مجلس, احمدعلی_مقیمی, بهشهر

مجلس, احمدعلی_مقیمی

سریال انتشار فیلم های روابط جنسی نمایندگان مجلس؛ «بهارستان پورن»

29/09/2019 10:13:00 ق.ظ

انتشار گزارش‌هایی درباره اتهام‌های جنسی نمایندگان مجلس و مقامات دولت سابقه داشته اما در سال‌های اخیر به طرز بی‌سابقه‌ای انتشار این فیلم‌ها افزایش یافته است. آخرینش مربوط است به احمدعلی_مقیمی نماینده بهشهر در دو مجلس هشتم و نهم اخبار_ایران بیشتر بدانید:

مشاور برخی از مقامات دولت «حسن روحانی» ازجمله مدیرعامل سایپا بوده اما به اتهام «ساختگی» جاسوسی توسط وزارت اطلاعات بازداشت شده است.میرشفیعی گفته که پس از حدود چند ماه آزاد و از کشور خارج شده است. او اعلام کرده که قاضی «ابوالقاسم صلواتی»، رییس شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب مادرش را احضار و تهدید کرده‌اند که «جنازه پسرش را بازخواهند گرداند.»

شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim سرکوب تجمعات اعتراضی در تهران؛ شعار «مرگ بر دیکتاتور» در حمایت از خوزستان جلال ستاری، نویسنده و اسطوره‌شناس ایرانی درگذشت | DW | 31.07.2021

هرچند مقیمی در مصاحبه با وب‌سایت دیدبان ایران مدعی شده که در «در دام نیفتاده» اما رسانه‌های ایران به نقل از «یک مقام آگاه امنیتی» انتساب این فیلم را به وی تایید و درعین‌حال اعلام کردند که این نماینده سابق مجلس این زن را صیغه کرده بود. موضوعی که نزدیکان علی‌محمد احمدی، استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد، نیز گفته بودند.

این «مقام آگاه امنیتی» گفته است: «متهم فراری مصطفی میرشفیعی …. با هدایت سرویس‌های اطلاعاتی دشمن و با اجیر کردن افراد مرتبط در داخل کشور با پوشش‌های مختلف به برخی افراد دارای سوابق مدیریتی تقرب پیداکرده و پس از تهیه فیلم از روابط شخصی آن‌ها، طی تماسی از خارج از کشور، درخواست اطلاعات محرمانه و پول نقد می‌نماید که با مقاومت آقای احمدعلی مقیمی مبادرت به انتشار مستندات در فضای عمومی کرده است.» headtopics.com

 پیش‌ازاین نیز وب‌سایت‌های نزدیک به علی‌محمد احمدی، استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد،   دادهبودند که «یک سرویس جاسوسی مدت‌ها در کمین این قضایا بوده و با دادن پول به نگهبان مجتمع مسکونی که احمدی آن را موقتا اجاره کرده، اقدام به کارگزاری وسایل حرفه‌ای فیلم‌برداری در خانه می‌کند.»

این دو اما هیچ‌کدام مقام مهمی برای سرویس‌های امنیتی خارجی نبوده‌اند که بخواهند برای به دام انداختن آنان برنامه‌ریزی کنند. در این میان احتمالاتی چون اخاذی، تسویه‌حساب شخصی و یا اقدامات رقبای محلی برای حذف آنان محتمل‌تر است.موضوعی که به گفته مقامات بابل درباره انتشار فیلم تعدادی از اعضای شورای شهر این شهر صادق بود.

سال گذشته انتشار فیلمی از روابط جنسی تعدادی از اعضای شورای شهر بابل با یک زن، خبرساز شد. برخی از وب‌سایت‌ها، این اتفاق را دام یکی از اعضای شورای شهر برای اعضای دیگر خوانده بودند. ادامه مطلب: ایران وایر »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

آمادگی ترکیه برای ساخت سریال جلال‌الدین خوارزمشاهتهیه‌کننده سریال محبوب «قیام ارطغرل» برای ساخت اثر جدیدی درباره زندگی جلال‌الدین آخرین پادشاه سلسله خوارزمشاهیان آستین‌ها را بالا خواهد زد. - خبرگزاری آناتولی

نگرانی مسکو از احتمال انتشار محتوای تلفن‌های ترامپ-پوتینکرملین می‌گوید انتشار محتوای محرمانه گفتگوهای تلفنی رهبران جهان امری مرسوم و مقبول نیست و به همین جهت مسکو امیدوار است کاخ‌سفید پس از جنجال بر سر محتوای منتشر شده گفتگوی تلفنی آقای ترامپ با رئیس جمهور اوکراین، رویه مشابهی در زمینه گفتگوهای رهبران آمریکا و روسیه پیش نگیرد.

انتقاد شدید لاوروف از انتشار پروتکل تلفن ترامپ و زلنسکی | DW | 28.09.2019وزیر خارجه روسیه ظاهرا نگران است که در ادامه تحولات اخیر، پروتکل گفت‌وگوهای تلفنی ترامپ و پوتین نیز منتشر شود. او با اشاره به انتشار متن گفت‌وگوی ترامپ و رئیس جمهوری اوکراین این کار را نادرست خوانده است.

ناسا؛ انتشار تصاویری از لحظۀ بلعیده شدن یک ستاره توسط یک سیاهچالهداده‌های تلسکوپ غول‌پیکر تس اخیرا واقعه‌ای موسوم به ASASSN-19bt را ثبت کرده که طی آن یک ستاره به یک سیاهچاله نزدیک شده و کشش شدیدی که از سمت سیاهچاله ایجاد شده ستاره را به سمت خود جذب می‌کند. نابودش کرد.

اولین عکس از شهاب حسینی در نقش شمساولین عکس از شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی کار پیش‌تولید فیلم سینمایی «مست عشق» به پایان راه نزدیک می‌شود و با وجودی که در هفته گذشته این فیلم با حاشیه‌هایی روبه‌رو شد و اما و اگرهایی در ساخت آن به وجود آمده اما کار ساخت فیلم در ترکیه در حال آغاز شدن است.

روند استیضاح ترامپ؛ پمپئو به مجلس نمایندگان آمریکا احضار شددونالد ترامپ ضمن رد ارتکاب هرگونه تخلف اعلام کرده است که سخنان او در جریان مکالمه با رئیس جمهوری اوکراین در چهارچوب قانون بوده است.