سفره کارگران در شب یلدا هیچ تفاوتی با دیگر شب ها ندارد

30/09/1400 04:47:00 ب.ظ

ایلنا گزارش می‌دهد: سفره کارگران در شب یلدا هیچ تفاوتی با دیگر شب ها ندارد

افزایش نرخ تورم و گرانی های ناشی از آن باعث شده تا دیگر شب یلدا هم رنگ و بویی برای قشر ضعیف و کارگران نداشته باشد و این اقشار این شب را همانند دیگر شب های سال بگذرانند. مهرزاد مویدی در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به اینکه متاسفانه برنامه‌ خاصی برای کاهش نرخ قیمت‌های...

مهرزاد مویدی در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به اینکه متاسفانه برنامه‌ خاصی برای کاهش نرخ قیمت‌های اجناس و محصولات برای کارگران وجود ندارد، می‌افزاید: قیمت‌ها همچنان در حال طی کردن سیر صعودی هستند که این مهم سبب شده تا سفره کارگران روز به روز خالی‌تر شود.

این فعال کارگری با بیان اینکه وضعیت معیشتی کارگران روز به روز در حال بدتر شدن است، ادامه می‌دهد: در کنار ناملایماتی‌هایی که در رابطه با گرانی قیمت کالاها وجود دارد متاسفانه شاهدیم که مناسبت‌ها روز به روز بر رنج کارگران می‌افزاید.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اُمیکرون در کمین است/ لزوم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در شب یلداوزیر بهداشت با بیان اینکه امیکرون در کمین است، از مردم خواست با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در شب یلدا از سلامت خود و عزیزان‌شان مراقبت کنند. ولی در عزاداری عاشورا و تاسوعا و انتخابات و شب های قدر کرونا هیچ خطری ندارد!!!؟؟؟؟

استقبال از شب یلدا به روایت تصویر | DW | 20.12.2021یلدای امسال دومین شب چله با چاشنی کرونا است. افزایش هزینه‌ها باعث شده بسیاری نتوانند به گونه‌ای دلخواه این شب را برگزار کنند. با این همه یلدا شب شکست تاریکی و تولد روشنایی و مهر است. استقبال از شب یلدا به روایت تصویر: اگه کسی هندونه خریده تخماشو نگه داره برا آجیل سال بعد!!! الحرب والقمع والفساد ، كل ما هو سيء في الإنسانية موجود اليوم. نحن نعيش في الزمن الذي تحدث الرسول ﷺ عنه في الأحاديث النبوية عن آخر الزمان. وقد حان وقت العثور على الإمام المهدي. تعرف على الحقيقة هنا ومن هو المهدي

خسارت جبران ناپذیرامیکرون درصورت عدم مدیریت شب یلدا/لزوم توجه به اجرای پروتکلها در فرودگاه اماماستاندار تهران ضمن درخواست از شهروندان برای عدم برگزاری تجمعات شب یلدا، گفت: اگر این شب مدیریت نشود قطعا در حوزه سویه جدید کرونا ویروس با خسارت جبران ناپذیری مواجه خواهیم شد.

سفره های میلیونی شب یلدا و کاهش قدرت خرید مردم/ افزایش ۱۱ برابری قیمت تخمه/گرانی باعث عدم استقبال شهروندان مشهدی از خرید میوه شدایلنا از خراسان رضوی گزارش می‌دهد: سفره های میلیونی شب یلدا و کاهش قدرت خرید مردم/ افزایش ۱۱ برابری قیمت تخمه/گرانی باعث عدم استقبال شهروندان مشهدی از خرید میوه شد تبدیل_وضعیت_بی_قید_و_شرط_کارکنان_قرارداد_مدت_موقت_وزارت_نفت_به_پیمانی_پس_از۱۰_سال_انتظار_و_بلاتکلیفی

طالبان به‌رغم انتقادهای بین‌المللی بار دیگر جسد فردی را در ملاءعام به دار آویختگروه طالبان به رغم انتقاد سازمان عفو بین‌الملل و سازمان ملل متحد بار دیگر در ولایت (استان) بغلان جسد فرد متهم به دزدی را که توسط این گروه کشته شده‌‌ بود، بدید قطری ها ببینن و خجالت بکشن که به این وحشیان جانی جا دادن ایران طالبان این اقدامات را برای تقویت خامنه‌ای_جنایتکار انجام میدهد. این البته ضدملی بودن طالبان را نشان میدهد که علیه مردم خود ،‌ازداعش وحشیانه تر عمل میکند. تف بر بنیادگرایی تحت نام دین قلابی ... این صحنه ها ساختگی ومسخره است وفقط خامنه ای را نعشه میکند.

همایش جهانی اقتصاد داووس بار دیگر به تعویق افتاد | DW | 20.12.2021همایش نخبگان اقتصادی جهان در داووس سوئیس که قرار بود در ژانویه ۲۰۲۲ برگزار شود، برای بار دوم به دلیل پاندمی کرونا به تعویق افتاده است. این همایش در اوایل تابستان ۲۰۲۲ برگزار خواهد شد.