سرلشکر سلامی: قدرت دفاعی و تهاجمی ما برای واکنش های سخت به هر دشمنی کاملاً آماده است- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

04/08/2021 09:04:00 ب.ظ

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

ایران_قوی, سپاه پاسداران | سپاه

فرمانده کل سپاه: قدرت دفاعی و تهاجمی ما برای واکنش‌های سخت به هر دشمنی کاملاً آماده است در سیاست‌ها و راهبردهای دفاعی ما هیچ گونه عملی، از هیچ دشمنی، در هیچ نقطه‌ای با هیچ مقیاسی نیست که قابل تحمل باشد و ما را وادار به واکنش‌های قاطعانه نکند ایران_قوی

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی   ظهرامروز(چهارشنبه) به منظوربازدید از روند آمادگی های دفاعی و رزمی یگان های نیروی دریایی سپاه مستقر در سواحل نیلگون خلیج فارس و تنگه راهبردی هرمز به جنوب کشور سفر کرد.

سرلشکر سلامی در حاشیه این بازدید با اشاره به لفاظی‌های اخیر صهیونیست ها علیه ایران اسلامی گفت : دشمنانی که این روزها در مورد نظام مقدس جمهوری اسلامی با الفاظ تهدید آمیز صحبت می کنند؛ به ویژه رژیم غاصب صهیونیستی باید به این درک از واقعیت قدرت تهاجمی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران و سپاه برسند که در سیاست ها و راهبردهای دفاعی ما هیچ گونه عملی، از هیچ دشمنی، در هیچ نقطه‌ای با هیچ مقیاسی نیست که قابل تحمل باشد و ما را وادار به واکنش های سرسختانه و قاطعانه نکند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

یک‌هفته پس از جان‌ باختن مهسا‌ امینی؛ پلوسی: «صدای شجاعانه مردم ایران در سراسر جهان شنیده شد»

همزمان سپاه پاسداران اعتراض‌ها را «توطئه دشمن» دانسته و از لزوم برخورد قوه قضائیه با «عوامل و گردانندگان» تظاهرات‌های خیابانی خبر داده است. منابع مختلف داخلی تاکنون بازداشت ده‌ها شهروند از جمله چندین فعال و خبرنگار را تائید کرده اند. ادامه مطلب >>

هشتگ چرا میزنی ادمین کصخل ؟ 😂😂😂 مثلا خبرگزاری هستین خیر سرتون🤣🤣🤣

چاووش‌اوغلو: ما به‌عنوان ترکیه همانطور که به کمک دیگران می‌شتابیم، کمک سایر کشورها به ما را نیز می‌پذیریممولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه: این آتش سوزی بزرگی است. با شروع حریق، بسیاری از کشورهای همسایه، اروپایی و کشورهای دوست و برادر نیز با ما تماس گرفتند.

جک ما،‌ کارآفرین موفقجک ما بیستمین فرد در لیست ثروتمندترین‌‌های جهان است. او بنیان‌گذار علی بابا، بزرگترین پلتفرم تجارت آنلاین در چین است. جک ما 7 میلیارد دلار از سرمایه‌های شخصی‌اش را صرف خرید رسانه‌هایی نظیر روزنامه صبح جنوب چین کرده است، روزنامه‌ای که در گذشته به استقلال نظر و مواضع انتقادی علیه پکن شناخته می‌شد. Prince PahlaviReza Urges West Nail in coffin of clerical state as on verge of collapse Iranians need now stronger support Those who claim to stand for HumanRights but are attending RaisiTerrorist 'inauguration' are stabbing people of Iran in back.

مراسم تجلیل از جواد فروغی قهرمان المپیک با حضور سرلشکر سلامی برگزار شد- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimتجلیل فرمانده کل سپاه از قهرمان المپیک گفتنی است جواد_فروغی قهرمان تیم ملی تیراندازی ایران در المپیک توکیو موفق به کسب مدال طلای رشته تیراندازی در بخش تپانچه ۱۰ متر شد و این مدال ارزشمند برای اولین بار در تاریخ حضور ایران در رقابت‌های المپیک کسب شد عجب اوضاع گوه تو‌گوهی، چفیه و لباس پرستاری و سردار گروهبان سلامی 😂 یک دونه مستعان ۱۱۰ هم بدید دستش تکمیل بشه.

انتخابات 28 خرداد جلوه ای از مردم سالاری دینی بود/ پیام مردم در انتخابات پیام تغییر وضع موجود و ضرورت رفع مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه بود/ مردم از دولت جدید تحول خواسته اند و این تحول اجتناب ناپذیر است/ ما از اصحاب ما می توانیم هستیمرئیس جمهور انتخابات 28 خرداد را جلوه ای از مردم سالاری دینی دانست و گفت: در حماسه 28 خرداد همه مردم نقش داشتند و با انتخاب و رای خود از دولت جدید تحول خواسته اند که این تحول اجتناب ناپذیر و مستند بر سند ارزشمند و ماندگار بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است. 180 درجه تغییر یعنی اکانت شما!!! خود رهبری الان خوزه مشکلات و کاستی ها و گمه مندی های مردمه. چطور همچین چیزی ممکنه ! مگه با آی نقاشی ها آراویراش کنید 🤣

قلعه‌نویی: از این ظلم کجا پناه ببریم؟/ ما هم ‌می‌توانیم خیلی کارها بکنیم اما لقمه‌مان سالم استقلعه‌نویی: از این ظلم کجا پناه ببریم؟ ما هم ‌می‌توانیم خیلی کارها بکنیم اما لقمه‌مان سالم است خداییش اولین پنالتی استقلال صد در صد پنالتی نبود و حتی نمیشه جزء اشتباهات داوری حساب کرد چون داور در چند قدمی صحنه و مسلط به صحنه بود. براشون بازی رو درآورد.

مراسم تجلیل از جواد فروغی قهرمان المپیک با حضور سرلشکر سلامی برگزار شد- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimتجلیل فرمانده کل سپاه از قهرمان المپیک گفتنی است جواد_فروغی قهرمان تیم ملی تیراندازی ایران در المپیک توکیو موفق به کسب مدال طلای رشته تیراندازی در بخش تپانچه ۱۰ متر شد و این مدال ارزشمند برای اولین بار در تاریخ حضور ایران در رقابت‌های المپیک کسب شد عجب اوضاع گوه تو‌گوهی، چفیه و لباس پرستاری و سردار گروهبان سلامی 😂 یک دونه مستعان ۱۱۰ هم بدید دستش تکمیل بشه.

خبرگزاری تسنیم ، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی   ظهرامروز(چهارشنبه) به منظوربازدید از روند آمادگی های دفاعی و رزمی یگان های نیروی دریایی سپاه مستقر در سواحل نیلگون خلیج فارس و تنگه راهبردی هرمز به جنوب کشور سفر کرد.03.(بخش پنجم) جک ما بیستمین فرد در لیست ثروتمندترین‌‌های جهان است.خبرگزاری تسنیم به نقل از سپاه نیوز، آیین تجلیل از جواد فروغی قهرمان تیم ملی تیراندازی ایران در رقابت‌های المپیک 2020 توکیو که در زمره پرستاران ایثارگر و مدافعان سلامت قرار دارد؛ صبح امروز (چهارشنبه) با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده ‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی و جمعی از مسئولان و تلاشگران عرصه سلامت در دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله(عج) برگزار شد.

سرلشکر سلامی در حاشیه این بازدید با اشاره به لفاظی‌های اخیر صهیونیست ها علیه ایران اسلامی گفت : دشمنانی که این روزها در مورد نظام مقدس جمهوری اسلامی با الفاظ تهدید آمیز صحبت می کنند؛ به ویژه رژیم غاصب صهیونیستی باید به این درک از واقعیت قدرت تهاجمی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران و سپاه برسند که در سیاست ها و راهبردهای دفاعی ما هیچ گونه عملی، از هیچ دشمنی، در هیچ نقطه‌ای با هیچ مقیاسی نیست که قابل تحمل باشد و ما را وادار به واکنش های سرسختانه و قاطعانه نکند. سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه قدرت دفاعی و تهاجمی ما برای واکنشهای سخت به هر دشمنی کاملاً آماده است، اظهار کرد: ما برای هر سناریویی آمادگی داریم و همان‌گونه که امروز بخشی از این آمادگی ها در کرانه های خلیج نیلگون همیشه فارس مشاهده شد ؛این آمادگی ها در عرصه های مختلف قدرت دفاعی ما وجود دارد.2021 خبرگزاری آناتولی مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه: این آتش سوزی بزرگی است. وی با تاکید بر اینکه این روزها به همه اجزای قدرت خود سر می زنیم، تصریح کرد :امروز سامانه های موشکی، پدافندی، قدرت های دریایی و پهپادی و نیروهای زمینی ما در سطحی از آمادگی های فوق العاده به سر می‌برند که می‌توانند هر تهدیدی را با هر مقیاسی ، در هر نقطه ای پاسخ دهند. جک ما 7 میلیارد دلار از سرمایه‌های شخصی‌اش را صرف خرید رسانه‌هایی نظیر روزنامه صبح جنوب چین کرده است، روزنامه‌ای که در گذشته به استقلال نظر و مواضع انتقادی علیه پکن شناخته می‌شد. فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه اگر ناامنی وجود دارد؛ ریشه در سیاست‌های تجاوزکارانه دشمنان ما دارد گفت: دشمنان ما باید بدانند فصل این مسئله گذشته که بتوانند در نقطه‌ای منافع یا نیروهای ما را تهدید کنند اما با عکس‌العملی مواجه نشوند. چاووش‌اوغلو: اتحادیه اروپا اعلامیه را به همه کشورها ارسال کرد و 4 کشور کرواسی، رومانی، فرانسه و اسپانیا پاسخ دادند. سرلشکر سلامی در پایان با تاکید بر اینکه پیام ما نه یک پیام دیپلماتیک بلکه پیامی میدانی است و ما در میدان صحبت می‌کنیم ،گفت: کسانی که با ادبیات تهدید آمیز علیه ما صحبت می کنند _از جمله نخست وزیر رژیم صهیونیستی و سایر مقامات این رژیم  _متوجه پیامدهای خطرناک حرف‌هایی که می‌زنند باشند و در محاسبات شان دقت لازم را به عمل آورند. انتهای پیام/+.

انتهای پیام/ . - ما با فاجعه‌ای که پیش از این مشابه آن را ندیده بودیم، مواجه هستیم. او در این کشور نمونه یکی از داستان‌های موفقیت شناخته می‌شود.