زهرا سعیدی

زهرا سعیدی

سعیدی: مورد بی‌اخلاقی برخی از رسانه‌ها قرار گرفتم

در موافقت با کلیات طرح تشدید مجازات اسیدپاشی مطرح شد؛ سعیدی: مورد بی‌اخلاقی برخی از رسانه‌ها قرار گرفتم

20/05/2019 10:21:00 ق.ظ

در موافقت با کلیات طرح تشدید مجازات اسیدپاشی مطرح شد؛ سعیدی: مورد بی‌اخلاقی برخی از رسانه‌ها قرار گرفتم

نماینده مردم مبارکه تاکید کرد: قربانیان اسیدپاشی به نوعی دچار مرگ اجتماعی می‌شوند ولی ما نیز باید برای جلوگیری از چنین اقداماتی برای افرادی که شاید در آینده قربانیان آن باشند، هر یک از این قربانیان را یکی از اعضای خانواده خودمان بدانیم.

وی با اشاره به صحبت‌های روز گذشته خود در مجلس و برخی اخبار که از وی منتشر شده است، عنوان کرد: متأسفانه در ماه اخلاق و تقوا مورد بی‌اخلاقی برخی از رسانه‌ها قرار گرفتم اما از همین تریبون اعلام می‌کنم که پیگیر موضوع اسیدپاشی هستم و بوده‌ام و برای مقابله با این حرکت زشت از پای نمی‌نشینم.

کاخ سفید: اسرائیل به عنوان یک کشور مستقل می‌تواند درباره تلافی کردن حمله به کشتی خود تصمیم بگیرد آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم المپیک توکیو؛ تیم ملی فوتبال زنان کانادا با پیروزی مقابل آمریکا به فینال رسید - BBC News فارسی

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: افرادی که می‌گویند این قانون ضعیف است، باید بدانند که در قانون قبلی که جایگزین مجازات اسلامی شد، قصاص را جایگزین اعدام کردند در صورتی که باید هزینه‌های اسیدپاشی را برای افراد اسیدپاش بالا برد. خانه ملت باید قانونی قوی‌تر برای اسیدپاشی اتخاذ کند و اسیدپاش و معاونان ارتکاب این جرم باید مورد برخورد قاطع قرار بگیرند.

وی اضافه کرد: قربانیان اسیدپاشی به نوعی دچار مرگ اجتماعی می‌شوند ولی ما نیز باید برای جلوگیری از چنین اقداماتی برای افرادی که شاید در آینده قربانیان آن باشند، هر یک از این قربانیان را یکی از اعضای خانواده خودمان بدانیم. ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

واکنش سه قربانی اسیدپاشی به طرح تشدید مجازات اسیدپاشی در مجلسسه تن از قربانیان اسیدپاشی در کشور با استقبال از تصویب یک فوریت طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه دیدگان ناشی از آن در مجلس شورای اسلامی، خواستار افزایش حمایت‌های درمانی، بیمه ای و روانی از قربانیان اسیدپاشی و خانواده‌هایشان شدند.

سفیر ایران در لندن: بعد از پایان مهلت ۶۰ روزه از برجام خارج نمی‌شویمحمید بعیدی‌نژاد، سفیر ایران در لندن در مصاحبه‌ای با بی‌بی‌سی گفت که بعد از پایان مهلت ۶۰ روزه به قدرت‌های اروپایی، گام بعدی ایران همچنان در چارچوب توافق برجام خواهد بود. آقای بعیدی‌نژاد گفت به رغم اینکه 'خروج از برجام' به عنوان یک گزینه برای ایران مطرح است، اما در حال حاضر ایران چنین تصمیمی ندارد و به دنبال خروج از این توافق نیست.

درخواست گردشگر ایرانی از اردوغان برای ممانعت از جنگ میان تهران و واشنگتنیک گردشگر ایرانی در حضور رئیس‌جمهور ترکیه در جمع مردم استانبول در میدان تقسیم از وی خواست تا مانع وقوع جنگ احتمالی بین ایران و آمریکا شود. - خبرگزاری آناتولی

روایتی از صنعت چرم پس از جنجال‌آفرینی بهنوش طباطباییگرچه منتقدان استفاده از پوست حیوانات برای تولید پوشاک با انتشار کلیپ‌هایی از کشتار فجیع و ناراحت‌کننده‌ی حیوانات وحشی این شائبه را به وجود آوردند که در ایران نیز برای تولید کیف، کفش و پوشاک چرم، چنین فجایعی اتفاق می‌افتد، اما وضعیت صنعت چرم در ایران تفاوت‌هایی دارد.

طرح تشدید مجازات اسیدپاشی تصویب شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«طرح تشدید مجازات اسیدپاشی تصویب شد» نمایندگان مجلس با طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه‌دیدگان ناشی از آن موافقت کردند

کلیات طرح تشدید مجازات اسیدپاشی تصویب شدکلیت طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه دیدگان ناشی از آن تصویب شد. اول پیداشون کنید بعد مجازات رو تشدید کنید. فعلا که دارن برای خودشون آزاد میچرخن.

چرا جنگ آمریکا با ایران بعید استچون آمریکا بی عرضه س، زمان اوباما بی عرضه بود، ترامپ از اونم بدتره..!! نيست از نظر من بعید نیست! 9000 نیرو و 138 هواپیمای جنگنده (در پایگاههای عربی منطقه و ناو هواپیمابر) برای بازی به منطقه فرستاده نشده اند ! فقط و فقط کافیست هزینه خوراک 3 وعده 9000 نفر را در این 2 هفته محاسبه کنید ! آیا الکی است؟

جزئیات تجمع دانشجویان خوابگاهی دانشگاه تهران از زبان معاون دانشجوییدر پی تجمع شب گذشته تعدادی از دانشجویان ساکن یکی از خوابگاه‌های دانشگاه تهران که در اعتراض به لغو اسکان یکی از دانشجویان اتفاق افتاد، معاون دانشجویی این دانشگاه با تاکید بر این که دانشجوی مورد نظر در خصوص ثبت نام و ارائه کارت دانشجویی مقاومت می‌کند، گفت: تا زمانی که این دانشجو نسبت به حل مشکل خود اقدام نکند از ورود او به خوابگاه ممانعت می‌شود.

تلفات سالانه ناشی از فشار خون در کشور، ۶ برابر تلفات جاده‌ای‌رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: سالانه ۱۰۰ هزار نفر از جمعیت کشور به دلیل پرفشاری خون جان خود را از دست می‌دهند که این رقم بیش از ۶ برابر آمار سالیانه کشته‌شدگان بر اثر حوادث جاده‌ای است. استرس کشنده است. باور شود یا نشود، استرس روانی کشنده مثل استرس جسمی هست. ایرانیان تحت ج.ا. و آخوند ۴۰ ساله که دارن استرس روانی و فیزیکی میبینند. 💩💩 100 هزار اینطوری می میرند .28 هزار در تصادفات جاده ای می میرند و......خوب اگه مردم همت کنند .می تونند دوروزه این حکومت فاسد را سرنگون کنند .دیگه تلفات از این بیشتر که نمیشه .در عوض یه عمر بدون استرس و فشار و این همه معضل که نتیجه این حاکمیت فاسده راحت میشن . بالاخره آدمها باید یه جوری بمیرن. قرار نیست تا ابد زنده بمونن.

زهرا سعیدی: پیشنهاد اعدام را برای مجازات اسیدپاشی داشتیم/ مرضیه ابراهیمی: نه قصاص می‌خواهم نه اعدام، خواهان توقف چرخه خشونت هستمدر جریان بررسی یک طرح مطرح شد؛ زهرا سعیدی : پیشنهاد اعدام را برای مجازات اسیدپاشی داشتیم/ مرضیه ابراهیمی: نه قصاص می‌خواهم نه اعدام، خواهان توقف چرخه خشونت هستم

معاون صدراعظم اتریش استعفا کردمعاون نخست وزیر اتریش پس از انتشار ویدئویی از دیدارش با یک تاجر زن روس از سمتش استعفا داد. - خبرگزاری آناتولی