سریال اسرائیلی «تهران» برنده جایزه امی بین‌المللی شد

03/09/1400 07:00:00 ق.ظ

🔺 سریال اسرائیلی «تهران» برنده جایزه امی بین‌المللی شد ▪ در فصل نخست سریال_تهران علاوه بر بازیگران اسرائیلی و یونانی، تعدادی از هنرمندان ایرانی ساکن لس آنجلس از جمله شان توب، نوید نگهبان، و شیلا اومی نیز حضور داشتند. ⬇ بیشتر بخوانید:

در فصل نخست این سریال علاوه بر بازیگران اسرائیلی، اسرائیلی ایرانی‌تبار، و یونانی، تعدادی از هنرمندان ایرانی ساکن لس آنجلس از جمله شان توب، نوید نگهبان، و شیلا اومی نیز حضور داشتند. فصل نخست تهران با استقبال زیادی مواجه شد و شرکت اپل که در فصل اول فقط حق پخش جهانی را خریده بود، از تهیه‌کنندگان فصل دوم نیز هست. فیلمبرداری فصل دوم اخیرا با هنرنمایی بازیگران جدیدی چون گلن کلوز آمریکایی در یونان به پایان رسید.

گلن کلوز اما جایزه امی بین‌المللی برای بهترین سریال کمدی به فصل چهارم مجموعه فرانسوی «مدیرم‌ را صدا کن» رسید. جایزه بهترین فیلم یا سریال کوتاه تلویزیونی که از اهمیت خاصی برخوردار است به «گذر از آتلانتیک» رسید.

این اثر تاریخی به ماجراهای سفر مارتا، شاهدخت نروژی به آمریکا می‌پردازد که به دنبال اشغال کشورش توسط آلمان نازی در جنگ جهانی دوم مجبور به فرار شد. داستان فیلم بر روابط و گفت وگوهای این شاهدخت نروژی و فرانکلین روزولت رئیس جمهوری وقت آمریکا متمرکز است. headtopics.com

اصلا هم سیاسی نیست

سریالای تخمیه منوچهر هادی از این بهتره ، اونوقت اینا از عقده ایران جایزه میدن‌به این درپیت😄

جایزه امی بین‌المللی بهترین بازیگر زن به هیلی اسکوئرز بریتانیایی رسید و دیوید تننت به عنوان بهترین بازیگر مرد انتخاب شد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

زرشک برنده واقعی او نیست که اینو سلاخی کرد

تصاویری از بازسازی سریال «بازی مرکب» برای هواداران آن در ایتالیاشرکت‌کنندگان در شبیه‌سازی سریال «اسکوئید گیم» در رم می‌توانند بازی‌ها و رویدادهای این سریال را به جای شخصیت‌های آن تجربه می‌کنند.

هشدار هواشناسی نسبت به آلودگی هوای تهران از چهارشنبهاداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به انباشت آلاینده‌های جوی و آلودگی هوا از چهارشنبه (۳ آذرماه) هشدار داد.

سفیر ایران: تهران قویا از ابتکار پیشنهادی اردوغان در منطقه قفقاز حمایت می‌کندسفیر ایران: تهران قویا از ابتکار پیشنهادی اردوغان در منطقه قفقاز حمایت می‌کند محمد فرازمند، سفیر ایران در آنکارا در یادداشتی به آناتولی اعلام کرد که کشورش از پیشنهاد رئیس جمهور ترکیه برای تشکیل سازوکار منطقه‌ای 3+3 در منطقه قفقاز جنوبی حمایت می‌کند. TehranChi_1988 تمام نیزه ها و تیرهایشان را پرتاب کردند 30 سال تمام دشمنیهایشان را کردند و زخمهایشان را زدند حالا که نتوانستند کار موثری انجام دهند ، رفیق شدند رفاقتشان هم بوی فتنه میدهد اردوغان نباید با این آشغالای فاشیست ضد تورک رابطه داشته باشه بذار برن با همون هندوستان سرزمین مادریشون رابطه داشته باشن حیف قفقاز و اروپا نیست این آشغالا سهم داشته باشن نرمش قهرمانانه

مدیرکل آژانس در آستانه از سرگیری مذاکرات وین وارد تهران شدرافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، شامگاه دوشنبه، 22 نوامبر، به منظور گفت‌وگو با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه و محمد اسلامی، رئیس

انتقاد شدید از کمیته المپیک و ادامه نگرانی‌ها از وضعیت پنگ شوای | DW | 23.11.2021در پی تماس ویدیویی رئیس کمیته بین‌المللی المپیک با تنیس‌باز مشهور و ناپدیدشده چینی، پنگ شوای، نگرانی از وضعیت واقعی این ورزشکار ادامه دارد. نهادهای حقوق بشری نیز کمیته المپیک را مورد انتقاد شدید قرار داده‌اند.

پول ملی ترکیه بعد از دفاع اردوغان از سیاست‌های مالی دولت به سقوط آزاد ادامه دادسقوط ارزش لیر در روز سه‌شنبه به دنبال اظهار نظر رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه، در دفاع از کاهش شدید نرخ بهره و قول او برای پیروزی در «جنگ اقتصادی برای استقلال» رخ داد. بهترین کاری میشه کرد باید اتحادیه کشورهای آسیایی ایجاد کرد و دلار آمریکا رو در آسیا حذف کرد از بلای تحریم واینجور چیزها خلاص شد.