و گفت: «نباید هیچ بیماری روی زمین خوابانده شود». «مجید ناصری‌نژاد»، نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر رئیس جمهوری به خوزستان گفته است: «این‌گونه سفرهای کوتاه و یک روزه مشکلات خوزستان را حل نمی‌کند. امیدوارم که آقای رئیسی به این رویه ادامه ندهند، چرا که این‌گونه نه تنها مشکلی حل نمی‌شود، بلکه مشکلات مردم بیشتر خواهد شد».

«قاسم سلیمانی‌دشتکی»، استاندار خوزستان روز پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰، با عجیب‌وغریب و تاسف‌برانگیز خواندن آمار فوتی‌های کرونا در استان خوزستان،: «متاسفانه هرچه تلاش می‌کنیم، فایده ندارد و برگزاری مراسم‌ها در خوزستان بیداد می‌کند.» headtopics.com

او گفته است روزانه حدود ۶۰ نفر در خوزستان جان خود را بر اثر کرونا از دست می‌دهند.

ادامه مطلب:
iranwire »

رئیسی به اهواز سفر کردرئیس جمهور ایران به همراه جمعی از وزیران این کشور به مرکز استان خوزستان سفر کرد. - خبرگزاری آناتولی

واکنش دلار به خبر گشایش ارزی؛ چرا بازار از دولت رئیسی می‌ترسد؟

دریافت خدمات بانکی و سفر در کشور به شرط ارائه کارت واکسنوزیر بهداشت با تاکید بر لزوم واکسیناسیون عمومی کرونا گفت: در آینده ملاک برای ارائه خدمات در هتل‌ها و بانک‌ها و دریافت بلیت هواپیما و اتوبوس، ارائه کارت واکسن لازم خواهد بود بنابراین اگر کسی واکسن تزریق نکند ممکن است بسیاری از این خدمات را دریافت نکند. روش جدید کاسبی گوه میخوره مثل سگ آری_به_واکسن_اجباری

خشم آرژانتین از انتصاب محسن رضایی، یکی دیگر از متهمان پرونده انفجار آمیا به عنوان معاون رئیسی: این «توهین به قربانیان» است🔺خشم آرژانتین از انتصاب محسن_رضایی، یکی دیگر از متهمان پرونده انفجار آمیا به عنوان معاون رئیسی: این «توهین به قربانیان» است در ارتباط با بمب‌گذاری آمیا، آرژانتین چهار قرار بازداشت بین‌المللی صادر کرد. چهره لخت حکومت ملاها را به حول قوه الهی شاهد هستیم !! بد نامان و تروریست ها و قاتلان همه دور هم جمع شدند . آرژانتین عزت نفس و اقتدارش از بایدن و دموکراتها بیشتره. چراهرچه ادمهای دست درخون انسانهای بیگناه دارنددراین انجمن خوف وخون مطرب اهنگ شیاطین باهم جمع شدندجز اوای مرگ مگراوای دگرمیخوانند؟

رضایی در نقش معاون اقتصادی رئیسی؛ کنایه‌ها و چشم‌اندازها | DW | 26.08.2021محسن رضایی که رکورددار شکست در انتخابات ریاست جمهوری است با حکم رئیسی بالاخره صاحب مسندی در دولت شد. عده‌ای می‌گویند جمع طرفداران اقتصاد ریاضتی و مخالفان FATF در دولت سیزدهم با وجود رضایی کامل‌تر شد. محسن رضایی پاش به پاستور باز شد بالاخره، الان روزایی که رئیسی نیست می‌ره پشت میزش می‌شینه رئیس‌جمهور بازی می‌کنه با خودش :)) اقتصاد ریاضتی یک مبحث جدید در اقتصاد جهانه ، اینها طرفدارش هستن چون به خودشون تاثیر نداره، مطمئن باشید اگه بر خودشون تاثیر میزاشت جز مخالفانش میشدن قبر این حکومت کنده شده

ابراهیم رئیسی از وزیران خود خواست «با روحیه جهادی و بسیجی» کارها را انجام دهند◾️ ابراهیم رئیسی یک روز پس از تایید صلاحیت بیشتر وزرا توسط مجلس شورای اسلامی، از اعضای کابینه خود خواست «شب و روز نشناسند و نیروهای کارآمد را به کار گیرند تا عقب ماندگی‌های برخی بخش‌ها جبران شود.» يا حسين رو گفتى يا ابولفظلش رو صفت بگو من هم ميچپونم على يارت رو تادسته. ريدى برق رفته آب هم قطعه پلشت فعلا جلوی تورم را بگیر بقیه اش پیشکش بزک نمیربهارمیاد

استان‌وایر - براساس گزارش «عصر جنوب»، طی سفر ابراهیم رئیسی و بازدید بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت دولت سیزدهم از مراکز درمانی شهرستان اهواز، فردی به صورت رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز سیلی زد.این اتفاق ظهر روز جمعه ۵ شهریور ۱۴۰۰ و پس از ارائه گزارش«فرهاد ابول‌نژادیان»، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز به وزیر بهداشت در بیمارستان گلستان رخ داده است.

این فرد علاوه بر سیلی با قطع صحبت‌های ابول‌نژادیان او را «دروغگو» خطاب کرد.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در اطلاعیه‌ای، فرد را یک دامپزشک معرفی کرده و گفته «دامپزشک هتاک بازداشت شده است».

هم‌چنین ابراهیم رئیسی در جریان این سفر وضعیت کرونایی خوزستان را بسیار ناراحت کننده دانست و گفت: «نباید هیچ بیماری روی زمین خوابانده شود».

«مجید ناصری‌نژاد»، نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر رئیس جمهوری به خوزستان گفته است: «این‌گونه سفرهای کوتاه و یک روزه مشکلات خوزستان را حل نمی‌کند. امیدوارم که آقای رئیسی به این رویه ادامه ندهند، چرا که این‌گونه نه تنها مشکلی حل نمی‌شود، بلکه مشکلات مردم بیشتر خواهد شد».

«قاسم سلیمانی‌دشتکی»، استاندار خوزستان روز پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰، با عجیب‌وغریب و تاسف‌برانگیز خواندن آمار فوتی‌های کرونا در استان خوزستان،: «متاسفانه هرچه تلاش می‌کنیم، فایده ندارد و برگزاری مراسم‌ها در خوزستان بیداد می‌کند.»

او گفته است روزانه حدود ۶۰ نفر در خوزستان جان خود را بر اثر کرونا از دست می‌دهند.

این در حالی است که وضعیت واکسیناسیون نیز در این استان خوب پیش نمی‌رود. «سید محمد علوی»، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، روز پنج‌شنبه: «باید به طور منظم و روزانه سهمیه واکسن به خوزستان اختصاص یابد نه اینکه یک روز سهمیه داشته باشیم و یک روز نداشته باشیم.»

او با اشاره به شلوغی برخی مراکز واکسیناسیون کرونا در خوزستان گفت: «شلوغی برخی مراکز به دلیل این است که گاهی اوقات واکسن به اندازه کافی به دست‌مان نمی‌رسد.»

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: