سریال انتشار فیلم های روابط جنسی نمایندگان مجلس؛ «بهارستان پورن»

29/09/2019 10:13:00 ق.ظ

مجلس, احمدعلی_مقیمی

انتشار گزارش‌هایی درباره اتهام‌های جنسی نمایندگان مجلس و مقامات دولت سابقه داشته اما در سال‌های اخیر به طرز بی‌سابقه‌ای انتشار این فیلم‌ها افزایش یافته است. آخرینش مربوط است به احمدعلی_مقیمی نماینده بهشهر در دو مجلس هشتم و نهم اخبار_ایران بیشتر بدانید:

مشاور برخی از مقامات دولت «حسن روحانی» ازجمله مدیرعامل سایپا بوده اما به اتهام «ساختگی» جاسوسی توسط وزارت اطلاعات بازداشت شده است.میرشفیعی گفته که پس از حدود چند ماه آزاد و از کشور خارج شده است. او اعلام کرده که قاضی «ابوالقاسم صلواتی»، رییس شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب مادرش را احضار و تهدید کرده‌اند که «جنازه پسرش را بازخواهند گرداند.»

هرچند مقیمی در مصاحبه با وب‌سایت دیدبان ایران مدعی شده که در «در دام نیفتاده» اما رسانه‌های ایران به نقل از «یک مقام آگاه امنیتی» انتساب این فیلم را به وی تایید و درعین‌حال اعلام کردند که این نماینده سابق مجلس این زن را صیغه کرده بود. موضوعی که نزدیکان علی‌محمد احمدی، استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد، نیز گفته بودند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

آمادگی ترکیه برای ساخت سریال جلال‌الدین خوارزمشاهتهیه‌کننده سریال محبوب «قیام ارطغرل» برای ساخت اثر جدیدی درباره زندگی جلال‌الدین آخرین پادشاه سلسله خوارزمشاهیان آستین‌ها را بالا خواهد زد. - خبرگزاری آناتولی

نگرانی مسکو از احتمال انتشار محتوای تلفن‌های ترامپ-پوتینکرملین می‌گوید انتشار محتوای محرمانه گفتگوهای تلفنی رهبران جهان امری مرسوم و مقبول نیست و به همین جهت مسکو امیدوار است کاخ‌سفید پس از جنجال بر سر محتوای منتشر شده گفتگوی تلفنی آقای ترامپ با رئیس جمهور اوکراین، رویه مشابهی در زمینه گفتگوهای رهبران آمریکا و روسیه پیش نگیرد.

انتقاد شدید لاوروف از انتشار پروتکل تلفن ترامپ و زلنسکی | DW | 28.09.2019وزیر خارجه روسیه ظاهرا نگران است که در ادامه تحولات اخیر، پروتکل گفت‌وگوهای تلفنی ترامپ و پوتین نیز منتشر شود. او با اشاره به انتشار متن گفت‌وگوی ترامپ و رئیس جمهوری اوکراین این کار را نادرست خوانده است.

ناسا؛ انتشار تصاویری از لحظۀ بلعیده شدن یک ستاره توسط یک سیاهچالهداده‌های تلسکوپ غول‌پیکر تس اخیرا واقعه‌ای موسوم به ASASSN-19bt را ثبت کرده که طی آن یک ستاره به یک سیاهچاله نزدیک شده و کشش شدیدی که از سمت سیاهچاله ایجاد شده ستاره را به سمت خود جذب می‌کند. نابودش کرد.

اولین عکس از شهاب حسینی در نقش شمساولین عکس از شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی کار پیش‌تولید فیلم سینمایی «مست عشق» به پایان راه نزدیک می‌شود و با وجودی که در هفته گذشته این فیلم با حاشیه‌هایی روبه‌رو شد و اما و اگرهایی در ساخت آن به وجود آمده اما کار ساخت فیلم در ترکیه در حال آغاز شدن است.

روند استیضاح ترامپ؛ پمپئو به مجلس نمایندگان آمریکا احضار شددونالد ترامپ ضمن رد ارتکاب هرگونه تخلف اعلام کرده است که سخنان او در جریان مکالمه با رئیس جمهوری اوکراین در چهارچوب قانون بوده است.

خودش مشاور برخی از مقامات دولت «حسن روحانی» ازجمله مدیرعامل سایپا بوده اما به اتهام «ساختگی» جاسوسی توسط وزارت اطلاعات بازداشت شده است.تهیه‌کننده سریال محبوب «قیام ارطغرل» برای ساخت اثر جدیدی درباره زندگی جلال‌الدین آخرین پادشاه سلسله خوارزمشاهیان آستین‌ها را بالا خواهد زد.این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود پنجره همرسانی را ببندید Reuters Image caption دموکرات‌ها در کنگره خواستار دسترسی به گفتگوهای تلفنی آقای ترامپ با رهبران جهان از جمله ولادیمیر پوتین شده‌اند کرملین می‌گوید انتشار محتوای محرمانه گفتگوهای تلفنی رهبران جهان امری مرسوم و مقبول نیست و به همین جهت مسکو امیدوار است کاخ‌سفید پس از جنجال بر سر محتوای منتشر شده گفتگوی تلفنی آقای ترامپ با رئیس جمهور اوکراین، رویه مشابهی در زمینه گفتگوهای رهبران آمریکا و روسیه در پیش نگیرد.سرگئی لاوروف در کنار همتای آمریکایی‌اش مایک پمپئو افشای متن مکالمه تلفنی رئیس جمهوری ایالات متحده، دونالد ترامپ با همتای اوکراینی‌اش، ولودیمیر زلنسکی در آمریکا جنجال زیادی به پا کرده و در خارج نیز نگرانی‌هایی به وجود آورده است.

میرشفیعی گفته که پس از حدود چند ماه آزاد و از کشور خارج شده است. او اعلام کرده که قاضی «ابوالقاسم صلواتی»، رییس شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب مادرش را احضار و تهدید کرده‌اند که «جنازه پسرش را بازخواهند گرداند.09.» هرچند مقیمی در مصاحبه با وب‌سایت دیدبان ایران مدعی شده که در «در دام نیفتاده» اما رسانه‌های ایران به نقل از «یک مقام آگاه امنیتی» انتساب این فیلم را به وی تایید و درعین‌حال اعلام کردند که این نماینده سابق مجلس این زن را صیغه کرده بود. بیشتر بخوانید انتشار مکالمه تلفنی ترامپ با رئیس جمهوری اوکراین روزنامه واشنگتن پست نوشته است که دسترسی به اظهارات سرگی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه در دیدارش با آقای ترامپ در کاخ سفید در ۲۰۱۷ نیز طبقه‌بندی شده و دیگر در دسترس عموم نیست. موضوعی که نزدیکان علی‌محمد احمدی، استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد، نیز گفته بودند. وی از آمادگی خود برای تهیه یک سریال روایتگر آخرین پادشاه سلسله خوارزمشاهیان خبر داده و گفت: «یک سال است که روی این پروژه کار می‌کنیم. این «مقام آگاه امنیتی» گفته است: «متهم فراری مصطفی میرشفیعی …. دموکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا، و نانسی پلوسی، رئیس این مجلس اقدامات دونالد ترامپ را عامل به خطر افتادن و تضعیف امنیت ملی ارزیابی کرده و بر همین اساس تحقیق در مورد استیضاح او را در دستور کار قرار داده‌اند.

با هدایت سرویس‌های اطلاعاتی دشمن و با اجیر کردن افراد مرتبط در داخل کشور با پوشش‌های مختلف به برخی افراد دارای سوابق مدیریتی تقرب پیداکرده و پس از تهیه فیلم از روابط شخصی آن‌ها، طی تماسی از خارج از کشور، درخواست اطلاعات محرمانه و پول نقد می‌نماید که با مقاومت آقای احمدعلی مقیمی مبادرت به انتشار مستندات در فضای عمومی کرده است. ماه پیش‌رو بعد از انتخاب بازیگران، برای فیلمبرداری آغاز به کار خواهیم کرد». کاخ سفید هنوز در این باره اظهارنظری نکرده است.»  پیش‌ازاین نیز وب‌سایت‌های نزدیک به علی‌محمد احمدی، استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد،    داده بودند که «یک سرویس جاسوسی مدت‌ها در کمین این قضایا بوده و با دادن پول به نگهبان مجتمع مسکونی که احمدی آن را موقتا اجاره کرده، اقدام به کارگزاری وسایل حرفه‌ای فیلم‌برداری در خانه می‌کند.» این دو اما هیچ‌کدام مقام مهمی برای سرویس‌های امنیتی خارجی نبوده‌اند که بخواهند برای به دام انداختن آنان برنامه‌ریزی کنند. فیلم کوتاهی توسط محمت بوزداغ و تیم وی درباره سریال مذکور تهیه و در این کنفرانس به نمایش گذاشته شد. در این میان احتمالاتی چون اخاذی، تسویه‌حساب شخصی و یا اقدامات رقبای محلی برای حذف آنان محتمل‌تر است. کنگره آمریکا روز سه‌شنبه روند استیضاح رئیس‌جمهوری را به طور رسمی در مجلس نمایندگان آغاز کرد. موضوعی که به گفته مقامات بابل درباره انتشار فیلم تعدادی از اعضای شورای شهر این شهر صادق بود.. مطابق برخی گزارش‌ها روسیه در این انتخابات به نفع ترامپ دخالت کرده است.

سال گذشته انتشار فیلمی از روابط جنسی تعدادی از اعضای شورای شهر بابل با یک زن، خبرساز شد. برخی از وب‌سایت‌ها، این اتفاق را دام یکی از اعضای شورای شهر برای اعضای دیگر خوانده بودند. نگرانی درباره این تماس تلفنی اولین بار از سوی یک افشاگر در یک سازمان امنیتی آمریکا مطرح شد. بر اساس این .