سرویس امنیت ملی آذربایجان 4 تروریست را دستگیر کرد

19/07/1398 06:14 ب.ظ

سرویس امنیت ملی جمهوری آذربایجان 4 نفر را به اتهام فعالیت های تروریستی در افغانستان و سوریه دستگیر کرد. - خبرگزاری آناتولی

سرویس امنیت ملی جمهوری آذربایجان 4 نفر را به اتهام فعالیت های تروریستی در افغانستان و سوریه دستگیر کرد. - خبرگزاری آناتولی 11.10.2019 باکو/خبرگزاری آناتولی سرویس امنیت ملی جمهوری آذربایجان طی بیانیه‌ای اعلام کرد که 4 نفر به اتهام فعالیت های تروریستی در افغانستان و سوریه دستگیر شدند.

در این بیانیه آمده است: «بهرام گلعلی‌اف (48 ساله) با نام رمز ابراهیم داغستانی، که در سال 2003 به افغانستان رفته و به گروه های تروریستی پیوسته بود، در پاکستان دستگیر و به جمهوری آذربایجان استرداد شد.

وی متخصص مواد منفجره شیمیایی است و برای گروه های مختلف تروریستی مواد منفجره تهیه کرده و آموزش‌های لازم را ارائه می داد.» در ادامه این بیانیه تصریح شده است: در نتیجه تحقیقات، دو نفر دیگر که با گلعلی‌اف در ارتباط بوده اند نیز توسط سازمان امنیت ملی آذربایجان دستگیر شدند. همچنین مشخص شد که این افراد در مرز افغانستان و پاکستان آموزش جنگی دیده و سپس با گروه تروریستی که به آنها وابسته هستند به سوریه رفته و در درگیری‌های این کشور حضور داشته اند.

علاوه بر این سه نفر، یک نفر دیگر نیز که به سوریه رفته و به گروه های تروریستی پیوسته بود، دستگیر شده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

حمله به نفتکش ایرانی بسیار مشکوک است/ از رژیم صهیونسیتی تا جنگ‌طلبان آمریکایی در مظان اتهام هستند/ کمیسیون امنیت ملی موضوع را پیگیری می‌کندیک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به حادثه رخ داده در خصوص نفت کش ایرانی گفت: این اقدام بسیار مشکوک است و می‌تواند عوامل مختلفی اعم از رژیم صهیونسیتی و جنگ‌طلبان آمریکایی که بعضاً رفتارشان با سیاسیون این کشور متفاوت است، را در برگیرد.

شورای امنیت بیانیه‌ای که خواستار بازگشت ترکیه به دیپلماسی است را بررسی می‌کننداعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد در حال بررسی پیش‌نویس بیانیه‌ای هستند که از ترکیه می‌خواهد حملات

هشدارهای پلیس امنیت اقتصادی به زائران اربعینجانشین رییس پلیس امنیت اقتصادی ناجا هشدارهایی را در مورد نحوه تامین ارز در کشور عراق و ورود کالاهای ممنوعه به کشور به زائران اربعین ارائه کرد.

اعضای شورای امنیت از ترکیه خواستند عملیات سوریه را متوقف کندنمایندگان کشورهای اروپایی عضو شورای امنیت سازمان ملل متحد از عملیات ارتش ترکیه در مناطق کردنشین شمال شرقی سوریه اظهار 'نگرانی' کرده و از دولت ترکیه خواسته اند که به این اقدام 'یکجانبه' خاتمه بدهد. turkey_is_a_terrorist_state support_kurdistan support_rojava Kurds saveRojava Trump آمریکا و روسیه وتو کردند این احمق اردوغان نمیدونه داره وارد چه چاله دامی میشه

پرونده حمله نظامی ترکیه به سوریه روی میز جلسه فوری شورای امنیتخبرنگار العربیه از نیویورک گزارش داد که روز پنج‌شنبه 10 اکتبر 2019 شورای امنیت جلسه فوری برای بررسی با مخالفت روسیه و آمریکا بی نتیجه پایان یافت تو کوس ننه پادشاه عربستان و اردوغان ریدم بچه کش ها این حمله اشتباه بوده!! خونریزی میشود!! ترکیه باید برود بیرون!!

واکنش‌های بین‌المللی به اقدام نظامی ترکیه: فرانسه موضوع را به شورای امنیت می‌بردماتیوس ماتجیلا، سفیر آفریقای جنوبی در سازمان ملل که ریاست موقت شورای امنیت را بر عهده دارد، روز فرانسه گ...ه خورد