سرنوشت تلخ دختر نوجوانی که از خانه گریخت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شیما_صباگردی_مقدم بعد از ۳ بار گریختن از خانه و اعتیاد به مواد_مخدر، ربوده شد و سپس به قتل رسید. مقام‌های ایران با وجود هشدارهای فراوان هنوز هم از ارائه آمار درباره فرار_دختران سر باز می‌زنند. گزارش ماهرخ غلامحسین‌پور 👇 Mahrokhbanoo اخبار_ایران

ویدئویی از پدر یک دختر نوجوان که ماجرای ناپدید شدن فرزندش و احتمالا قتل او به دست یک توزیع‌کننده مواد مخدر را شرح می‌دهد در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شود.«شیما صباگردی مقدم»، چهارده سال و اندی داشت و تنها فرزند خانواده و عزیزدردانه پدر و مادرش بود. این خانواده در محله نارمک تهران زندگی می‌کرد.

شیما برای بار سوم هم از خانه گریخت. جست‌وجوهای خانواده برای یافتن او دوباره شروع شد و این بار مژدگانی صد میلیون تومانی نیز اعلام شد. پدر شیما نیز با انتشار ویدیوهایی خطاب به دخترش گفت چشم انتظار بازگشتش به خانه است و هر خطایی از او سر زده باشد هم برایش مهم نیست. «نیما ستارزاده»، روانشناس بالینی، به ایران وایر می‌گوید ماجرای شیما یک مورد استثنایی نیست و موارد مشابه دیگری نیز روی می‌دهد.

نیما ستارزاده با اشاره به اینکه والدین به طور طبیعی در شرایط مشابه ممکن است به شدت خشمگین باشند می‌گوید : «طبیعی است که دور باطل و سختی که فرزند نوجوانشان آن‌ها را درگیر کرده از مرحله نخست فرار تا قضاوت و طعنه‌ها و کنایه‌های جامعه اطراف و دلشوره‌هایی که ممکن است یک والد متحمل شود، تا فرار دوباره اش، آن‌ها را خسته و پریشان کرده باشد، اما باید نهایت تلاششان را برای بازگردان نوجوان فراری به خانه ایی که امن‌ترین جای جهان است انجام بدهند چون کودکی که به دام اعتیاد کشیده شده به شدت در مقابل...

مشخصات این فرد بعدها این گونه اعلام می‌شود: بهلول، معروف به «حاج محمود»، ۶۲ ساله و متولد کلیبر آذربایجان شرقی.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.