سرنا ویلیامز و لوئیس همیلتون در بین مشتریان خرید چلسی | DW | 22.04.2022

02/02/1401 02:04:00 ب.ظ

سرنا ویلیامز، ستاره آمریکایی تنیس و لوئیس همیلتون، راننده انگلیسی تیم فرمول یک مرسدس، پیشنهاد خرید سهام باشگاه چلسی را مطرح کرده‌اند. این باشگاه پس از تحریم و مصادره اموال مالک آن به مزاینده گذاشته شده است.

سرنا ویلیامز، ستاره آمریکایی تنیس و لوئیس همیلتون، راننده انگلیسی تیم فرمول یک مرسدس، پیشنهاد خرید سهام باشگاه چلسی را مطرح کرده‌اند. این باشگاه پس از تحریم و مصادره اموال مالک آن به مزاینده گذاشته شده است. به کانال دویچه وله فارسی در اینستاگرام بپیوندید ارزش کُل سهام باشگاه چلسی بین ۲ تا ۳ میلیارد یورو...

به کانال دویچه وله فارسی در اینستاگرام بپیوندید ارزش کُل سهام باشگاه چلسی بین ۲ تا ۳ میلیارد یورو برآورد شده است. دولت بریتانیا تاکید کرده است که در چارچوب فروش سهام باشگاه چلسی، نباید هیچ گونه سود مالی به رومان آبراموویچ تعلق بگیرد.

فرآیند فروش سهام باشگاه اف.ث. چلسی از مارس ۲۰۲۲ آغاز شده است. در هفته‌های اخیر پیشنهادهای متعددی برای خرید این باشگاه ارائه شده‌اند. سرنا ویلیامز برنده بیش از ۲۰ عنوان قهرمانی در مسابقات گرنداسلم‌های تنیس زنان جهان است. لوئیس همیلتون نیز ۷ مقام قهرمانی رقابت‌های فرمول یک را در ویترین افتخارات خود دارد.

سرنا ویلیامز و لوئیس همیلتون قصد دارند در چارچوب پیشنهاد مارتین براتون برای خرید باشگاه چلسی سهیم شوند. براتون یکی از سه مشتریان اصلی برای خرید باشگاه چلسی است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.