سعودی و مصر بر اهمیت عدم دست‌یابی ایران به سلاح هسته‌ای تاکید کردند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سعودی و مصر بر اهمیت عدم دست‌یابی ایران به سلاح هسته‌ای تاکید کردند العربيه_فارسى

ایران به سلاح هسته‌ای تاکید کردیم» و افزود:«به استثنای 4 دیداری که قبلا اعلام شده بود، دیدارهایی با طرف ایرانی انجام نشد و ما از ادامه گفت‌وگوها استقبال می‌کنیم.»

از سویی سامح شکری تصریح کرد:« در نشست خود بر اهمیت برگزاری بدون تاخیر انتخابات در لیبی تاکید کردیم». و گفت: « ثبات لیبی امری ضروری است». سامح شکری وزیر خارجه مصر پنج‌شنبه در مقر وزارت خارجه کشورش و در تدارک برای انعقاد کمیسیون پیگیری و رایزنی سیاسی میان مصر و سعودی از فیصل بن فرحان، همتای سعودی خود استقبال کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سعودی و مصر بر اهمیت عدم دست‌یابی ایران به سلاح_هسته‌ای تاکید کردند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکید سران شورای همکاری خلیج بر لزوم کاهش اقدامات تنش آفرین ایران در منطقه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بحران اوکراین و سایه اومیکرون بر اقتصاد؛ آغاز نشست سران اتحادیه اروپا در بروکسلقرار است در جریان این نشست درباره قیمت انرژی و افزایش بهای قبوض انرژی، بحران مهاجرت و چگونگی مقابله با قاچاق انسان، تقویت قوای نظامی در مرز اوکراین و روسیه و نیز وضع تحریم‌های جدید اقتصادی علیه مسکو در صورت حمله به اوکراین گفتگو شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

متون مذاکرات مبتنی بر برجام است و هیچ چیز فرابرجامی در آن نیستوزیر امور خارجه کشورمان با انتشار پستی اینستاگرامی برخی ادعاهای مطرح شده در خصوص وجود خواسته های فرابرجامی در متون پیشنهاد شده از سوی تیم مذاکره کننده کشورمان را کذب محض خواند و تاکید کرد: این متون کاملا مبتنی بر برجام است و هیچ چیز فرابرجامی در آنها نیست. امروز دیدم دوستم صفحه ازدواج شناسنامه اش رو چسب زده ازش دلیلش رو پرسیدم گفت وقتی میبینن طلاق گرفتم دید بدی بهم دارن. دلم به درد اومد به نظر من واقعه طلاق یا مرگ شوهر باید یه جایی مثله ثبت احوال ثبت بشه نه شناسنامه حذف_نام_شوهر_بعدطلاق
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

ایران: با آژانس بر سر نصب مجدد دوربین‌ها در تسا توافق کردیم | DW | 15.12.2021ساعاتی پس از اعلام وزیر خارجه جمهوری اسلامی مبنی بر رسیدن به 'توافقی خوب' با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نورنیوز: سایت نزدیک به شورای عالی امنیت ملی ایران جزئیاتی از این توافق را منتشر کرده است. رژیم جنایتکار آخوندی داره فریب کاری میکنه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: آذربایجان و ارمنستان بر سر خطوط راه آهن به توافق رسیدندرئیس شورای اتحادیه اروپا از توافق آذربایجان و ارمنستان بر سر ایجاد خط راه آهنی که برای برقراری ارتباط دو کشور پیش بینی شده، خبر داد. - خبرگزاری آناتولی این روزها خبرهای بدی از دیدار رئیس صلیبچیها و با علیف می شنویم چرا؟!!! آزربایجان اینهمه شهیدداده سرمایه مالی و جانی کلان گذاشته ارمنیهای فراری مهاجر تروریست و بی هویت در سرزمینهای اشغالی آزربایجان صاحب کشور و پست گمرگی و به رفاه و آسایش برسندبرملتهای قفقاز مسلط شوند؟!!!...
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برخی آئین‌نامه‌های دولت‌ها مانند پارکینگ، قوانین مجلس را بایگانی می‌کند/ نمایندگان نظارت بر خطی بر دولتمردان داشته باشند و نتایج را به مردم گزارش دهندیک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان باید نظارت کافی و کاملی بر دولتمردان داشته باشد و مسائل را پیگیری کنند چراکه برخی آئین‌نامه‌های دولت‌ها مانند پارکینگ، قوانین مجلس را بایگانی می‌کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »