سرقت ۱۴ میلیون یورویی در آمستردام هلند؛ دو مظنون دیگر دستگیر شدند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سرقت ۱۴ میلیون یورویی در آمستردام هلند؛ دو مظنون دیگر دستگیر شدند جزئیات بیشتر🔽

پلیس فرانسه و بلژیک دو فرد دیگر مظنون به دست داشتن در سرقت ماه اوت اشیا گرانبها در پایتخت هلند را که با تعقیب و گریز همراه شده بود، دستگیر کردند.

سارقان که گفته می‌شود سلاح‌های اتوماتیک به همراه داشتند در طرحی از پیش برنامه ریزی شده به یک خودروی زرهی متعلق به یک شرکت فعال در زمینه تجارت فلزات گرانبها حمله کردند و محموله آن به ارزش ۱۴ میلیون یورو را تخلیه کردند. تعقیب و گریز پلیس که در آن یک هلی‌کوپتر نیز مشارکت داشت سپس به دستگیری هفت تن دیگر از سارقان منجر شد.بر اساس این گزارش، همچنین تعدادی خودرو و دستگاه‌های ذخیره‌سازی اطلاعات در جریان بازرسی از خانه‌های مظنونان و نیز از یک فروشگاه در پاریس کشف و ضبط شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۳ تا ۵ میلیون کودک در ایران امکان تحصیل ندارند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمخانی در نشست گفت‌وگوی امنیت منطقه‌ای در هند شرکت می‌کنددریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران در سومین نشست گفتگوی امنیت منطقه ای که از روز چهارشنبه ۱۹ آبان در دهلی نو برگزار می شود؛ شرکت می کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان: کسانی که در قبال اشغال قره‌باغ سکوت کردند، مسئولان اصلی تراژدی در این منطقه هستنداردوغان: کسانی که در قبال اشغال قره‌باغ سکوت کردند، مسئولان اصلی تراژدی در این منطقه هستند برادری ملتهای تورکان و شورای اتحادیه ملتهای تورکان،مخصوصاً برادری آزربایجان و تورکیه،بر اساس کاملترین علوم عالم و جهان،علوم طبیعی خردمندانه حضوریکتائی(انجمن مغان)ده هزارساله است نه مثل برادری جاهلانه اعراب باعلوم جاهلیت و نه مثل برادری فاشیستی صلیبچیها باعلوم ذهنی ناقص و محدود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویدئو؛ بازی سریال «اسکویید گیم» در غرفه کره جنوبی در اکسپو دبیبازدیدگنندگان در این غرفه «ددکجی» (Ddakji) بازی می کنند؛ یک بازی سنتی در کره جنوبی که در آن کودکان سعی می کنند با پرتاب کاشی خود باعث برگشتن کاشی رقیب شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دانش‌آموزان دختر در مدارس بنیاد معارف ترکیه در افغانستان به سر کلاس‌های‌شان بازگشتندرئیس بنیاد معارف ترکیه از بازگشت دانش‌آموزان دختر به سر کلاس‌های‌شان در مدارس این بنیاد در افغانستان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شاخص کشورهای جهان در حفاظت از محیط زیست در سال ۲۰۲۲ | DW | 09.11.2021کدام کشورها در مسیر درستی برای رسیدن به اهداف مورد توافق کنفرانس تغییرات اقلیمی پاریس قرار گرفته اند؟ شاخص حفاظت از آب و هوا برای سال ۲۰۲۲ نشان می‌دهد برخی کشورها در حال پیشرفت هستند، اما هنوز در ۶۱ کشور وضع وخیم است. بایدن گوزید 🤭
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »