سرقینی: تحویل فوری خودرو در برنامه تعریف شده وزارت صمت است- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnim

19/06/1399 11:05 ق.ظ

🎥 سرپرست وزارت صمت: گرانی_خودرو بیشتر بحث روانی دارد سيستم ثبت نام خودرو در شرکت هاي خودروسازي بيشتر می‌شود در حوزه تحویل خودرو‌ها ۳ درصد رشد داشته ایم از آغاز سال ۹۹ تا به امروز حدود ۳۴۲ هزار خودرو تحویل دادیم

مأموریت روحانی به وزارت صمت برای بازگرداندن آرامش به بازار خودرووی افزود: مردم دوست دارند نقدینگی خود را به کالا تبدیل کنند. ما روزانه 3609 تولید داریم و این میزان نسبت به سال گذشته 25 درصد رشد داشته است. هم‌چنین در زمینه تولید مشکل نداریم و عطش خرید خودرو خوابیده است.

وی افزود: مردم دوست دارند نقدینگی خود را به کالا تبدیل کنند. ما روزانه 3609 تولید داریم و این میزان نسبت به سال گذشته 25 درصد رشد داشته است. هم‌چنین در زمینه تولید مشکل نداریم و عطش خرید خودرو خوابیده است.

سرپرست وزارت صمت بیان کرد: در آینده تحویل فوری خودرو خواهیم داشت و این موضوع می‌تواند عطش بازار را فروکش کند.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

دلیل افزایش قیمت خودرو از زبان یکی از مدیران وزارت صمتدلیل افزایش قیمت خودرو از زبان یکی از مدیران وزارت صمت مدیرکل صنایع حمل‌ونقل وزارت صمت ضمن اعلام اینکه اکنون حدود ۸۰ درصد خودروهای تحویلی مربوط به تعهدات معوق خودروساران است، گفت که به همین دلیل خودروسازان نمی‌توانند پاسخگوی تعهدات جدید ایجادی باشند.

ماموریت به وزارت صمت برای بازگرداندن آرامش به بازار خودرورئیس جمهور با بیان اینکه دولت الکترونیک به عنوان یک اصل دقیق در حکمرانی خوب و شفاف با ویژگی سرعت و عدالت در دسترسی عموم به قوانین، برنامه ها و سیاست های اقتصادی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: دولت الکترونیکی امکان دسترسی بموقع و یکسان همه شهروندان به اطلاعات مورد نیاز را فراهم می کند.

معاون وزیر صمت:قیمت این روزهای خودرو کاذب است و قطعاً شکسته می‌شود؛خریداران امروز خودرو حتماً ضرر می‌کنند- اخبار خودرو - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimمعاون امور صنایع وزارت صمت گفت: قیمت خودرو در این دو هفته کاذب و هیجانی بوده که یک عده سوداگر در فکر استفاده از این شرایط هستند و قطعاً این قیمت‌ها شکسته خواهد شد. افرادی که در این شرایط وارد بازار خودرو شدند حتماً زیان خواهند کرد.

اثر حذف قیمت از سایت‌های فروش خودرو مانند آسپرین، موقتی استیک کارشناس بازار خودرو: اثر حذف قیمت از سایت‌های فروش خودرو مانند آسپرین،موقتی است علاوه بر قیمت‌ها،شماره تماس نیز باید از سایتهای فروش خودرو حذف می‌شد نمی‌دانیم که روز بعد قیمت‌ها به چه ‌صورت خواهد بود تغییرات شاخص بورس تاثیری بر قیمت خودرو نمی‌گذارد

دست تعزیرات برای برخورد با گرانفروشی خودرو بسته استایلنا:سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: با توجه به اینکه سقف قیمت خودرو‌ها در بازار و سطح خرده و عرضه مشخص نیست، دست این سازمان برای برخورد با گرانفروشی بسته است.

دست تعزیرات برای برخورد با گرانفروشی خودرو بسته استسخنگوی سازمان تعزیرات: *دست تعزیرات برای برخورد با گرانفروشی خودرو بسته است *با توجه به اینکه سقف قیمت، مشخص نشده است نمی‌توانیم در خودرو مصداق گرانفروشی را تعیین کنیم *نه خودروساز از این قیمت‌ها راضی است و نه مردم

مأموریت روحانی به وزارت صمت برای بازگرداندن آرامش به بازار خودرو

وی افزود: مردم دوست دارند نقدینگی خود را به کالا تبدیل کنند. ما روزانه 3609 تولید داریم و این میزان نسبت به سال گذشته 25 درصد رشد داشته است. هم‌چنین در زمینه تولید مشکل نداریم و عطش خرید خودرو خوابیده است.

سرپرست وزارت صمت بیان کرد: در آینده تحویل فوری خودرو خواهیم داشت و این موضوع می‌تواند عطش بازار را فروکش کند.

سرقینی هم‌چنین درباره دپوی خودروها خاطر نشان کرد: دستور داده‌ام این موضوع را بررسی کنند. خودروسازها نمی‌دانند این‌کار جرایم سنگینی دارد و بعید می‌دانم با این هدف باشد ولی ما دستور دادیم موضوع را بررسی کنند و نتیجه کار را به مردم اطلاع می‌دهیم.