سرلشکر باقری: ۹۸ سال خاصی بود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

سرلشکر باقری: *۹۸ سال خاصی بود *چه کسی فکرش را می‌کرد که سال ۹۸ با آن سیل آغاز شده و در اواخر سال نیز ویروس کرونا شیوع پیدا کند *نیروی انتظامی در اجرای مسئولیت‌هایش سربلند عمل کرد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، سرلشکر پاسدار محمد باقری در بیست و چهارمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان و روسای نیروی انتظامی که به شکل ویدئو کنفرانس در سراسر کشور برگزار شد، گفت: این جلسه که به شکل ویدئوکنفرانس برگزار شده فرصتی است تا نکاتی را بیان کرده و با هم به اشتراک بگذاریم، اما قبل از آن لازم می‌دانم که از تلاش های تمام عزیزانم در ناجا قدردانی کنم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: این سال چه از جهت حوادث طبیعی در کشور و چه از جهت ماموریت هایی که به اقتضای زمان پیش آمد برای ناجا سال خاصی بود. حوادث غیر مترقبه و شیوع کرونا از جمله این موارد بود که در تمام آنها ناجا نشان داد که آمادگی لازم را برای انجام ماموریت ها چه در برنامه های از پیش تعیین شده و چه در ماموریت های غیر مترقبه دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مخصوصا در زدن هواپیمای مسافری وکشتن هزار وپانصد انسان بیگناه معترض

هیشکی

به نظر من این هوشمندانه ترین ترفند ج.ا هستش، که شما کل زندگیت برای بدست آوردن ساده ترین شادیها بدوی، و سیاسی نشی.

منظورش اینه که سر مردم رو خوب از تنشون بلند می کرد!!

خاص كه بود ولي نه به خاطر سيل و كرونا

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعدام‌ در عربستان سعودی طی 5 سال اخیر دو برابر شده‌ استسازمان حقوق بشری «ریبریف» از افزایش دو برابر مجازات اعدام در عربستان سعودی طی 5 سال اخیر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سن خرید خانه در تهران 50 سال استحسام عقبایی، نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با انتقاد از بانک‌ها در خصوص ورود به بازار مسکن، در گفت‌و‌گوی ویدئویی با اعتمادآنلاین گفت: بانک‌ها بزرگترین مافیای بازار مسکن هستند. تا زمانی که اصلاح سیاست های پولی بانکی در کشور صورت نگیرد مشکل مسکن در ایران حل نمی شود. این دوستمون خبر داره تا 50 سالگی 50 بار یه مستاجر و خانوادش باید استرس سر سال و مواجهه با مالکو داشته باشن؟ میدونه یا نه؟😡
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

چه خبر از بازگشایی سینماها و اولین اکران سال؟احتمال بازگشایی سینماها از عید فطر معاون شورای نظارت و ارزشیابی و رییس شورای عالی اکران از تنظیم مقرراتی برای بازگشایی احتمالی سینماها در عید فطر و نیز بررسی و انتخاب پنج فیلم جدید برای اکران خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| بیشترین جست‌وجوی گوگل ایرانی‌ها در فروردین 99 چه بود؟پیتزا، کیک و نان در زمان قرنطینه و خانه‌نشینی مردم جالب‌ترین جست‌وجوهای فروردین‌ماه بودند. سریال پایتخت و برنامه دورهمی هم محبوب‌ترین برنامه‌های صداوسیما در ایام نوروز 99 بودند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

حباب نداریم، اما سرمایه‌گذاران خرد ضرر سنگینی خواهند کردتهران- ایرناپلاس- علی حیدری، کارشناس بازار سرمایه با تحلیل وضعیت فعلی بازار و پیش‌بینی اینکه سرمایه‌گذاران خرد متحمل زیان‌های سنگینی خواهند شد، گفت: احتمال ریزش در سهم‌هایی که بیشتر از تورم رشد کرده‌اند، وجود دارد؛ اما به دلیل اینکه بازار سهام در سال ۱۳۹۹ بیشتر از سوی عوامل سیاسی اثرپذیر خواهد بود، این نوسانات در طول سال کاهش خواهد یافت و افت این سهم‌ها جبران خواهد شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

اعدام‌ در عربستان سعودی طی 5 سال اخیر دو برابر شده‌ استسازمان حقوق بشری «ریبریف» از افزایش دو برابر مجازات اعدام در عربستان سعودی طی 5 سال اخیر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »