سرنوشت نامعلوم نوزاد افغان در دست نظامیان آمریکایی

17/08/1400 08:09:00 ب.ظ

سرنوشت نامعلوم نوزاد افغان در دست نظامیان آمریکایی با گذشت دو ماه هنوز از نوزادی که توسط خانوداه‌اش در خلال تسلط طالبان به شهر کابل به نظامیان آمریکایی حاضر در فرودگاه این شهر سپرده شده بود، خبری دریافت نشده است.

با گذشت دو ماه هنوز از نوزادی که توسط خانوداه‌اش در خلال تسلط طالبان به شهر کابل به نظامیان آمریکایی حاضر در فرودگاه این شهر سپرده شده بود، خبری دریافت نشده است. - خبرگزاری آناتولی 08.11.

2021 نیویورک/ خبرگزاری آناتولی با ورود نیروهای طالبان به کابل، پایتخت افغانستان شمار زیادی از خانواده‌های افغان شهر را ترک کرده و بخشی نیز روانه فرودگاه کابل شده بودند تا با استفاده از حداقل فرصت موجود بتوانند به همراه نظامیان آمریکایی که در آستانه خروج از این کشور بودند، شهر خود را ترک کنند.

در این میان، میرزا علی احمدی از کارکنان سفارت آمریکا در کابل نوزدهم اوت نوزاد دو ماهه خود را از داخل میله‌های محافظ فرودگاه به نظامیان آمریکایی سپرد. به گزارش رویترز، احمدی که به همراه همسر و چهار فرزندش سوار هواپیمای تخلیه آمریکایی شده بود، با گذشت بیش از دو ماه هنوز خبری از نوزاد خود دریافت نکرده است.

بر این اساس، این خانواده که از طریق قطر و آلمان راهی پایگاه «فرث بلیس» تگزاس شده بودند، همچنان در جستجوی نوزادشان هستند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

کرونا در ایران: سایه ورود احتمالی به یک موج جدید کرونا در کشوربنا به اعلام روز یکشنبه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران در یک شبانه روز گذشته ۱۲۶ نفر بر اثر کرونا جان باختند و ۷۵۵۴ نفر نیز به این بیماری مبتلا شدند. سایه مثل حباب است که در تورم مشاهده شد پس نگرانی ندارد بخصوص که این روزها بیشتر هوا ابریست و سایه دیده نمیشود

تاکید مقامات هیوستون در تگزاس بر تحقیقات درباره مرگ هشت نفر در یک کنسرت موسیقی رپ در این شهرازدحام و فشار جمعیت به مرگ ۸ نفر در کنسرت ترویس اسکات، خواننده رپ در شهرو هیوستون تگزاس منجر شد. مقامات می‌گویند تحقیقات درباره دلیل این حادثه را آغاز کرده‌اند. 😅😅

نظرسنجی به سبک ثروتمندترین فرد جهان؛ فروش ۱۰٪ از سهام ایلان ماسک در تسلا رای آوردنزدیک به ۵۸ درصد از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی توئیتری ایلان ماسک به گزینه فروش ۱۰ درصد از سهام او در تسلا رای موافق دادند.

اقامه نماز شکر در شوشا در اولین سالگرد پیروزی نبرد قره‌باغ

حضور وزیر دفاع ترکیه در مراسم روز پیروزی در پایتخت آذربایجانوزیر دفاع ملی ترکیه با حضور در مراسم «روز پیروزی» در باکو اعلام کرد که برای برقراری صلح و ثبات در منطقه تلاش خواهیم کرد. - خبرگزاری آناتولی Təbrik edirik zəfər günün

افزایش بی‌سابقه شاخص ابتلا به ویروس کرونا در آلمان | DW | 08.11.2021شاخص ابتلا به ویروس کرونا در آلمان برای نخستین بار از زمان همه‌گیری این ویروس از مرز ۲۰۰ در یکصدهزار نفر جمعیت عبور کرد. رئیس اتحادیه جهانی پزشکان از ستمی سخن می‌گوید که مخالفان واکسیناسیون به جامعه روا می‌دارند.