سرژیک تیموریان از دنیا رفت؛ از آن‌دو یکی ماند

08/06/1399 03:51:00 ب.ظ

سرژیک_تیموریان، پس از ۲ ماه زندگی در کما، ساعاتی پیش از دنیا رفت. فوتبالش را از آرارات آغاز کرد، به استقلال پیوست و پس از ۲ فصل بازی در ماینتس_آلمان، در پی مصدومیت شدید، فوتبال را برای همیشه کنار گذاشت. گزارش younesipour 👇 اخبار_ایران گزارش_ورزشی

سرژیک تیموریان را نسل جدید هواداری فوتبال ایران با لقب «برادر آندو» می‌شناسند. برادر کوچک‌ترش «آندرانیک تیموریان» است که بیش از ۱۰۰ بار پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را بر تن کرد.

اما سرژیک در روزهایی فوتبالش متولد شد و به بلوغ رسید که آسمان فوتبال ایران لبریز از ستا‌ره‌های درخشان و استعدادهای تکامل‌یافته بود. همین حضورش در تیم ملی فوتبال را دشوار می‌کرد.

هافبک دفاعی بود؛ قلدر، جنگنده و تو‌پ‌گیر. همه خصوصیاتش را هم به برادرش سپرد. سرژیک خرداد سال ۱۳۵۳ در محله ارمنی‌نشین نارمک به دنیا آمد. خانه پدری‌شان، خانه‌باغی بود که سال‌ها بعد وقتی آندرانیک وضع و اوضاعی بهتر پیدا کرد، کوبیدند و ساختند تا خانواده همگی دور هم جمع باشند.

فوتبالش را از «آرارات» آغاز کرد؛ باشگاه اختصاصی ارامنه فوتبال ایران که آن روزها برای فوتبال ایران استعداد پرورش می‌داد. سال ۱۳۷۴ مرحوم «ناصر حجازی» او را پسندید و از آرارات به «استقلال» آورد. در اولین حضورش با پیراهن استقلال، ۳۰ ثانیه پس از آن‌که وارد زمین شده بود، پنالتی حساس تیمش در جام حذفی را به تیر دروازه کوبید تا استقلال حذف شود. اما این دلیلی نشد که طی دو فصل حضور در این باشگاه، به یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین بازیکنان خط میانی این تیم تبدیل نشود. headtopics.com

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

سرژیک تیموریان درگذشت- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimبازیکن اسبق استقلال درگذشت سرژیک_تیموریان بازیکن سابق آرارات، استقلال، ماینس آلمان و برادر آندرانیک تیموریان، درگذشت وی مدتی به دلیل تصادف در کما بود

فوری؛ سرژیک تیموریان درگذشتهافبک سابق استقلال و برادر آندرانیک تیموریان جان به جان آفرین تسلیم کرد.

سرژیک‌ تیموریان درگذشتسرژیک‌ تیموریان درگذشت سرژیک تیموریان بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال امروز (شنبه) پس از گذشت دوره‌ی کما به علت تصادفی که ماه گذشته داشت، درگذشت

درآمد چین از صادرات کفش بیشتر از درآمد ما از نفت است!درآمد چین از صادرات کفش بیشتر از درآمد ما از نفت است! رئیس اتحادیه کفش‌ ماشینی و لاستیکی تهران، درآمد ارزی فروش نفت برای ایران را سالانه ۲۰ تا ۳۰ میلیارد دلار اعلام کرد و گفت: این در حالی است که در کشور چین، صنعت کفش سالانه ۸۰ میلیارد دلار ارزآوری دارد.

ظریف: دولتمردان آمریکا نه فهمی از حقوق دارند و نه از سازمان ملل چیزی می‌دانندوزیر امور خارجه کشورمان در توییتی تلاش‌های آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل از طریق تهدید را محکوم کرد.

شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن از کناره‌گیری از سمت خود به خاطر بیماری خبر دادشینزو آبه، نخست وزیر ژاپن از کناره‌گیری از سمت خود به خاطر بیماری خبر داد نخست وزیر ژاپن اعلام کرده که مشکل سلامتی او تا اوایل سال جاری تحت کنترل بوده است، اما در ژوئن هنگامی که او برای معاینه سالانه رفته بود، متوجه شد که این بیماری دوباره بازگشته است.