سرقت خودرو شهرداری‌ خرمشهر توسط رئیس آتش‌نشانی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس آتش‌نشانی شهرداری خرمشهر به اتهام سرقت خودروی پراید شهرداری این شهر بازداشت شد. موسی مطورجزیره، رئیس شورای شهر خرمشهر گفته است که ماموران پلیس یک هفته پس از سرقت خودرو، آن را در منطقه‌ای دورافتاده پیدا کرده‌اند. اخبار_ایران خوزستان

موسی مطورجزیره

، رئیس شورای شهر خرمشهر این مطلب را بیان کرده و گفته ماموران پلیس یک هفته پس از سرقت خودرو، آن را در منطقه‌ای دورافتاده پیدا کرده‌اند. مطورجزیره اضافه کرده «سارق این خودرو متاسفانه رئیس آتش نشانی شهرداری خرمشهر بود که خودروی را مخفی و اقدام به اوراق کردن آن کرده بود.»گزارش شده که رئیس آتش نشانی شهرداری خرمشهر از سوی ماموران پلیس بازداشت شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیش‌فروش 9 محصول سایپا از فردا- اخبار خودرو - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimپیش‌فروش ۹ محصول سایپا از فردا براساس بخشنامه معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا ۹ محصول شاهین، ساینا معمولی و ساینا.اس، کوییک دنده ای و دو رنگ (کوییک.آر)، تیبا معمولی و تیبا ۲ و وانت ۱۵۱ در دو مدل معمولی و آپشنال در این طرح عرضه خواهند شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سرقت و نزاع در صدر جرایم یزد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مخابره فیلم فعل و انفعال‌های سطح خورشید توسط تلسکوپ گرگورگِرگور، بزرگترین تلسکوپ خورشیدی اروپا که توسط یک کنسرسیوم آلمانی اداره می‌شود و در رصدخانه تِی‌دی اسپانیا قرار دارد تصاویر بی‌سابقه‌ای را از ساختار پیچیده خورشید مخابره کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراضات پورتلند؛ مظنون به قتل در حین بازداشت، توسط پلیس کشته شد - BBC News فارسییک مقام وزارت دادگستری آمریکا می‌گوید ماموران پلیس، یک فعال ضد فاشیست را که مظنون به قتل یک فعال راست افراطی در درگیری‌های آخر هفته گذشته در شهر پورتلند بود به ضرب گلوله کشته‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سارق دو کیلوگرم شن ساحل جزیره ایتالیا هزار یورو جریمه شدیک فرانسوی پس از آنکه دو کیلوگرم شن و ماسه ناب جزیره ساردینینا را در چمدانش مخفی کرده بود توسط پلیس محلی بازخواست و به پرداخت هزار یورو جریمه محکوم شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش ایران به توهین مجدد مجله 'شارلی ابدو' به پیامبر اسلامواکنش ایران به توهین مجدد مجله 'شارلی ابدو' به پیامبر اسلام سخنگوی وزارت خارجه: *اهانت به پیامبر مکرم اسلام به هیچ وجه قابل قبول نیست *آزادی بیان باید در جهت همزیستی مسالمت آمیز نوع بشر و تفاهم بیشتر میان ادیان به کار گرفته شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »