سفره ترک با حمایت امینه اردوغان به دنیا معرفی می‌شود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

امینه اردوغان همسر رئیس‌جمهور ترکیه ضمن معرفی کتاب «غذاهای ترک با دستورالعمل‌های قدیمی» گفت این کتاب غذاها٬ سفره ترک و فرهنگ غذایی کشورمان را به جهانیان معرفی می‌کند.

امینه اردوغان همسر رئیس‌جمهور ترکیه ضمن معرفی کتاب «غذاهای ترک با دستورالعمل‌های قدیمی» گفت این کتاب غذاها٬ سفره ترک و فرهنگ غذایی کشورمان را به جهانیان معرفی می‌کند.امینه اردوغان، همسر رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه در مراسم رونمایی از کتاب «غذاهای ترک با دستورالعمل‌های قدیمی» در کاخ هوبر استانبول گفت: این کتاب آشپزخانه٬ غذاهای ترک و فرهنگ غذایی کشورمان را به جهانیان معرفی خواهد کرد.

وی در این مراسم که با حضور آکادمیسین‌ها، کارشناسان و سرآشپزهایی که در تهیه این کتاب همکاری داشتند برگزار شد٬ ضمن تشکر از تلاش‌های این افراد افزود: به لطف این تلاش مشترک می‌توانیم فرهنگ آشپزی ترک را با جنبه‌های مختلف آن در خارج از کشور معرفی کرده و ترویج دهیم. امینه اردوغان همچنین اظهار داشت: سفره ترک راهنمای زندگی برای رمزگشایی از بدن و شناختن آن است. دستورالعمل‌های قدیمی برای پخت غذاهای ترک یک روند طولانی تاریخی را بازگو می‌کند.

وی افزود: از زمان‌های بسیار قدیم در آشپزخانه ما دستورالعمل‌های زیادی برای جلوگیری از هدر رفتن مواد غذایی وجود دارد. تهیه غذاها بدون هیچ اسرافی٬ بازتاب فرهنگ سازگاری و همچنین احترام ما به طبیعت است. امینه اردوغان با تاکید بر اینکه غذا در فرهنگ ترک یک روش درمانی است گفت: معتقدم که غذاهای ترک اطلاعات لازم را در مورد مواد غذایی و فوایدشان به جهانیان ارائه می‌دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حجاب در مجلس ملی فرانسه؛ مخالفان پوشش اسلامی جلسه را ترک کردندیکی از نمایندگان معترض در جلسه کمیسیون مجلس ملی فرانسه پس از ترک جلسه گفت: «نمی‌پذیرم که فردی در جلسات مجلس ملی با حجاب حضور پیدا کند. حجاب برای من نمادی از سلطه‌پذیری [در برابر مردان] است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوغان: با حمایت ملت شریف‌مان به انجام آنچه به صلاح ترکیه است ادامه خواهیم داد📌رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه: 🛑- حتی اگر اروپا و آمریکا در دموکراسی و اقتصاد کاملا نابود شوند، ما به توسعه کشور خود در هر زمینه‌ای ادامه خواهیم داد. اردوغان: برای تداوم همان مبارزه در راه کشور، دوستان و برادران‌مان عزم راسخ داریم که نام آن الگوی ترکیه است اردوغان: با حمایت ملت شریفمان به انجام آنچه به صلاح و منفعت کشورمان است ادامه خواهیم داد اردوغان: آیا اگر ترکیه از همه چیز چشم‌پوشی کند، فرانسه از لغزش‌هایی که رهبر بی‌کفایت و حریص خود ایجاد کرده نجات یافته و به سوی سیاست محتاطانه پیش می‌رود؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: به انجام آنچه به صلاح و منفعت کشورمان است ادامه خواهیم دادرئیس جمهور ترکیه تاکید کرد با حمایت ملت به انجام آنچه به صلاح و منفعت کشورمان است ادامه خواهیم داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عرضه اولیه درشت در یک شنبه آینده + جزئیات- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimعرضه اولیه درشت در یک‌شنبه آینده سهام گروه مالی سپهر صادرات با نماد وسپهر۱ یکشنبه ۳۰ شهریور در فرابورس ثبت سفارش می‌شود بورس دامنه قیمت هر سهم بین ۹۵۰ تا ۱۱۰۰ تومان تعیین شده است که با در نظر گرفتن تعداد ۱۱۰۰ سهم و ارقام قیمتی دامنه می‌توان پیش بینی کرد که حداقل ۱ میلیون و ۴۵ هزار تومان و حداکثر یک میلیون و ۲۱۰ هزار تومان برای نقدینگی نیاز است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پایان کشت نیشکر در خوزستانایرنا- اهواز- عملیات کشت نیشکر در بیش از ۱۷ هزار هکتار از اراضی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی پایان یافت. با این مقدار کشت شرایط برای جهش تولید و رسیدن به ظرفیت اسمی تولید ۷۰۰ هزار تن شکر در سال ۱۴۰۰ فراهم می‌شود.با توجه به رشد مناسب نیشکر در تابستان امسال، پیش بینی می‌شود تولید شکر به رقمی معادل ۵۵۰ هزار تن برسد که این میزان در مقایسه با تولید ۲ سال گذشته حدود دو برابر می‌شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

لبنان|حزب‌الله: حاکمان بحرین و امارات به مسئله فلسطین خیانت کردند/ کارشکنی آمریکا در مسیر تشکیل دولت جدید- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimفراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان با محکوم کردن توافق ننگین حکام بحرین و امارات برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، آن را خیانت به مسئله فلسطین قلمداد کرد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »