سطح کیفی مجالس به این شکل بوده که سال‌به‌سال دریغ از پارسال

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

🔻احمد مازنی، عضو فراکسیون امید مجلس، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: 🔹سطح کیفی مجالس به این شکل بوده که سال‌به‌سال دریغ از پارسال 🔹شورای نگهبان چرایی کاهش کیفیت مجالس را بررسی کند این گفت‌وگو را اینجا_بخوانیم👇

ایران اخبار, ایران سرفصلها

گفت: سنگ بنای تشکیل قوه مقننه در نظام جمهوری اسلامی ایران از هیات‌های اجرایی و هیات‌های نظارت گذاشته می‌شود. افراد زیادی در خود قابلیت و توانمندی حضور در مجلس را می‌بینند و خودشان را قانون‌گذار خوب، ناظر خوب و سیاستمدار خوب می‌دانند، اما تشخیص اینکه این افراد مردان پارلمان و انسان‌هایی با قابلیت‌ حضور در پارلمان هستند، بر عهده هیات نظارت و شورای نگهبان است.

این نماینده مجلس با اشاره به روند کاهش کیفیت مجالس از ابتدا تاکنون گفت: تجربه مجالس اول تا مجلس دهم نشان می‌دهد سطح کیفی مجالس نوساناتی داشته و نوعاً به این شکل بوده که سال‌به‌سال دریغ از پارسال. البته ممکن است این موضوع مرا به‌ عنوان نماینده مجلس دهم ناراحت‌ کند و به من بر بخورد، و شاید از نماینده مجلس نهم قوی‌تر هم باشم، اما معدل مجالس در هر دوره نسبت به دوره قبل کمتر بوده است. بنابراین شورای نگهبان باید علت این موضوع را بررسی کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پاکستان به هواپیمای حامل رئیس جمهوری هند اجازه ورود به حریم هوایی‌اش را ندادشاه محمود قریشی وزیر خارجه پاکستان، شنبه 7 سپتامبر 2019، تایید کرد که به هواپیمای حامل رام‌نات
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واکنش آنکارا به هشدار واشنگتن درباره سفر به شرق ترکیهوزارت امور خارجه ترکیه به هشدار آمریکا به شهروندانش درباره سفر به مناطق جنوب شرق ترکیه واکنش نشان داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش وزیر خارجه آمریکا به مرگ موگابه: او در چهار دهه زیمبابوه را به ویرانی کشاند🔺 واکنش وزیر خارجه آمریکا به مرگ موگابه: او زیمبابوه را به ویرانی کشاند ⚡️پمپئو در توئیتر نوشت موگابه در سال‌های طولانی که رأس قدرت بود کشوری با ظرفیت‌های بالا را به جایی رساند که بیشتر مردم آن نیازمند کمک‌های غذایی بین‌المللی هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

احتمال ورود کمیسیون فرهنگی مجلس به جشن سینمای ایران/ ارشاد به سازندگان رستاخیز ظلم کردنصرالله پژمانفر در گفتگو با ایلنا مطرح کرد: احتمال ورود کمیسیون فرهنگی مجلس به جشن سینمای ایران/ ارشاد به سازندگان رستاخیز ظلم کرد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پاسخ طالبان به ترامپ: لغو مذاکرات صلح بیشتر به ضرر آمریکاست | DW | 08.09.2019طالبان با صدور بیانیه‌ای به توقف مذاکرات صلح از سوی دونالد ترامپ واکنش نشان داد. در این بیانیه آمده است: «طالبان در ۱۸ سال گذشته ثابت کردند که به کمتر از خروج نیروهای خارجی از افغانستان راضی نمی‌شوند و برای رسیدن به این هدف، به نبردشان ادامه خواهند داد.»
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آژانس انرژی اتمی خطاب به ایران: باید 'به موقع و کامل' همکاری کنیدهمزمان با سومین گام ایران در کاهش تعهدات این کشور در برجام، کرونل فروتا، مدیرکل موقت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی امروز با مقام‌های ارشد جمهوری اسلامی دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »