سرمربی آمریکا: بازی سخت و جوانمردانه با ایران بهترین نشانه دوستی است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکا: *بازی سخت و جوانمردانه با ایران بهترین نشانه دوستی است *فکر می‌کنم همه چیز در پایان روز دیدار برابر ایران به فوتبال ختم می‌شود *سال‌ها به خاطر تنش سیاسی بین دو کشور با هم بازی نکرده بودیم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا و به نقل از CNN، قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برگزار شد و تیم ملی فوتبال ایران با تیم‌های انگلیس، آمریکا و نماینده اروپا در پلی‌آف هم‌گروه شده است. ایران و آمریکا در جام جهانی ۹۸ فرانسه برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر یک ایران به پایان رسید.

گرگ برهالتر سرمربی تیم ملی آمریکا درباره تقابل با ایران در جام جهانی گفت: فکر می‌کنم همه چیز در پایان این روز به فوتبال ختم می‌شود و بهترین نشانه دوستی که می‌توانید ایجاد کنید، رقابت سخت در زمین به شیوه‌ای جوانمردانه است و این همان چیزی است که جام جهانی درباره آن است. سرمربی تیم ملی آمریکا درباره شکست این تیم برابر ایران در جام جهانی ۹۸ فرانسه گفت:‌ این بازی را کاملا به یاد دارم. من برای یک شبکه تلویزیونی هلندی این بازی را تفسیر می‌کردم. این اولین باری بود که با آنها مسابقه دادیم. سال‌ها به خاطر تنش سیاسی بین دو کشور با هم بازی نکرده بودیم. آن بازی راهی برای گفتن این بود که در زمین فوتبال ما هنوز با هم دوست هستیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار اروپا به پکن درباره کمک به روسیه همزمان با افشای حملات سایبری چیندر روز انتشار گزارشی از حملات سایبری چین به اوکراین، مقامات اتحادیه اروپا روز جمعه به پکن در مورد هر گونه کمک به روسیه در تهاجم به اوکراین هشدار دادند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

صنعت خودرو ایران در سال ۱۴۰۰؛ به نام تحریم، به کام فساددرسال ۱۴۰۰ فساد‌ گسترده صنعت خودرو ایران در حالی نمایان شد که همچنان راه واردات خودرو بسته ماند، قیمت خودرو باز هم افزایش یافت و خودروسازان به انبار کردن خودروهای خود ادامه دادند. مادزدان ایرانیم کوسکشهای خندانیم فرزندان قرانیم💩💩💩💩پیروان محمد همون کوسکش قاتل کوسبازمامسلم خونخواریم کوسکش های ایرانیم ثروت ایران راارث پدرکوسکش خود میدانیم مابایدجبار باشیم بیرحموخونخوار باشیم برای حفظ قدرت بایدکه مسلم باشیم نابود باشی ایران اباد باشی غزه ویران باشی ایران
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نظرسنجی: ۶۷ درصد در ایران مخالف اداره کشور با قوانین دینی، ۵۲ درصد موافق نافرمانی مدنیبر اساس نتایج نظرسنجی موسسه گمان ۶۷ درصد جامعه ایران «ساختار و نظامی که بر اساس قوانین دینی اداره می‌شود» را بد ارزیابی کرده‌اند. یعنی فقط ۳۳درصد هنوز اولاغ میباشند نکنه شما هم چون علم الهدی هر دو رای زنان را یکی حساب کردید!! پس این مردم ده ها میلیونی در مناسبت‌های مختلف مثل 22 بهمن و روز قدس و سایر مناسبت‌ها در صحنه ها حضور دارند چه کسانی هستند، نظر سنجی های شما همان تعدادی از فیک های سازمان منافقین و منفور مردم ایران در آلبانی نیستند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: در مذاکرات اتمی با ایران اختلافات کمی باقی مانده است | DW | 01.04.2022سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، 'اختلافات اندک' مانع از توافق در مذاکرات احیای برجام شده است. ند پرایس مسئولیت تصمیم‌گیری در مورد موضوعات باقی‌مانده را بر عهده تهران دانسته است. مسائل جزیی مثل برداشته شدن تمام تحریمها و تعهد دادن آمریکا و راستی آزمایی ایران باز این ورود نکرده نشخوار کرد... بعضی ها جایگاه خودشون رو نمیدونن... یا به شدت پررویی میکنن... باید بی خیال چنین کسایی بود به همین سادگی
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جام جهانی فوتبال؛ هم‌گروهی ایران با آمریکا، انگلیس و برنده پلی‌آف اروپا | DW | 01.04.2022قرعه‌کشی مسابقات جام جهانی فوتبال سال ۲۰۲۲ برگزار شد و تیم ایران در گروه دو این مسابقات با تیم‌های آمریکا، انگلیس و برنده پلی‌آف اروپا همگروه شد. در پلی‌آف اروپا، برنده مسابقه اسکاتلند و اوکراین با ولز رقابت می‌کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جام جهانی قطر؛ ایران با آمریکا و انگلیس همگروه شددر جام‌جهانی فوتبال، تیم ملی فوتبال ایران در گروه دوم با تیم‌های ملی انگلیس، آمریکا و برنده مسابقه پلی‌آف اروپا که یکی از سه تیم اوکراین، ولز و اسکاتلند خواهد بود، همگروه شد. بنده بعنوان یک مفسر با سابقه فوتبال از بازیکنان ایران زمین سفارش میکنم تا شروع مسابقات جهانی ! شروع بیاد گیری شنا کنند !! بعد باختهای متوالی از قطر تا بندرعباس را شنا کنان برگردن ایران ایران ایران ایران ایران ایران ایران برای فیفا نقض حقوق بشر و سرکوب زنان توسط حکومت ها مهم نَمیباشد
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »