سعید عبدولی به مدال برنز جهان رسید/ یک مدال حاصل کار ایران در ۴ وزن نخست

24/06/1398 07:01:00 ب.ظ

سعید عبدولی، نماینده وزن ۸۲ کیلوگرم ایران مدال برنز رقابت‌های جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۹ در قزاقستان را از آن خود کرد

نماینده وزن ۸۲ کیلوگرم ایران مدال برنز رقابت‌های جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۹ در قزاقستان را از آن خود کرد. عبدولی در این مبارزه امتیاز نخست را روی اخطار داوران به حریف گرفت و در خاک حریف را بالا آورد و با اجرای فن فیتو ۴ امتیاز گرفت تا وقت نخست را ۵-۰ پیروز شود.

عبدولی در وقت دوم یک بار حریف را در خاک نشاند و در نهایت ۷-۰ پیروز مسابقه شد و مدال برنز جهان را بر سینه زد.

عبدولی پیش از این در دور نخست استراحت کرد، سپس به مصاف پیتر نوواک از چک رفت و با نتیجه ۹ بر صفر به برتری رسید. وی در دومین مبارزه و در مرحله یک چهارم نهایی برابر آدلان آکیف دارنده مدال برنز اروپا از روسیه به روی تشک رفت و در پایان در یک کشتی سخت با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد اما در این مرحله برابر رفیق حسین‌اف دارنده مدال‌های طلای اروپا ۲۰۱۱ و برنز اروپا ۲۰۱۸ از آذربایجان به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۸ بر ۵ شکست خورد و راهی دیدار رده‌بندی شد.

این سومین مدال عبدولی در رقابت‌های قهرمانی جهان بود. وی پیش از این طلای جهان ۲۰۱۱ استانبول و برنز جهانی ۲۰۱۷ پاریس را بدست آورده بود. عبدولی همچنین مدال برنز المپیک ۲۰۱۶ ریو را در کارنامه خود دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

چشم کشتی‌گیران ایران به دنبال مدال در قزاقستاناز فردا مسابقه‌های کشتی قهرمانی جهان در نورالسلطان قزاقستان شروع می شود و به مدت ۸ روز ادامه خواهد داشت.

سعید عبدولی به فینال جهانی نرسید/ شکست در ۲۸ ثانیه پایانیسعید عبدولی به فینال جهانی نرسید شکست در ۲۸ ثانیه پایانی نماینده وزن ۸۲ کیلوگرم ایران با شکست مقابل حریف آذربایجانی خود راهی دیدار رده‌بندی کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۲۰۱۹ شد.

چشم کشتی‌گیران ایران به دنبال مدال در قزاقستاناز فردا مسابقه‌های کشتی قهرمانی جهان در نورالسلطان قزاقستان شروع می شود و به مدت ۸ روز ادامه خواهد داشت.

شناگر معلول ترکیه به مقام دوم مسابقات پارالمپیک دست یافتسمیه بویاجی، شناگر معلول ترکیه‌ای موفق به کسب مدال نقره مسابقات قهرمانی شنای پارالمپیک جهان در لندن شد. - خبرگزاری آناتولی

پیروزی دختران فوتبالیست ایران در تورنمنت کافادر اولین دیدار از تورنمنت فوتبال آسیای مرکزی با عنوان کافا، تیم دختران ایران برابر تاجیکستان به میدان رفت و در پایان با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی رسید. در این دیدار محدثه ذلفی سه گل و فاطمه یوسفی یک گل برای ایران به ثمر رساندند.

کاریکاتور/ پیام‌های‌عملیات بزرگ‌یمنی‌ها علیه تأسیسات نفتی‌سعودیکاریکاتور/ پیام‌های‌عملیات بزرگ‌یمنی‌ها علیه تأسیسات نفتی‌سعودی آرامکو