سفر همسر و فرزند قالیباف به ترکیه جنجالی شد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پس از انتشار تصاویری از سفر همسر و دختر رئیس مجلس شورای اسلامی به ترکیه و واکنش‌ها در شبکه‌های اجتماعی، فرزند دیگر محمدباقر قالیباف گفته است که این سفر «خطایی نابخشودنی» است.

پس از انتشار تصاویری از سفر همسر و دختر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به ترکیه و واکنش‌ها به این سفر در شبکه‌های اجتماعی، فرزند دیگر آقای قالیباف گفته است که این سفر «خطایی نابخشودنی» است.

وحید اشتری از کاربران عدالت‌خواه که برای نخستین‌بار سفر خانواده قالیباف به ترکیه را افشا کرد، در توئیتر نوشته هویت این سه تن و نسبت آنها با رئیس مجلس ایران، زمانی روشن شده که آنها حین تحویل بار به دلیل «حجم بالای» آن که گفته می‌شود «خرید سیسمونی نوزاد» بوده به مشکل برخورده‌اند. البته او، که اتهاماتی در مورد فساد اقتصادی متوجه اوست، مدعی شده که خواهر او و همسرش برای «خرید سیسمونی» به سفر ترکیه نرفته‌اند و پدرش با این سفر «مخالف» بوده است.تا لحظه تنظیم این گزارش واکنشی از سوی رئیس مجلس شورای اسلامی یا دفتر او در این باره منتشر نشده، اما محمدباقر قالیباف از جمله مدیران ارشد جمهوری اسلامی است که از یک سو نام او با برخی پرونده‌های فساد اقتصادی گره خورده و از سوی دیگر همواره در اظهار نظرهای عمومی علیه موارد مشابه این موضع‌‌گیری کرده است.

انتشار تصاویر خانواده قالیباف در فرودگاه و پست الیاس قالیباف که تلاش کرده پدرش را «مخالف» این سفر نشان دهد و از مردم خواسته «خطای فرزند را به پای پدر ننویسند»، موجی از انتقاد را در فضای مجازی فارسی‌زبان برانگیخته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ای خالیباف.......، چی بگیم به این پررویی ات ، بذار سر وقتش ببینیم چقدر می آرزی!

صد بار سفر کردی و دیدی اثرش را!!! حرفاتون باهنرتون تناقض داره، خدارو گول میزنید ولی مردم را نمیتوان فریب داد

خانوادگی پُررو ن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از واردات بنزین تا کسری ۱۵هزار مگاوات برق/ حرف از صادرات انرژی در ایران بیهوده استاستاد دانشگاه صنعتی‌شریف با بیان اینکه به جای اینکه صحبت از صادرات بکنیم باید سیاست انرژی را باتوجه به شرایط تعریف کنیم، گفت: در بهترین حالت در سال جاری واردکننده نخواهیم بود اما سال آینده واردات خواهیم داشت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قالیباف و رئیسی به جای پیدا کردن مقصر بگویند چقدر از شعارهای انتخاباتی‌‌شان، محقق شده است/ طلبکار بودن، نشانه‌ای از ناکامی مجلس و دولت استیک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: آقای قالیباف در ایام انتخابات در جاهای مختلف سخنرانی داشتند، آقای رئیسی هم که در سفرهای استانی به عنوان رئیس قوه قضائیه وعده می‌دادند یکبار دیگر این وعده‌ها مرور کنند و به جای پیدا کردن مقصر بگویند امروز تا چه اندازه در تحقق این وعده‌ها موفق بوده‌اند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بازار سیاه خودرو از تبعات قرعه‌کشی است/ خودروسازان چگونه به بازار آزاد سیگنال می‌دهند؟کارشناس صنعت خودرو اظهار داشت: وقتی ما این قرعه‌کشی را برای خودرو می‌گذاریم، سیگنالی به بازار می‌دهیم که تقاضا برای خودرو زیاد است و من نمی‌توانم پاسخگوی این تقاضا باشم، بنابراین قرعه‌کشی می‌گذارم و این موضوع قدرت بازار سیاه یا بازار آزاد و فرصت دلال‌ها را بیشتر می‌کند که دستشان باز باشد و قیمت بازار را بیشتر افزایش دهند. السلام عليكم تحية طيبة
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رییسی می‌گوید دولت موظف است نخبگان را بازگرداند؛ مهاجرت به دلیل «ناامیدی از بهبود وضعیت» ایران🔺 رییسی می‌گوید دولت موظف است نخبگان را بازگرداند؛ مهاجرت به دلیل «ناامیدی از بهبود وضعیت» ایران ▪️ او همچنین گفت که دولت سیزدهم از همه ظرفیت‌های فکری و منابع انسانی کشور استفاده خواهد کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید: رییسی زیاد حرف میزند. اول او نخبه هايي را كه كرديد زندان ازاد كنيد ، بچه هاي محيط زيست را كه به جز خدمت كاري نكرده اند ازاد كنيد ، بعد بريد سراغ خارج نشينان ، اين نظام أست كه معيوبه تا درست نشه هيچ اتفاق مثبتي نخواهد افتاد، نظاميان به پادگان، اخوند ها به مسجد، انتخابات ازاد حذف اصل ولايت فقيه نخبگان بر نمی‌کردند... نخبگان زیر نظر آخوند مادر جنده و کثیف هرگز کار نمی منند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نگرانی از سلامتی نرگس محمدی و امتناع مسئولین زندان از تحویل داروبا گذشت بیش از یک هفته از بازداشت مجدد «نرگس محمدی»، فعال سیاسی و حقوق بشر، وضعیت این زندانی سیاسی باعث نگرانی‌هایی برای خانواده او و افکار عمومی شده است. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پیام یکی از معترضان آبان از زندان: ما آبانی‌ها را فراموش نکنیدوحید باقری، یکی از زندانیان سیاسی بازداشت شده در آبان ۱۳۹۸ با انتشار یک فایل صوتی به تداوم حبس خود اعتراض کرد. او که در دادگاه انقلاب به پنج سال حبس قطعی محکوم شده، به رغم گذشت نزدیک به سه سال، کماکان در زندان تهران بزرگ نگهداری می‌شود. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »