سفر یک هیات رسمی اسرائیلی به امارات

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک هیات اقتصادی بلندپایه اسرائیل امروز وارد امارات متحده عربی شد. - خبرگزاری آناتولی

وب‌سایت عبری «اسرائیل» گزارش داد که یک هیات اقتصادی بلندپایه به رهبری رئیس بنک «هبو علیم» امروز سه‌شنبه وارد امارات متحده عربی شد.

بر اساس این گزارش، این نخستین سفر هیات رسمی اسرائیل به امارات بوده و اعضای هیات فوق با مقامات اماراتی دیدار و گفتگو خواهند کرد. این در حالی است که سازمان رادیو و تلویزیون اسرائیل دیروز اعلام کرد که یک هیات رسمی از امارات متحده عربی در تاریخ 22 ماه سپتامبر جاری به اسرائیل خواهد آمد.گفتنی است دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در 13 اوت اعلام کرد که اسرائیل و امارات متحده عربی در خصوص عادی‌سازی کامل روابط دوجانبه موافقت کرده‌اند.

امارات متحده عربی سومین کشور عربی بوده است که با اسرائیل برای عادی‌سازی روابط توافق کرد. پیش از این مصر در سال 1979 و اردن در سال 1994 با اسرائیل نیز به توافق رسیدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفر محرمانه هیات چاد به اسرائیل
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

امارات یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار برای لغو پروازها به مشتریان پرداختهواپیمایی امارات که پیش از همه‌گیری بیماری کووید۱۹ حدود ۶۰ هزار کارمند و ۴ هزار و سیصد خلبان را در استخدام خود داشت به تازگی از طرح حذف برخی مشاغل خبر داده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نتیجه یک تحقیق: حیوانات به‌وقت شیوع بیماری فاصله اجتماعی را رعایت می‌کنندپژوهشگران در مسیر تحقیق خود دریافتند که حیوانات از طریق فاصله اجتماعی و راه‌های ارتباط جانبی از گروه خود حفاظت می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تحقق پوشش بیمه‌ اجتماعی رایگان‌ برای بیش از یک میلیون خانوار روستاییوزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از پوشش بیمه اجتماعی رایگان و همگانی برای یک میلیون و چهارصد هزار خانوار خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

داستان یک مرگ خودخواسته؛ لیلا منظری قربانی قوانین مردسالارانه شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بیش از ۶۰۰ مخالف و یک چهره سرشناس اپوزیسیون در بلاروس دستگیر شدندوزارت کشور بلاروس با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن تایید دستگیری ۶۳۳ نفر به دلیل آنچه «نادیده گرفتن قانون منع اجتماعات» خوانده شده، اعلام کرد که ۳۶۳ تن از این افراد تا زمان بررسی پرونده تخلفاتشان در دادگاه در بازداشت موقت باقی خواهند ماند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »