سفرهای بین‌شهری با اتوبوس به قره‌باغ در آذربایجان آغاز می‌شود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سفرهای بین شهری با اتوبوس به مناطق آزاد شده از اشغال ارمنستان در قره‌باغ از 24 ژانویه ماه جاری راه‌اندازی می‌شود.

سفرهای بین شهری با اتوبوس در مسیرهای باکو-شوشا، باکو-آغدام، احمدبیلی-شوشا، فرودگاه بین‌المللی فضولی-شوشا و برده-آغدام از 24 ژانویه ماه جاری آغاز می‌شود.

سفرها در مسیر احمدبیلی-شوشا چهار بار در هفته و در مسیرهای دیگر نیز دوبار در هفته انجام خواهد شد. سفرهای بین فرودگاه فضولی و شوشا نیز مطابق با سفرهای هوایی انجام می‌شود. شهروندان آذربایجان می‌توانند با استفاده از اتوبوس به مناطق آزاد شده از اشغال ارمنستان در قره‌باغ سفر کنند. بازدید کنندگان به دلیل وجود خطر امنیتی و مین اجازه اقامت در مناطق مذکور را ندارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درخواست باغداران کشمیری از دولت هند برای قطع واردات سیب از ایرانمعاون رئیس مجمع تجار سیب کشمیر گفته است که سیب ایرانی خوش آب و رنگ است و با نرخ پایین در بازار عرضه می‌شود؛ موضوعی که به زیان باغداران محلی است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بدهی خارجی ایران چقدر است؟بدهی خارجی ایران چقدر است؟ طبق گزارش‌های رسمی میزان بدهی خارجی ایران در پایان سه ماه ابتدایی امسال به ۸.۷ میلیارد دلار رسیده که با احتساب موقعات بیش از ۱۰ میلیارد دلار می‌شود سر بدن با اموال بلوکه‌ شده‌مون
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدار قاآنی با رهبران «هیئت هماهنگی گروه‌های شیعه» در بغدادهمزمان با بحران تشکیل دولت عراق و شرایط حساس در این کشور، اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در سفر خود به بغداد، با رهبران «هیئت هماهنگی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

توافق در وین حاصل می‌شود/ هر دو طرف از تهدید «به پایان رسیدن زمان» برای گرفتن امتیاز استفاده می‌کننداستاد دانشگاه آکران تاکید کرد: تاریخ مشخصی برای پایان مذاکرات برجامی وجود ندارد. مذاکرات تا زمانی که دو طرف به این نقطه‌ برسند که دیگر نتوانند امتیازی بگیرند، ادامه دارد. لطفاً صدا که نه،بهتراست بگوییم فریاداعتراض کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت رااز ۱۰سال بلاتکلیفی و بی توجهی دولت،تحمل حقارتها و آپارتاید اداری وتبعیض های مالی فراوان به گوش رئیس جمهور محترم برسانید. بی عدالتی در حق این جامعه ۲۷۰۰۰ نفره بیداد میکند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نرخ طلا و ارز در بازار آزاد استانبولنرخ طلا و ارز در بازار آزاد استانبول هر دلار آمریکا امروز دوشنبه 17 ژانویه 2022 در آغاز معاملات بازار آزاد استانبول به بهای 13.5250 لیر خرید و با قیمت 13.5270 لیر فروخته شد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گردش ۴۰ درصدی 'اُمیکرون' در کشور / دریافت سیگنال‌های موج ششم کرونادبیر کمیته اپیدمیولوژی و پژوهش کمیته علمی کشوری مقابله با کووید۱۹ با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۴۰ درصد از موارد کرونایی که در کشور در حال گردش است، از نوع سویه اُمیکرون است، گفت: درصد ابتلا به اُمیکرون و تعداد موارد بیماری در کشور در حال افزایش است و به نظر می‌رسد که سیگنالی برای موج ششم دریافت کرده‌ایم و در صورت ادامه این شرایط، هفته آینده اُمیکرون به ویروس غالب در کشور بدل می‌شود. یکی به این احمق بگه امیکرون مثل سرما خوردگی هست و همه میگیرند ولی هیچ خطری ندار.د دوما تو لابراتوری درست سده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »