سرگردانی دو هزار زائر ایرانی در مرز مهران

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ایران و عراق پیشتر اعلام کردە بودند کە زائران اربعین فقط از طریق فرودگاە‌های بین المللی اجازە ورود بە عراق را دارند.

بیش از دو هزار زائر ایرانی در مرز مهران سرگردان شده‌اند. برخی رسانە‌های ایران می‌گویند مصطفی کاظمی، نخست وزیر عراق، دستور تسهیل امور زائران ایرانی اربعین در این مرز را صادر کردە است.

خبرگزاری تسنیم وابستە سپاە پاسداران بە نقل از یک وب‌سایت عراقی گزارش دادە است کە مصطفی کاظمی، نخست وزیر عراق، دستور «تسهیل امور زائران» در مرز مهران را صادر کردە است. تاکنون مقامات و خبرگزاری‌های رسمی عراق این خبر را تایید نکردەاند. ایران می‌گوید حضور مردم در مرز مهران در نتیجه انتشار شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر باز بودن این گذرگاه مرزی بودە است.

لغو مجوز پرواز یک شرکت هواپیمایی عراقی به دلیل بی‌توجهی بە لزوم دریافت ویزای رسمی و تصاویر منتشر شدە در شبکەهای اجتماعی از انتقال مسافران با یک هواپیمای دو طبقە باری و بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از جملە این حواشی بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دو هزار خر

مگر نمیگن سگ کردانی جرم هست

دوهزارتا ادمی که وسط پاندمی میرن اونجا واقعا اسمشون چیه؟ همونجا پناهنده بشن بمونن بهتره

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آزادی دو کانادایی پس از هزار روز حبس در چین؛ استقبال وزیر خارجه آمریکا🔺 آزادی دو کانادایی پس از هزار روز حبس در چین؛ استقبال وزیر خارجه آمریکا ◾ این دو شهروند کانادا که به دلیل یکی بودن نام کوچک‌شان از آنها با عنوان «دو مایکل» یاد می‌شود، برای مدت بیش از دو و نیم سال در چین زندانی بودند. ⬇ بیشتر بخوانید: سلام
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تاکید وزیران امور خارجه ایران و ارمنستان برای همکاری‌های دو کشور در نفت و انرژیحسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران و «آرارات میرزویان» وزیر خارجه ارمنستان در دیداری در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد به بحث و گفت‌وگو در خصوص روابط میان دو کشور پرداختند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دادگاه انقلاب شیراز دو شهروند بهائی را ممنوع الخروج و به زندان محکوم کرد🔺دادگاه انقلاب شیراز دو شهروند بهائی را ممنوع الخروج و به زندان محکوم کرد ▪️سروش آبادی و کیانا شجاعی، که هر دو ساکن شیراز هستند، از سوی شعبه یک دادگاه انقلاب این شهر به سه سال و سه ماه زندان، و دو سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم شدند ⬇️ بیشتر بخوانید: بهتر است که بنویسیم مرگ بر شیعه متعفن کافر...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سرنگونی دو پهپاد انفجاری حوثی‌ها توسط سامانه دفاع هوایی سعودیسامانه دفاع هوایی سعودی، شنبه 25 سپتامبر موفق به ره‌گیری و سرنگونی دو پهپاد انفجاری حوثی‌ها شد که به سوی خاک این کشور شلیک شده بودند.فرماندهی نیروهای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شمار متقاضیان پناهندگی در اتحادیه اروپا دو برابر شد | DW | 25.09.2021اداره آمار کمیسیون اروپا اعلام کرده است که بین ماه‌های آوریل و ژوئن ۲۰۲۱ درخواست پناهندگی در اتحادیه اروپا به ۱۰۳ هزار و ۸۹۵ نفر رسیده است. سوری‌ها و شهروندان افغانستان بیشترین تقاضای پناهندگی را داشتند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دو افغانستان رو در روی هم، پرگاربرنامه این هفته پرگار: دو افغانستان رو در روی هم در هفته‌های اخیر دو افغانستان متفاوت به هم خیره شدند‌. افغانستان تظاهرکنندگان برابری خواه با افغانستان طالبان صاحب قدرت. مواجهه طالب مصمم به حفظ قدرت و فعال مدنی برابری‌خواه چه آینده‌ای دارد؟ آقای مجری مث که با اشعار حافظ حال نمیکنهههه
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »