سعودی‌ها منتظر حملات برق‌آسا در عمق عربستان باشند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر دفاع یمن: سعودی‌ها منتظر حملات برق‌آسا در عمق عربستان باشند

به گزارش ایلنا به نقل از المسیره، «محمد ناصر العاطفی» وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن، روز گذشته طی مراسمی در صنعا تأکید کرد، عربستان سعودی باید منتظر «حملات دردناک‌تر و برق‌آسا در عمق کشور» باشد.

العاطفی در اشاره به کشتار بازار «آل ثابت» در شهر «قطابر» در استان صعده، اظهار داشت خون قربانیان یمنی، که در جریان تجاوز مستمر ائتلاف سعودی به شهادت رسیده‌اند، هدر نخواهد رفت. وزیر دفاع یمن افزود، تا زمانی‌که حملات و تجاوز ائتلاف سعودی علیه یمنی‌ها ادامه یابد حملات پهپادی و موشکی نیز به عمق عربستان ادامه خواهد داشت.

وی تأکید کرد، یگان موشکی و پهپادی به نیروی بازدارنده استراتژیک در یمن تبدیل شده و پیروزی‌های زیادی در را عمق خاک دشمن ثبت کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روایت چهل و دوم؛هاله رستمی: کاش شلاق‌های حکم قضایی را می‌خوردم اما پنا‌‌ه‌جو نمی‌شدمaidaghajar روز جمعه ساعت سه و ۳۰ دقیقه بامداد یازدهم آبان ۱۳۹۷، هواپیمایی که هاله به همراه دختر و خواهرش سوار بر آن بود، از ایران خارج شد؛ ۱۰ روز بعد از رهایی از بیمارستان. شاید هنوز ماموران امنیتی فرصت ممنوع‌الخروج کردنش را نداشتند.. پناه‌جویی کوچ_درناها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

«زیر همکف» آماده پخش استمجموعه «زیر همکف» به کارگردانی بهمن گودرزی آماده پخش بوده و تنها منتظر تصمیم مدیران برای زمان پخش این مجموعه است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

طی 3 ماه 781 غیرنظامی در حملات رژیم اسد و روسیه در ادلب کشته شدندطی سه ماه اخیر در حملات سنگین نیروهای رژیم اسد و حامی آن روسیه در مناطق کاهش تنش استان ادلب سوریه 781 غیرنظامی جان باختند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

به شرط عدم صدور حکم اعدام؛ مغز متفکر حملات ۱۱سپتامبر آماده ادای شهادت علیه عربستان استبه شرط عدم صدور حکم اعدام؛ مغز متفکر حملات ۱۱سپتامبر آماده ادای شهادت علیه عربستان است در جریان حمله‌های ۱۱ سپتامبر به ساختمان‌های دوقلوی تجارت جهانی و پنتاگون حدود ۳ هزار نفر جان خود را از دست دادند. به این مفلوک بی پدر میگی مغز متفکر؟ تا وقتیکه گاوهای شیری آل سعود برای امریکا شیر پرچرب تولید میکنند و ترامپ شیرهای تولید شده را میدوشد،ملالی نیست جز دوری الباقی گاوهای عرب! اینجوری نگین ناراحت میشن جیره رو میبرن،حاج ترامپ هم ناراحت میشه بگین این یارو دست نشانده ایرانه و میخواد دولت خوشنام عربستان رو بدنام کنه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ظریف: اگر عربستان آماده گفت‌وگو باشد ما آماده‌ایم/ نامه‌ای به مراجع در هیچ زمینه‌ای ننوشته‌امظریف: *ترفند پمپئو برای مصاحبه با رسانه‌های ایرانی بسیار سخیف است *اقدامات اروپا هیچ تناسبی با تعهدات آنها ندارد *اروپا جرات داشته باشد *اگر عربستان آماده گفت‌وگو باشد ما آماده‌ایم *نامه‌ای به مراجع در هیچ زمینه‌ای ننوشته‌ام آقای ظریف موافقم اما خودتان در درون خودتان با این پاسخ موافقید؟چه مشکلی داشت همانند جنابعالی، پمپئو میامد و با خبرگزاری فارس یا صداوسیما مصاحبه میکرد. یادم میاید فلاح صداوسیما تا دم در خانه نخست وزیر انگلیس میرفت و علیه او گزارش تهیه میکرد و ایضا حمید معصومی نژاد از رررررررررم!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دهها کشته در اثر حمله طالبان به یک اتوبوس در افغانستان | DW | 31.07.2019بر اساس اخباری که از سوی پلیس ولایت فراه منتشر شده، در اثر حمله طالبان به یک اتوبوس در مسیر قندهار به هرات دست‌کم ۳۴ نفر کشته شده‌اند. افزون بر آن ده نفر دیگر از مسافران این اتوبوس نیز در اثر این انفجار مجروح شده‌اند. شما ژورنالست کم و خرکار زياد معلوم ميشويد لطفاً به کسب اصلی خود برگرديد پيشه مقدس ژورناليزم را بدنام نکنيد تا هنوز معلوم نیست که اين حادثه ترافیکی است و يا انفجار ماين و کدام تکنالوژی است که معلوم کرد که اين ماين طالبان بوه؟ شما اگر رسانه ازاد ميبودين نظر طالبان را هم میگرفتين
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »