العربية

العربية

سعودی: به دلیل کرونا اعتکاف و نماز تراویح و پنج‌گانه در ماه رمضان در خانه‌ها ادا شود

ریاست امور حرمین شریفین در پادشاهی عربی سعودی شامگاه دوشنبه 20 آوریل 2020 در «توئيتی» اعلام کرد

21/04/2020 07:50:00 ق.ظ

سعودی: به دلیل کرونا اعتکاف و نمازهای تراویح و پنج‌گانه در ماه رمضان در خانه‌ها ادا شود العربية

ریاست امور حرمین شریفین در پادشاهی عربی سعودی شامگاه دوشنبه 20 آوریل 2020 در «توئيتی» اعلام کرد

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) عبدالرحمن السدیس رئیس امور مسجد الحرام و مسجد نبوی شامگاه دوشنبه اعلام کرد نماز تراویح در مسجد الحرام و مسجد نبوی همراه با تعلیق حضور نمازگزاران در حرمین شریفین اقامه خواهد شد و نماز تراویح نیز با پنج سلام اقامه خواهد شد.

شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim فرمانده سپاه اولین دوز واکسن ایرانی کرونا را دریافت کرد- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim جلال ستاری، نویسنده و اسطوره‌شناس ایرانی درگذشت | DW | 31.07.2021

عبدالرحمن السدیدس همچنین به طرح توزیع «سبدهای افطار ماه رمضان» اشاره کرد که با همکاری امارت‌های مکه مکرمه و مدینه منوره و به منظور جایگزینی سفره‌های افطار موسم ماه مبارک رمضان در حرمین شریفین که با اتخاذ تدابیر پیشگیرانه ضد ویروس کرونا به تعلیق در آمده است، به مورد اجرا گذاشته می‌شود.

السدیدس افزود که این طرح به زنجیره‌های افطار روزه‌داران تبدیل شده و سبدهای افطاری میان افراد نیازمند توزیع خواهد شد.سبدهای توزیع افطار در ماه رمضان با همکاری کمپین «برّا بمکه» (نیکی در مکه) وابسته به امارت منطقه مکه مکرمه و کمپین «خیر المدینه» وابسته به امارت مدینه منوره و با هدف یکپارچه سازی تلاش‌ها و تحقق اهداف بشردوستانه مورد نظر به اجرا گذاشته می‌شود. headtopics.com

ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

اونایی که تا چهار صبح ول بدون تو مساجد به خاطر کیک و شیرینی و شربت بود داداش سخت نگیر شرفشون خیلی از اخوندا بیشتر جالب است بابا این خانه خدا ساختگی است. حاجی جان ببخشید قانون اسلام تان همه اش دروغ است. مرگ بر اسلام دروغین.

۷ ورزشکار به دلیل دوپینگ محروم شدند/ ۳ رکابزن و یک بیلیاردباز در لیست۷ ورزشکار به دلیل دوپینگ محروم شدند ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (ایران نادو)، اسامی هفت ورزشکار متخلف دوپینگ را که تمام مراحل مدیریت نتایج آن ها در این ستاد سپری شده و احکام قطعی آنها به تایید آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) رسیده است، اعلام کرد.

شیوع کرونا در جهان؛ ۱۰۰ هزار قربانی در اروپا و هشدار ترامپ به چینرئیس جمهوری ایالات متحده ادعا کرد که در ابتدا امکان جلوگیری از شیوع ویروس جدید کرونا در چین وجود داشت اما این اتفاق روی نداد. كسي هم مونده كه محكوم نكرده؟؟؟ بي لياقت کرونا در اسپانیا؛ ۴۱۰ بیمار دیگر جان باختند پوشش زنده اخبار شیوع کرونا در ایران و جهان را در وبسایت یورونیوز دنبال کنید:

چند نفر در جهان در قرنطینه به سر می برند؟با توجه به داده‌های موجود حدود 4.5 میلیارد نفر در 110 کشور جهان به دلیل شیوع کرونا و نبود راهکار دیگری جهت مبارزه با این ویروس مجبور به خانه‌نشینی شده‌اند. حدود 4.5 میلیارد نفر در 110 کشور جهان به دلیل شیوع کرونا و نبود راهکار دیگری جهت مبارزه با این ویروس مجبور به خانه‌نشینی شده‌اند.

اعدام‌ در عربستان سعودی طی 5 سال اخیر دو برابر شده‌ استسازمان حقوق بشری «ریبریف» از افزایش دو برابر مجازات اعدام در عربستان سعودی طی 5 سال اخیر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در بیت المقدس؛ مراسم رستاخیز مسیح در کلیسای خالی مقبره مقدسشیوع ویروس کرونا هزاران مسیحی ارتودکس را از زیارت کلیسای مقبره مقدس در روز پاک یا همان رستاخیر مسیح، که امسال روز یکشنبه ۳۱ فروردین (۱۹ آوریل) برگزار می‌شود، بازداشته است. بدین ترتیب، تنها گروه کوچکی از کشیشان ارتودکس موفق شدند مراسم آتش مقدس را در کلیسای مقبره مقدس برپا کنند. کسانیکه از هیچ چیز خبر ندارند کارهای نیاکان خود را تعقیب میکنن و کتاب شان هم ... حالا انجام ندن چی میشه عجب .......

چرا دیوان محاسبات در خصوص نحوه هزینه بودجه در دیگر بخش‌ها و نهادها سکوت می‌کند؟دفتر رئیس‌جمهور بار دیگر گزارش تفریغ بودجه ۹۷ از سوی دیوان محاسبات کشور را ناقص و انتشار آن را یکسویه خواند و تاکید کرد: گزارش رئیس دیوان محاسبات غیردقیق بوده و این ادعا که گزارش مذکور برای رئیس‌جمهور ارسال شده و ایشان هیچ واکنشی هنگام دریافت گزارش نشان نداده‌اند، نادرست است.