سعودی بر ضرورت خویشتنداری برای جلوگیری از تشدید بحران تاکید کرد

13/10/1398 08:25 ب.ظ

سعودی بر ضرورت خویشتنداری برای جلوگیری از تشدید بحران تاکید کرد العربية

پادشاهی عربی سعودی روز جمعه سوم ژانویه 2020 همگان را به خویشتنداری با هدف جلوگیری از بالا گرفتن این مقام سعودی افزود: «با آگاهی از اقدامات و تهدیداتی که امنیت و ثبات منطقه از طریق گروه‌های تروریستی که باید جلوی آنها گرفته شود، با آن روبه‌روست، و در سایه تحولات سریع منطقه پادشاهی عربی سعودی بر اهمیت خویشتنداری تاکید می‌کند تا از رسیدن...

این مقام سعودی افزود: «با آگاهی از اقدامات و تهدیداتی که امنیت و ثبات منطقه از طریق گروه‌های تروریستی که باید جلوی آنها گرفته شود، با آن روبه‌روست، و در سایه تحولات سریع منطقه پادشاهی عربی سعودی بر اهمیت خویشتنداری تاکید می‌کند تا از رسیدن اوضاع به سطح ناگوار جلوگیری شود.»

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

بزدلان وهابی ناموس فروشان بی غیرتهای نجس خيس كرده خودش و سعودی ها باید هم بترسند

مایک پمپئو در مورد کشته شدن قاسم سلیمانی با مقامات عربستان سعودی، روسیه، و فرانسه گفت‌وگو کردمایک پمپئو در مورد کشته شدن قاسم_سلیمانی با مقامات عربستان_سعودی، روسیه، و فرانسه گفت‌وگو کرد مایک پمپئو همچنین با محمد بن سلمان ولیعهد پادشاهی عربستان سعودی گفت‌وگو کرده و گفت عملیات نظامی تحریک‌آمیز رژیم ایران مورد بحث قرار گرفت. به چپم به راستم🖕🏻 چطور میشه قاسم_سليماني دقیقا زمانی کشته بشه که چهلمش بشه ۲۲ بهمن!!!؟؟🤔🤔🤔 من نمیدونم چرا نمیتونم باور کنم همه چیز اتفاقی بوده! انگار همه چیز برنامه ریزی شده، برنامه های تلویزیون!تجمع مردم!روز جمعه!... انتقام_سخت hardrevenge مرگ_بر_آمریکا مرگ_بر_اسرائیل

کسی که پا را از خطوط قرمز فراتر بگذارد باید آماده تحمل تبعاتش باشدمشاور رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه ترامپ آمریکا را وارد خطیرترین شرایط منطقه‌ای کرده‌است، اظهار کرد: کسی که پا را از خطوط قرمز فراتر بگذارد باید آماده تحمل تبعاتش باشد. دستاورد سفر روحانی خائن به ژاپن . فروش اطلاعات شهید_سلیمانی پولشو دارید؟یا بنزین رو ده تومن میکنید؟

هشدار ارتش ملی لیبی به نیروهای ترکیه: با شما به عنوان شبه‌نظامی خواهیم جنگیدیک مقام نظامی در فرماندهی کل ارتش ملی لیبی تأکید کرد، نیروهایی که ترکیه قصد دارد برای پشتیبانی از

کرج| اعتراض برخی از زندانیان به احکام‌ صادره در حضور رئیس قوه‌قضاییه +تصاویر- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس قوه‌قضاییه از ندامتگاه کرج بازدید کرد که در جریان این بازدید، تعدادی از زندانیان گلایه‌های خود از احکام صادره، بلاتکلیفی و عدم حضور قضات در زندان را بیان کردند.

تاکید چاووش‌اوغلو بر اهمیت تصویب طرح اعزام نیرو توسط ترکیه به لیبی

تاکید سازمان ملل بر لزوم ادامه مذاکرات توسط کره‌شمالی

خبرگزاری واس، خبرگزاری رسمی سعودی به نقل از یک مقام مسئول در این کشور گزارش کرد: «پادشاهی عربی سعودی اتفاقاتی که در کشور برادر عراق روی داده را به دقت زیر نظر داشت و این اتفاقات در پی بالا گرفتن تنش‌ها و اقدامات تروریستی پیش آمد که سعودی پیش از این آنها را محکوم کرده و درباره پیامدهایشان هشدار داده بود.»

این مقام سعودی افزود: «با آگاهی از اقدامات و تهدیداتی که امنیت و ثبات منطقه از طریق گروه‌های تروریستی که باید جلوی آنها گرفته شود، با آن روبه‌روست، و در سایه تحولات سریع منطقه پادشاهی عربی سعودی بر اهمیت خویشتنداری تاکید می‌کند تا از رسیدن اوضاع به سطح ناگوار جلوگیری شود.»

این مقام سعودی در ادامه گفت: «سعودی بر این موضوع که جامعه جهانی باید به وظایف خود عمل کرده و اقدامات لازم برای تضمین امنیت و ثبات این منطقه مهم برای همه جهان را انجام دهد، تاکید می‌کند.»