سرکوب مخالفان و اقلیت‌ها در میانمار؛ صدها نفر کشته و ۱۲ هزار نفر آواره شده‌اند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

«اقدامات غیرانسانی آنها [کودتاچیان] علیه غیرنظامیان غیر مسلح، باعث مرگ بسیاری از افراد از جمله كودكان و دانش‌آموزان شده است.»

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دولت کودتا در میانمار با محدودتر کردن دسترسی به اینترنت به سرکوب خونین معترضان ادامه داده و حملات هوایی ارتش این کشور به برخی محل‌های سکونت اقلیت‌ها نیز سبب آوارگی هزاران نفر شده است.

خبرگزاری رویترز به نقل از پایگاه خبری «میانمار اکنون» اعلام کرد تیراندازی نیروهای پلیس در روز شنبه ۳ آوریل (۱۴ فروردین) به سوی جمعیت معترض در شهر مونیوا در مرکز کشور به مرگ ۳ نفر انجامیده است. یک نفر در باگو، شهر دیگری در مرکز و یک نفر دیگر نیز در تاتون واقع در جنوب کشور به ضرب گلوله کشته شدند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اقليت نيستن مخالف ارتش اند رهبر شان ريس كشور بود قبل باز داشت و همچنان در زمان حكومت رهبر جاهل شان اقليت هاي كشور شان را آتش مي زدن و جهان تماش مي كرد. حد اقل رسانه بايد حافظه تاريخي بايد داشته .

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کودتا و سرکوب تظاهرات در میانمار؛ مردی با سری خونین بر دوش مخالفاندر این ویدئو یکی از مخالفان که از ناحیه سر دچار خونریزی است بر دوش همقطارانش حمل و از صحنه درگیری به بیرون برده می‌شود
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بلاروس؛ آیا لوکاشنکو جبهه مخالفان خود را با موفقیت سرکوب کرده است؟بعد از تظاهرات گسترده خیابانی در بلاروس، مدتی است که این اعتراضات فروکش کرده است. به نظر می‌رسد رئيس جمهوری بلاروس توانسته شرایط را تحت کنترل خود در آورد. تنها بلاروس نیست روسها تمام اروپا زیرتاثیرخود آورده ازطرف دیګر درانتخابات های امریکا وه دیګر کشورها شعاردادن تقلوب درانتخابات دمکراسی غربی را زیرسوال برده . Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سرکوب صدای مخالفان؛ مسکو شبکه‌های اجتماعی را به دادگاه می‌کشانددر حالی که الکسی ناوالنی رهبر مخالفان روسیه هفته‌هاست در زندان به سر می‌برد، خبرها از مسکو حاکی از آن است که مقامات کرملین در تلاش هستند تقاضاها و درخواست تجمعات برای آزادی وی را در سطح رسانه‌های اجتماعی ساکت کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کشته شدن چند نفر در درگیری سپاه پاسداران با مخالفان حکومت در سلماس
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سانسور و سرکوب هفتگی؛ کسری نوری، درویشی که به دلیل اطلاع‌رسانی در معرض خطر است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »