سعودی بدلیل کرونا سفر شهروندان و مقیمانش به 9 کشور را مؤقتا تعلیق کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

سعودی بدلیل کرونا سفر شهروندان و مقیمانش به 9 کشور را مؤقتا تعلیق کرد العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این تصمیم جدید سعودی به پیوست تصمیم اخیر دولت پادشاهی عربی سعودی است که ورود به خاک این کشور برای مسافران از کشورهای امارات، کویت و بحرین را به طور مؤقت تنها به گذرگاههای هوایی محدود می‌کند.

خبرگزاری رسمی سعودی (واس) به نقل از یک منبع مسئول در وزارت کشور سعودی گفت، این تعلیق مؤقت مسافرتی بنا به اقدامات و تدابیر پیشگیرانه توصیه شده از سوی طرف‌های بهداشتی متخصص در پادشاهی عربی سعودی و در چارچوب تلاش‌های مستمر برای کنترل ویروس جدید کرونا (COVID19) و ممانعت از ورود و انتشار آن در داخل کشور، اعمال می‌شود.

این منبع مسئول سعودی گفت دولت این کشور به منظور محافظت از بهداشت شهروندان و مقیمان و تضمین سلامت‌شان تصمیم به تعلیق مؤقت مسافرت‌ها از و به این کشور گرفته و در این راستا مسافرت به هر کدام از کشورهای امارات متحده عربی، کویت، بحرین، لبنان، سوریه، کره جنوبی، مصر، ایتالیا و عراق را تعلیق کرده و همچنین مسافرت‌های افراد از آن کشورها به سعودی و همچنین ورود افرادی که طی مدت 14 روز گذشته در آن کشورها بوده‌اند را مؤقتا تعلیق می‌کند.

این منبع همچنین افزود که وزارتخانه‌های کشور و بهداشت سعودی به منظور تعامل با حالت‌های انسانی و استثنایی هماهنگی‌های لازم را به عمل‌ می‌آورند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

با شیوع کرونا در خفقان سنگین خبری، و در جنگ قدرت بین خاندان سعودی معلوم نیست چه بلایی داره سر مردم عربستان میاد. خبر هایی وجود داره که مبتلایان به کرونا در جا معدوم و دفن میشن و خبری از درمان نیست.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قربانیان بی نام و نشان کرونا: کارگران مبتلا به کرونا بیمه بیکاری می‌گیرند🖤 نوروز_دوری_دوستی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در اسرائیل به ‌25 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روحانیون استان قطیف سعودی: اطلاع‌دهی درباره سفر به ایران یک واجب شرعی استشماری از روحانیون در استان قطیف کشور سعودی تأیید كردند، برای اين كه مسئولان بهداشت کشور بتوانند با اطلاع دهی در مورد حصر بلند پایگان سعودی وعلی لخصوص فرزند بنیان گذار آل سعود و وارث بر حق جانشینی چی ؟ لابد روحانیون حکومتی مفت خور مفت گو اینجا در دهنشون گل گرفتن و روزه سکوت واجب میدانن .جمع کنین بی عدالتی رسانه ای و تبعیض آمیز و حقارت بارتون را تنها دلیل اینکه ایران اجازه داد تا کروناییها از چین با ماهان ایر بیان داخل کشور و کرونا در کشور شیوع پیدا کنه این بوده که بتونه کیروس رو به کشور عربستان بکشونه عربستان باید بشدت مراقب باشه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ریزش یک هتل قرنطینه افراد مشکوک به کرونا در چین؛ تاکنون ۶نفر کشته شدند🔺ریزش یک هتل قرنطینه افراد مشکوک به کرونا در چین؛ تاکنون ۶نفر کشته شدند ⚡️ این هتل شامگاه شنبه ۱۷ اسفند ریزش کرده و مقامات چین گزارش دادند که تا کنون ۴۳ نفر را از زیر آوار این هتل بیرون کشیده‌اند. الان احتمالا صدای آمریکا داره مطلب تنظیم می کنه که بنویسد ' چند ایرانی کرونایی که به چین سفر کرده اند عامل تخریب هتل معرفی شده اند ' به روح خبرگزاری دروغگوی آمریکا ...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در ایران به 194 نفر رسیدشمار قربانیان کرونا در ایران به 194 نفر رسید حکومت اما مشغول تماشای ماجرا و مخفی کردن کشته‌هاست.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دولت نتانیاهو به شرکت‌های اسرائیلی که در پی شیوع کرونا متحمل ضرر شده‌اند کمک مالی می‌کند🔺دولت نتانیاهو به شرکت‌های اسرائیلی که در پی شیوع کرونا متحمل ضرر شده‌اند کمک مالی می‌کند ⚡️نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد دولت او بودجه‌ یک میلیارد و دویست میلیون دلاری برای کمک به شرکت‌های اسرائیلی تحت تاثیر شیوع ویروس_کرونا اختصاص می دهد. دولت ایران😕 ما🤦🏻‍♂️ شرکت های ضررخورده🤒😷🥵 از سیاستهای اقتصادی و برنامه های ملی ما تقلید نکنید،این هم نوعی دزدیست مثل ابر دزدی هایی که گفتیم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »