امنیت, اسرائيل, ایران, حزب‌الله, لبنان, ایران, اسرائيل, شین بت, Newsletter

امنیت, اسرائيل

سرویس امنیت داخلی اسرائيل می‌گوید چند هسته تروریستی مرتبط با ایران و حزب‌الله را در کرانه باختری متلاشی کرد

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

21/07/2020 09:31:00 ب.ظ

🔺سرویس امنیت داخلی اسرائيل می‌گوید چند هسته تروریستی مرتبط با ایران و حزب‌الله را در کرانه باختری متلاشی کرد ⚡️سرویس امنیت داخلی اسرائيل ، می‌گوید که تهران و حزب الله لبنان به فلسطینی‌هایی که قصد حمله به اهداف اسرائيل ی داشتند، پول و آموزش داده بودند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

به گزارش رسانه های اسرائيلی در روز سه شنبه ۳۱ تیر، سرویس امنیت داخلی اسرائيل، «شین بت» می‌گوید که تهران و حزب الله لبنان به فلسطینی‌هایی که قصد داشتند به اهداف اسرائيلی حمله کرده و یک سرباز اسرائیلی را گروگان بگیرند، پول و آموزش داده بودند.به گفته این سازمان، این هسته‌های تروریستی فلسطینی سعی داشتند علیه اهداف اسرائيلی در کرانه باختری و همچنین در داخل اسرائيل، حملات تروریستی انجام دهند.

نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند

به گفته شین بت، آنها سعی داشتند با گروگان گرفتن یک سرباز اسرائیلی از او به عنوان اهرم فشار برای آزادی زندانی‌های خود استفاده کنند.به نوشته تایمز اسرائیل، شین بت می‌گوید نیروهای امنیتی اسرائيلی ۱۰ عضو دو هسته تروریستی این گروه را دستگیر کردند. ادامه مطلب: VOA Farsi »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

حاکمیت و امنیت ملی ایران و عراق به هم گره خورده است🔻دکتر روحانی و نخست وزیر عراق تاکید کردند: 🔹حاکمیت و امنیت ملی ایران و عراق به هم گره خورده است 🔹تشکیل کمیته پیگیری برای تسریع در اجرای توافقات مشترک ایران و عراق 🔹حفظ وحدت ملی و مرزهای سیاسی در عراق مورد تاکید دو کشور است 🔻رئیس جمهور در نشست خبری با نخست وزیر عراق: 🔹ایران و عراق مصمم هستند حجم مبادلات تجاری دو کشور را به 20 میلیارد دلار ارتقاء بخشند 🔹سفر الکاظمی، نقطه عطفی در توسعه روابط ایران و عراق به عنوان دو کشور دوست و برادر خواهد بود

نهضت قطعه‌سازی در هوانیروز نیاز ما را به قطعات سایر کشورها برطرف کرده استفرمانده کل سپاه، گفت: پایگاه‌های هوانیروز در اقصی نقاط کشور در حال گسترش هستند و امروز درآمایش سرزمینی و آرایش دفاعی هوانیروز به وضعیت بسیار مناسبی رسیده‌ایم، این تلاش ها ادامه دارد و ما هرگز متوقف نخواهیم شد.

رئیسی: اعتراض را باید شنید اما خط قرمز ما اغتشاش و ناامنی استابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه ایران ، می‌گوید 'اعتراض را باید شنید اما خط قرمز ما اغتشاش و ناامنی و به هم ریختن کشور است'. آقای رئیسی در جلسه شورای عالی قوه قضائیه گفته است که 'فضاسازی‌ها و جوسازی‌ها تاثیرگذار نیست و بنای دستگاه قضایی بر صدور رای بر مبنای شرع و قانون است'. اخیرا اجرا و صدور چند حکم اعدام به ویژه برای سه نفر از متهمان اعتراض‌های آبان ماه ۱۳۹۸ خبرساز شده بود.

میرسلیم می‌گوید مدارکی را علیه قالیباف به قوه قضائیه داده استمصطفی میرسلیم، نماینده مجلس ایران ، گفته است که مدارک مربوط به 'رشوه ۶۵ میلیارد تومانی' که مربوط به دوره تصدی محمدباقر قالیباف در شهرداری تهران می شود را به قوه قضائیه تحویل داده است. سه سال پیش محمدعلی نجفی شهردار وقت تهران هم گفته بود اسنادی دال بر تخلفات مالی دوره ۱۲ ساله شهرداری تهران را به قوه قضائیه داده است.

میرسلیم اسنادی را علیه قالیباف به قوه قضائیه تحویل داده است | DW | 20.07.2020مصطفی میرسلیم، نماینده اصولگرای مجلس، از ریاست کمیسون اصل نود انصراف داده و اعلام کرده که اسناد مربوط به رشوه ۶۵ میلیاردی برای انجام نشدن تحقیق و تفحص پیرامون فساد دوران شهرداری قالیباف را به دستگاه قضایی ارائه داده است.

برایان هوک: ایران و چین، دوقلوهای خودکامه‌ای که جهان خطرشان را شناخته استبرایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران ، جمهوری اسلامی و چین را دوقلوهای خودکامه‌ای خواند که به دلیل مجموعه‌ای از اشتراکات مخرب به یکدیگر نزدیک شدند و گفت کشورهای جهان بیش از هر زمانی به این خطر آگاه شده‌اند.