سفر رئیس کمیسیون اروپا و نخست‌وزیر ایتالیا به اسرائیل برای مذاکره درباره واردات گاز

23/03/1401 04:27 ب.ظ

اروپا به‌دنبال جایگزینی واردات سوخت از روسیه است و اسرائیل در سال‌های اخیر از یک کشور واردکننده گاز طبیعی به صادرکننده تبدیل شده است.

اروپا به‌دنبال جایگزینی واردات سوخت از روسیه است و اسرائیل در سال‌های اخیر از یک کشور واردکننده گاز طبیعی به صادرکننده تبدیل شده است. خبر کشته شدن محمد عبدوس را ابتدا خبرگزاری فارس، نزدیک به سپاه، اعلام و او را «از کارکنان هوافضای سپاه در سمنان» معرفی کرد، اما روز دوشنبه وزارت دفاع با صدور اطلاعیه‌ای وی را از کارکنان این وزارتخانه معرفی کرد و افزود که «عصر یکشنبه...

خبر کشته شدن محمد عبدوس را ابتدا خبرگزاری فارس، نزدیک به سپاه، اعلام و او را «از کارکنان هوافضای سپاه در سمنان» معرفی کرد، اما روز دوشنبه وزارت دفاع با صدور اطلاعیه‌ای وی را از کارکنان این وزارتخانه معرفی کرد و افزود که «عصر یکشنبه ۲۲ خرداد حین انجام مأموریت در منطقه عمومی سمنان» کشته شده است.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز همچون خبرگزاری فارس در اطلاعیه مبهم خود به جزئیات و محل دقیق کشته شدن محمد عبدوس اشاره‌ای نکرده است. با این حال وزارت دفاع در بیانیه خود از تعبیر «جانفشانی» و « از خون خود گذشتن» در مورد آقای عبدوس استفاده کرده که احتمال کشته شدن او به‌دلیل سانحه یا تصادف عادی را ضعیف می‌کند.

انتشار خبر کشته شدن محمد عبدوس هم‌زمان بود با انتشار اطلاعیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از کشته شدن یک عضو دیگر یگان هوافضای خود به نام علی کمانی «در حین انجام مأموریت در سانحه تصادف» خبر داده بود. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

سفر بیش از 3 میلیون توریست از مسیر هوایی به آنتالیااز آغاز سالجاری تاکنون بیش از سه میلیون گردشگر از مسیر هوایی به آنتالیا سفر کرده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

سندیکای صنایع دارو نسبت به تعطیلی خطوط تولید از تیرماه به رئیسی هشدار دادتصویر نامه‌ای از سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران خطاب به ابراهیم رئیسی منتشر شده که در آن نسبت به تعطیلی خطوط تولید دارو از تیر امسال هشدار داده شده است. Big liar!!!! 👌👌

نگرانی اتحادیه اروپا از بدتر شدن وضعیت حقوق بشر در افغانستانتوماس نیکلسون، نماینده‌ ویژه‌‌ اتحادیه‌ اروپا از نگرانی کشورهای عضو این اتحادیه مبنی بر بدتر شدن وضعیت حقوق بشری به‌ویژه وضعیت زنان در افغانستان خبر داده

آصفی: اروپا مسیرش را از آمریکا جدا کند/ شورای امنیت آخر دنیا نیستیک دیپلمات پیشین کشورمان با بیان این که عدم موفقیت مذاکرات برجام را صد درصد منتفی نمی دانم، گفت: آمریکا و اروپایی‌ها اگر به خودشان نیایند، می تواند اقدامات بعدی جمهوری اسلامی ایران را به همراه داشته باشد. انتهای این تونلی که اروپایی ها با آمریکایی ها حرکت می کنند نوری دیده نمی شود؛ پرتگاه است. اروپا چقدر باید بدبخت باشه که یه انگل مثل آصفی براشون ابراز تاسف و هراس از آینده شان داشته باشه آصفی: *انتهای این تونلی که اروپایی‌ها با آمریکایی‌ها حرکت می‌کنند نوری دیده نمی‌شود؛ پرتگاه است برای رژیم آخوندی ایشان کی بازنشسته میشود تا جوان‌ها میدان بیشتری داشته باشند برای سازندگی اگربه حرف کسانیکه خودراانقلابی معرفی می‌کنند وبانی این وضع موجود میباشند گوش کنیم بدون ترمز رفتن ته دره میباشد

چین برای جلوگیری از استقلال تایوان آماده نبرد «تا آخرین لحظه» استجدال لفظی دو وزیر دفاع، پس از دیدار رو در روی آنها در حاشیه نشست «شانگری لا» آغاز شد. وی فنگه در جریان این دیدار به لوید آستین گفته است که «اگر کسی جرأت کند تایوان را از چین جدا کند، ارتش چین لحظه‌ای برای شروع جنگ آن هم به هر قیمتی که باشد، تردید نمی‌کند». 😵😡

دبیبه: تنها راه برون‌رفت از بحران در لیبی برگزاری انتخابات استنخست‌وزیر دولت وحدت ملی لیبی گفت بدون تهیه قانون اساسی مشخص و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی امکان خروج کشور از بحران سیاسی وجود ندارد. - خبرگزاری آناتولی

خبرهای مبهم از کشته شدن دو عضو هوافضای سپاه و وزارت دفاععلاوه بر علی کمانی، عضو یگان هوافضا که سپاه پاسداران روز یکشنبه ۲۲ خرداد از کشته شدن او «حین مأموریت» خبر داد، در این روز اعلام شد محمد عبدوس، از «کارکنان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح»، نیز «حین انجام مأموریت» کشته شده است.

خبر کشته شدن محمد عبدوس را ابتدا خبرگزاری فارس، نزدیک به سپاه، اعلام و او را «از کارکنان هوافضای سپاه در سمنان» معرفی کرد، اما روز دوشنبه وزارت دفاع با صدور اطلاعیه‌ای وی را از کارکنان این وزارتخانه معرفی کرد و افزود که «عصر یکشنبه ۲۲ خرداد حین انجام مأموریت در منطقه عمومی سمنان» کشته شده است.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز همچون خبرگزاری فارس در اطلاعیه مبهم خود به جزئیات و محل دقیق کشته شدن محمد عبدوس اشاره‌ای نکرده است.

با این حال وزارت دفاع در بیانیه خود از تعبیر «جانفشانی» و « از خون خود گذشتن» در مورد آقای عبدوس استفاده کرده که احتمال کشته شدن او به‌دلیل سانحه یا تصادف عادی را ضعیف می‌کند.

انتشار خبر کشته شدن محمد عبدوس هم‌زمان بود با انتشار اطلاعیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از کشته شدن یک عضو دیگر یگان هوافضای خود به نام علی کمانی «در حین انجام مأموریت در سانحه تصادف» خبر داده بود.

یک عضو «یگان هوافضا» سپاه پاسداران در «حین انجام ماموریت» کشته شد

در اطلاعیه سپاه استان مرکزی نیز زمان دقیق کشته شدن علی کمانی و دیگر جزئیات حادثه را در ابهام گذاشت.

در هفته‌های گذشته گزارش‌های متعددی در مورد کشته شدن نیروهای برجسته سپاه پاسداران در حوادث گوناگون منتشر شد.

سوءقصد مسلحانه به حسن صیاد خدایی، از فرماندهان نیروی قدس سپاه، که موجب کشته شدن او شد، از مهم‌ترین این اتفاقات بود. پس از آن گزارش شد که علی اسماعیل‌زاده، سرهنگ پاسدار عضو نیروی قدس، روز نهم خرداد «با افتادن از بالکن خانه خود در کرج» کشته شده است.

مرگ مشکوک ایوب انتظاری، «دانشمند صنایع هوافضا»، نیز در کانون توجه قرار گرفت و استاندار یزد او را «شهید» خواند.

برخی رسانه‌های اسرائیل نیز روز ۱۴ خرداد از مرگ «کامران ملاپور، دانشمند جوانی که در سایت هسته‌ای نطنز کار می‌کرد» خبر دادند.