سرنگونی یک فروند پهپاد بر فراز حومه جنوبی دمشق

29/06/1398 08:41 ق.ظ

منابع رسمی در سوریه از ساقط شدن یک فروند پهپاد مهاجم بر فراز حومه جنوبی دمشق خبر دادند.

منابع رسمی در سوریه از ساقط شدن یک فروند پهپاد مهاجم بر فراز حومه جنوبی دمشق خبر دادند. خبرنگار شبکه تلویزیونی «الاخباریه» سوریه تصریح کرد، پدافند هوایی ارتش پهپاد مهاجم را قبل از رسیدن به هدفش، رصد و منهدم کرد.

خبرنگار شبکه تلویزیونی «الاخباریه» سوریه تصریح کرد، پدافند هوایی ارتش پهپاد مهاجم را قبل از رسیدن به هدفش، رصد و منهدم کرد.

ادامه مطلب:
ilnanews »

سقوط یک فروند اف ۱۶ بلژیکی در غرب فرانسهبرخی منابع خبری می‌گویند که یکی از خلبان‌ها پس از خروج اضطراری بر روی کابل‌ فشار قوی برق فرود آمده است.

انتشار یک عکس قدیمی از نخست وزیر کانادا با صورت تیره جنجالی شد♦️انتشار یک عکس قدیمی از نخست وزیر کانادا با صورت تیره جنجالی شد ⚡️جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا پس از جنجالی شدن یک عکس قدیمی خود که با لباس یکی از شخصیت داستانی والت دیزنی و با صورت تیره دیده می‌شود، عذرخواهی کرده است. خیلی گوه این مرتیکه دنیای بی حساب کتاب همینه علی بابا هم میشه نخست وزیر

سعودی در نامه‌ای به شورای امنیت: با یک حمله سازمان‌یافته تروریستی مواجه‌ایمپادشاهی عربی سعودی با ارسال نامه‌ای به شورای امنیت سازمان ملل متحد تأکید کرد که با یک حمله تروریستی گاو شیرده باید بیشتر به اربابان شیر بدهد سقوط رژیم جنایتکار عربستان بسیار نزدیک است

آمریکا: قصد تشکیل یک ائتلاف بین‌المللی علیه ایران را داریم

احداث یک مرکز درمانی مجهز توسط اندونزی در افغانستاندولت اندونزی یک درمانگاه سه‌طبقه‌ و بسیار مجهز را در شهر کابل احداث و به وزارت بهداشت افغانستان واگذار کرد. - خبرگزاری آناتولی

یک خبرنگار ایرانی نوشت: جمهوری اسلامی به رسانه‌ها دیکته می‌کند، صداوسیما یکه‌ می‌تازد

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه( سانا)، پدافند هوایی ارتش سوریه، شب گذشته یک فروند پهپاد را بر فراز شهرک «عقربا» در حومه جنوب غربی دمشق، پایتخت سرنگون کرد.

خبرنگار شبکه تلویزیونی «الاخباریه» سوریه تصریح کرد، پدافند هوایی ارتش پهپاد مهاجم را قبل از رسیدن به هدفش، رصد و منهدم کرد.

طی ماه‌های گذشته ده‌ها پهپاد به سمت ساحل سوریه و به سمت مواضع ارتش در حومه شمالی حماه حمله کردند که در مقابل، سامانه‌های دفاع هوایی ارتش سوریه و روسیه تمامی آنها را ساقط و تلاش‌ها برای حمله به پایگاه «حمیمیم» روسیه و مواضع نظامی سوریه را خنثی کردند.