سفر رئیس جمهور اسرائیل به ترکیه؛ فصل جدیدی در روابط دوجانبه

17/12/1400 12:48:00 ب.ظ

سفر رئیس جمهور اسرائیل به ترکیه؛ فصل جدیدی در روابط دوجانبه دیدار دو روزه رئیس جمهور اسرائیل از ترکیه درحالی فردا چهارشنبه آغاز می‌شود که کارشناسان این سفر را به معنی آغاز فصل جدیدی در روابط دوجانبه تفسیر می‌کنند.

دیدار دو روزه رئیس جمهور اسرائیل از ترکیه درحالی فردا چهارشنبه آغاز می‌شود که کارشناسان این سفر را به معنی آغاز فصل جدیدی در روابط دوجانبه تفسیر می‌کنند. - خبرگزاری آناتولی 08.03.

2022 آنکارا/خبرگزاری آناتولی دیدار دو روزه اسحاق رابین، رئیس جمهور اسرائیل از ترکیه درحالی فردا چهارشنبه 9 مارس آغاز می‌شود که کارشناسان سفر این مقام عالی رتبه اسرائیلی را به معنی آغاز فصل جدیدی در روابط دوجانبه تفسیر می‌کنند.

سفر اسحاق هرتزوگ به ترکیه اولین سفر یک رهبر اسرائیلی به ترکیه از سال 2008 بدین سو خواهد بود. رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه سوم فوریه گذشته پیش از سفر به اوکراین از دیدار دو روزه اسحاق هرتزوگ از ترکیه در اواسط ماه مارس خبر داده بود.

میشل هرتزوگ همسر رئیس جمهور اسرائیل نیز وی را در سفر رسمی دو روزه به آنکارا همراهی خواهد کرد. پیش‌بینی می‌شود طی این سفر موضوعات مختلفی چون روابط دوجانبه، مساله فلسطین و تحولات منطقه ای مورد بحث و گفت‌وگوی اردوغان و هرتزوگ قرار گیرد. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

رنج‌های نهادینه‌شده| احمد آرام

بارها شده است که واژه‌ «رنج»، نویسندگان را به خود مشغول داشته تا با یک درک اصولی، آن را در آثار خود بصری جلوه دهند؛ آن هم به گونه‌ای که زمان و مکان در رنج، هم شنیداری باشد و هم دیداری. و اگر رنج تخیل را به بازی بگیرد، بدون شک، از راه چنین تخیلی جغرافیای دیگران با جغرافیای زیستگاه ما گره خواهد خورد؛ و سرمنشأ چنین پیوندی رنج مشترک است. از همین‌روست که رفت‌وبرگشت به جهان ادبی نویسندگانِ قدر، قضاوت کردن پندارهای خود در بازیافت مکان و زمان‌های فرّار است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.