سرنگونی یک پهپاد اسرائیل در غزه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نیروهای گردان شهید ابوعلی مصطفی شاخه نظامی جبهه آزادی‌بخش مردم فلسطین یک پهپاد متعلق به اسرائیل را ساقط کردند. - خبرگزاری آناتولی

نیروهای گردان شهید ابوعلی مصطفی شاخه نظامی جبهه آزادی‌بخش مردم فلسطین یک پهپاد متعلق به اسرائیل را ساقط کردند.نیروهای گردان شهید ابوعلی مصطفی، شاخه نظامی جبهه آزادی‌بخش مردم فلسطین در غزه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تک تیراندازان یک پهپاد جاسوسی متعلق به اسرائیل را سرنگون و ضبط کردند.این درحالیست که هنوز اسرائیل در این خصوص اطلاعیه‌ای منتشر نکرده است.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» نیز روز سه شنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: یک فروند پهپاد اسرائیل را که برای انجام ماموریتی ویژه به غزه ارسال شده و دستگاهی بر روی آن نصب شده بود،‌ در شهر رفح در جنوب نوار غزه سرنگون کردیم.گفتنی است، دو میلیون نفر از شهروندان فلسطین بر اثر محاصره زمینی، هوایی و دریایی اسرائیل از سال 2006 تاکنون در نوار غزه با فاجعه انسانی مواجه هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حوثی ها: با ۱۰ پهپاد به تاسیسات نفتی آرامکو عربستان حمله کردیممقامات دولتی عربستان در نخستین واکنش به این انفجارها بدون اشاره به علت و منشا اصلی آنها گفته بودند که آتش سوزی در بقیق مهار شده و اوضاع تحت کنترل درآمده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله سخنگوی قوه قضاییه به «دختر آبی» یک هفته بعد از مرگ او؛ «تعادل روانی نداشت»🔺حمله سخنگوی قوه قضاییه به «دختر آبی» یک هفته بعد از مرگ او؛ «تعادل روانی نداشت» ⚡️بعد از چندبار تغییر ادعاهای مقام‌های قضایی و امنیتی جمهوری اسلامی، سخنگوی قوه قضائیه ایران با برخورد قضایی با دختر_آبی، گفت که وی «دارای شخصیت متعادلی» نبود. تو ایران هیچی تعادل روانی نداره. یه نسل افسرده و عقده ای و سرگردان هستیم تعادل نداشته،دوتاليسانس گرفته بود!!!يكم شرف داشته باشيد،يكم.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هویت یک زن دانشگاهی بازداشت شده در ایران مشخص شدهویت یک زن بریتانیایی-استرالیایی که در ایران به 10 سال حبس محکوم شده است، کایلی مور-گیلبرت اعلام شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یک نماینده مجلس: تغییر در ارتباط با زنان ایران از داخل اتفاق می‌افتددر حالی که در روزهای اخیر احکام سنگین علیه فعالان زن در ایران صادر شده و موضوع مرگ «دختر آبی» سر و صدا برپا کرده است، طیبه سیاووشی، نماینده مجلس معتقد است که اگر قرار است تغییری در موضوعاتی مانند حضور زنان به ورزشگاه‌ها یا حجاب رخ دهد باید از داخل ایران اتفاق بیافتد. گزارش یورونیوز را بخوانید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پلیس روسیه در یک نمایش قدرت بعد از انتخابات، به دفاتر مخالفان پوتین حمله کردپلیس روسیه در یک نمایش قدرت بعد از انتخابات ، به دفاتر مخالفان پوتین حمله کرد لئونید ولکوف، استراتژیست ارشد نوالنی، در یادداشتی در فیسبوک نوشت: «سرکوب سیاسی گسترده امروز، تلاشی برای مداخله در سناریویی غیرقابل پرهیز است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حامیان دولت محلی هنگ‌کنگ در یک مرکز خرید تجمع کردندصدها نفر از حامیان دولت محلی هنگ‌کنگ با خواندن آواز و در دست داشتن پرچم چین در یک مرکز خرید جمع شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »