سریال‌ها و فیلم‌های پیشنهادی مانا نیستانی: انتخاب‌هایی برای همه سلیقه‌ها

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

از مانا نیستانیManaNeyestani پرسیده ایم برای روزهای قرنطینه چه فیلمهایی را توصیه میکند. اولین انتخاب او فیلم«گلوله‌ای درتاریکی»ست. «یک پارودی مفرح وخنده دار از فیلمهای کارآگاهی که مناسب ایام کسالت‌بار قرنطینه است» سینمای_خانگی_در_قرنطینه درخانه_بمانیم

شیوع ویروس کرونا در دنیا و قرنطینه خودخواسته یا اجباری برای قطع زنجیره انتقال بیماری، بسیاری را خانه‌نشین کرد. دیدن فیلم و سریال، یکی از وقت‌گذرانی‌های لذت‌بخش در روزهای کرونایی است. «ایران‌وایر» سراغ اهالی رشته‌های مختلف هنر، سیاست، سینما و ادبیات رفته و فیلم‌ها و سریال‌های موردعلاقه آن‌ها را فهرست کرده است؛ فیلم‌هایی که توصیه می‌کنند دیگران هم ببینند.

«مانا نیستانی» را کمتر کسی نمی‌شناسد. کارتونیست اهل تهران و ساکن پاریس که روزگار پرفرازونشیبی در عرصه هنر پشت‌سر گذاشته است. مانا، از خانواده‌ای هنرمند و هنردوست برآمده است. پدرش «منوچهر نیستانی» از شاعران معاصر ایران و برادر بزرگ‌ترش «توکا» هم کارتونیستی خوش‌قریحه است. مانا نیستانی یک روز صبح که از خواب بیدار شد فهمید زندگی‌اش از این‌رو به آن‌رو شده و پس از یک دوره احضار، بازداشت، زندان و فراز و نشیب سرانجام ناچار به خروج از کشور شد. او در مستندی به نام «وقتی از او می‌پرسیم برای روزهای قرنطینه چه آثار سینمایی را می‌بیند می‌گوید:«انتخاب خیلی سخت است.

آخرین انتخاب این کارتونیست فیلم سینمایی درخشانی است از «آکیراکوراساوا» کارگردان ژاپنی با عنوان اینجا خرمن سرخ داشیل همت را که یک کتاب پلیسی است به فضای ژاپن دویست سیصد سال قبل برده: یک سامورایی سرگردان برحسب‌تصادف به شهری آفت‌زده می‌رسد که محل جنگ و رقابت خونین دو گروه گانگستر است. بازی که سامورایی با دو گروه راه می‌اندازد و اتفاقات متعاقب، قصه فیلم را شکل می‌دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ManaNeyestani A shot in the dark ترجمۀ درستترش میشه 'تیری در تاریکی' با ابراز ارادت به مانای نازنین 😉

ManaNeyestani گزارش به این بی معنایی ندیدم!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاریکاتور هفته | DW | 11.05.2020وقتی که ارتش جور گند‌کاری سپاه را به دوش میکشد حالا ببین کی گفتم، چن وقت دیگه که آبا از آسیاب افتاد، رائفی پور میاد میگه این کار اسرائیل و آمریکا و فراماسون ها بوده، چون زمانی کهCovid19 تو دنیا پخش شده ۱۹ نفر از ملوانا کشته شدن. Covid 19=19 کشته Ohh
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آیا لامپ‌های فرابنفش برای مقابله با کرونا روشن می‌شوند؟آیا می‌توان از نوع جدیدی از لامپ‌های فرابنفش در ایستگاه‌ها، هواپیماها، فرودگاه‌ها و مدارس برای از بین بردن ویروس‌های خطرناک استفاده کرد و نحوه مبارزه با کووید ۱۹ را تغییر داد؟ شایدم سپاه خودمون این سیستم و کشف کرده که تو تلویزیون هم نشون دادن ؟؟؟!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روایت اروپایی‌هایی که نمی‌خواهند قرنطینه پایان یابدیورونیوز از بینندگان و خوانندگان اروپایی‌اش پرسیده است که با بازگشت روند زندگی به حالت عادی و برداشته شدن محدودیت‌ها، برای چه چیز قرنطینه دوران کرونا دلشان تنگ می شود؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خاک، خوزستان را فرا می‌گیردخاک، خوزستان را فرا می‌گیرد مدیرکل هواشناسی خوزستان: پایش توده گسترده گرد و خاک با منشاء کشور عراق در ۲۴ ساعت گذشته نشان می‌دهد که این توده در حال نزدیک شدن به مرزهای استان خوزستان است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روایت تلاش منافقین برای جذب شجریان و بازرگان!«سازمان مجاهدین خلق»، امروز برای همه تقریبا نامی آشناست که واژگانی چون جنایت، ترور، وطن‌فروشی را در ذهن مردم تداعی می‌کند اما هنوز ناگفته‌های بسیاری در مورد سازمان یا همان فرقه رجوی وجود دارد. کص نگو مومن ! جمع_کنید_کاسه_کوزه_تون برو دوغتو بنوش ! جمع_کنید_کاسه_کوزه_تون . از جمهوری عسلامی منافق‌تر پیدا می‌کنید؟ . مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاظمی در گفتگو با روحانی: عراق کمک‌های ایران را فراموش نمی‌کندپیش از این نخست وزیر عراق در دیدارهایی با سفیران ایالات متحده و ایران تاکید کرده بود که کشورش اجازه نخواهد داد «تا پایگاهی برای حمله یا تعدی به کشورهای همسایه شود.» BlackMetalVahid البته ما هم کمک های شیمیائی رژیم آلمان به صدام رو فراموش نمیکنیم☺
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »